M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Po żałobie u Zduńskich nastąpią duże zmiany. To ona zamiast Krysi Filarskiej zajmie się dziećmi Kingi i Piotrka - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-06-18 22:28

Żałoba, która w nowym sezonie "M jak miłość" dotknie Zduńskich w dużym stopniu wpłynie na życie rodzinne Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) oraz na ich dzieci! Po śmierci Wojtka Marszałka (śp. Emilian Kamiński) w 1736 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2023 zrozpaczona Krysia Filarska (Hanna Mikuć) nie zdoła sama opiekować się czwórką wnuków. Dotąd matka Kingi jakoś dawała radę, ale nieocenioną pomocą był dla niej Wojtek. W nowych odcinkach "M jak miłość" Kinga i Piotrek będą musieli poszukać zastępstwa, żeby odciążyć Krysię. Z relacji z planu serialu wynika, że u Zduńskich zajdą spore zmiany, pojawi się nowy członek rodziny. Zobacz go na ZDJĘCIACH w GALERII.

Kim będzie nowy członek rodziny Zduńskich w "M jak miłość", który po wakacjach zajmie się dziećmi Kingi i Piotrka?

Za kulisami "M jak miłość" właśnie powstają nowe odcinki, które będą emitowane dopiero późną jesienią 2023, ale już wiadomo, że w domu u Kingi i Piotrka przy Deszczowej zapowiadają się przełomowe zmiany! Niestety kolejny sezon zacznie się od nagłej śmierci bliskiego członka rodziny Zduńskich. W 1736 odcinku "M jak miłość" umrze Wojtek Marszałek, ukochany dziadek dzieci Kingi i Piotrka, wspaniały mąż Krysi Filarskiej i cudowny ojciec Magdy (Anna Mucha). Nagła śmierć Wojtka na wiele tygodni pogrąży w rozpaczy nie tylko Krysię, ale także najmłodszych Zduńskich, zwłaszcza Miśka (Aleksander Bożyk), dla którego Marszałek był nie tylko przybranym dziadkiem, ale przede wszystkim przyjacielem.

Minie sporo czasu nim w "M jak miłość" po wakacjach Krysia upora się z żałobą po stracie Wojtka, odzyska siły, żeby zając się wnukami. A bez pomocy Kinga i Piotrek nie dadzą sobie rady. Nie dość, że Zduński będzie powoli dochodził do siebie po zawale serca, czeka go dłuższe leczenie i powrót do zdrowia w domu, to jeszcze Kinga będzie zajęta pracą w bistro "Nasz Zielony Sad" i zwyczajnie nie pogodzi wszystkich obowiązków. Nic dziwnego, że ktoś będzie musiał odciążyć Zduńskich i Krysię!

Na planie "M jak miłość" kręcone są właśnie odcinki, w których w domu przy Deszczowej pojawi się nowy członek rodziny. Marcin Mroczek na swoim profilu na Instagramie uchylił rąbka tajemnicy i pokazał ujęcia jak dzieci Kingi i Piotrka, Misiek i bliźniaczki Emilka (Julia Kempka) oraz Zuzia (Marcelina Kempka) bawią się w ogrodzie w berka z nową nianią. Na razie nie wiadomo, która aktorka w nowym sezonie "M jak miłość" dołączy do obsady w roli opiekunki dzieci Zduńskich, bo nagrania Mroczka nie ujawniają zbyt wiele. Z tego co udało się wyłapać, to niania u Zduńskich będzie piękną, energiczną blondynką!

M jak miłość. Zmiany u Zduńskich po żałobie! To ona zamiast Krysi Filarskiej zajmie się dziećmi Kingi i Piotrka
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze