M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Rewolucja u Mostowiaków! Zamkną sklep wnuczki Barbary w Grabinie? - ZDJĘCIA

2023-06-18 9:17

Słynny sklep Mostowiaków z "M jak miłość", w którym cała Grabina robiła zakupy, w nowym sezonie zostanie zamknięty? Za kulisami serialu powstają właśnie kolejne odcinki, a z relacji z planu wynika, że Barbara (Teresa Lipowska) już nie pójdzie na zakupy do wiejskiego sklepiku, który należał do jej wnuczki Natalki (Marcjanna Lelek), który kiedyś specjalnie dla niej kupił Marek (Kacper Kuszewski). Niewielki spożywczak w Grabinie jeszcze nie tak dawno był królestwem Kisielowej (Małgorzata Rożniatowska). Jako kierowniczka i ekspedientka w jednym dbała, aby interes się kręcił. Ale zanosi się na rewolucję u Mostowiaków, którzy sklepu się pozbędą! Sprawdź co już wiadomo i zobacz ZDJĘCIA.

Dlaczego nie będzie już słynnego sklepu w Grabinie w "M jak miłość" gdzie rządziła Kisielowa?

Zwykły dzień na planie "M jak miłość", codziennie sceny z życia Barbary i Józefa Modrego (Stefan Friedmann), ale w tle budynek sklepu w Grabinie, który nie jest tym samym spożywczakiem co zwykle! Co się stanie ze słynnym sklepem, który był własnością dawno niewidzianej wnuczki seniorki rodu? Czy za likwidacją małego, wiejskiego spożywczaka będzie się kryło coś więcej?

Od wielu lat nie tylko Mostowiakowie z "M jak miłość", ale także inni mieszkańcy Grabiny i sąsiedniej Lipnicy robili zakupy tylko w jednym sklepie. Zanim Marek wyjechał z żoną Ewę (Dominika Kluźniak) oraz Natalką (Marcjanna Lelek) i jej córką Hanią do Australii, kupił sklep należący kiedyś do Kwaśniakowej (Violetta Arlak). Chciał w ten sposób zabezpieczyć przyszłość Natalki i małej Hani. Ale po przeprowadzce w zasadzie już nikt z Mostowiaków sklepem w Grabinie się nie interesował. Tylko Kisielowa dbała o niego jak o własny biznes! Rządziła w nim niepodzielnie aż do wygranych wyborów na sołtysa. Po awansie społecznym Kisielowa oddała panowanie w sklepie młodszym ekspedientkom, m.in. Jagodzie (Katarzyna Kołeczek).

Jednak od dłuższego czasu w "M jak miłość" nie wiadomo kto sprzedaje w sklepie zamiast Kisielowej i Jagody, ani też czy Natalka zdecydowała się może na sprzedaż biznesu, który zapewne przynosił coraz mniejsze zyski. Niespodziewanie na planie nowego sezonu "M jak miłość" pojawił się inny sklep.

Z relacji zza kulis serialu, którą na swoim profilu na Instagramie umieściła ekranowa Ola (Justyna Karłowska), niedoszła narzeczona Tadeusza (Bartłomiej Nowosielska), wynika, że Barbara i Modry w kolejnych odcinkach ?M jak miłość" po wakacjach 2023 będą zakupy robić w innym spożywczaku. "Sklep na rogu" zastąpi sklep Mostowiaków. Tym samym zmieni się też lokalizacja nagrywanych scen w ekranowej Grabinie, która tak naprawdę znajduje się pod Piasecznem w miejscowości Piaski.

M jak miłość. Zmiany u Zduńskich po żałobie! To ona zamiast Krysi Filarskiej zajmie się dziećmi Kingi i Piotrka
Najnowsze

Materiał sponsorowany