M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Rozpacz Miśka po śmierci dziadka. Syn Kingi i Piotrka nie pogodzi się z tym, że straci też najlepszego przyjaciela - ZDJĘCIA

2023-06-11 20:36

W 1736 odcinku "M jak miłość" po wakacjach śmierć Wojtka Marszałka (śp. Emilian Kamiński) pogrąży rodzinę Zduńskich w żałobie! Gdy do Kingi (Katarzyna Cichopek) i dzieci dotrze smutna wiadomość, że Wojtek nie żyje, nikt nie powstrzyma łez. W domu przy Deszczowej zapanuje wielka rozpacz. Szczególnie mocno odejście Marszałka przeżyją jego przybrane wnuki, zwłaszcza Misiek (Aleksander Bożyk), którego zawsze łączyła silna więź z dziadkiem, który był dla niego wspaniałym przyjacielem, towarzyszem zabaw. Nowy sezon "M jak miłość" rozpocznie się dramatem Miśka, który nie pogodzi się z tym, że już nigdy nie pobawi się z dziadkiem... Poznaj kulisy tych przejmujących scen po śmierci Wojtka Marszałka.

"M jak miłość" odcinek 1736 ŚMIERĆ WOJTKA MARSZAŁKA - emisja w nowym sezonie po wakacjach 2023

Żal będzie patrzeć w nowym sezonie "M jak miłość" na cierpienie Miśka i jego starszej siostry Lenki (Olga Cybińska) po śmierci Wojtka Marszałka! Nie dość, że ukochany dziadek dzieci Kingi i Piotrka (Marcin Mroczek) odejdzie nagle podczas pobytu w sanatorium, to jeszcze mali Zduńscy mocno przeżyją inną tragedię, jaka rozegra się w ich rodzinie.

W 1736 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Piotrek dostanie zawału serca podczas pobytu z Kingą w siedlisku w Grabinie. Na szczęście dzieci nie będą patrzyły na to jak Piotrek walczy o życie, bo wcześniej zostaną w domu Mostowiaków pod opieką prababci Barbary (Teresa Lipowska). Dopiero po tym jak umierający Zduński trafi do szpitala w Gródku, zrozpaczona Kinga przekaże dzieciom co się stało. A kiedy razem z Marysią (Małgorzata Pieńkowska) i Arturem Rogowskim (Robert Moskwa) będzie czuwała w szpitalu przy Piotrka, zadzwoni Krysia Filarska (Hanna Mikuć), która drżącym głosem powie o tym, że Wojtek nie żyje.

Ze względu na dobro dzieci nieco później w "M jak miłość" po wakacjach Misiek, Lenka oraz bliźniaczki - Emilka (Julia Kempka) i Zuzia (Marcelina Kempka) poznają prawdę o śmierci ukochanego dziadka. Ani Kinga, ani Marysia z Barbarą nie zdołają oszczędzić dzieciom cierpienia. O ile 4-letni córki Zduński jeszcze niewiele będą rozumiały z tego, że Wojtek Marszałek odszedł na zawsze, to dla 10-letniego Miśka utrata dziadka będzie ogromnym ciosem.

Od zawsze w "M jak miłość" syna Kingi i Piotrka z Wojtkiem łączyła wyjątkowo bliska więź. Marszałek nie był biologicznym dziadkiem Zduńskich, ale jako drugi mąż Krysi świetnie sprawdzał się w tej roli. Szczególnie, że Zbyszek Filarski (Andrzej Precigs) nigdy nie miał tak dobrego kontaktu z wnukami. To Wojtek zawsze znajdował dla Miśka czas, żeby pograć w piłkę, był świetnym kompanem do szalonych zabaw, zawsze starał się spełniać marzenia dzieci. Jak wtedy gdy Misiek zapragnął mieć rybki, Wojtek od razu założył akwarium.

Po śmierci Marszałka w nowym sezonie "M jak miłość" w domu Zduńskich przy Deszczowej zapanuje niewyobrażalna pustka, a Misiek i Lenka długo nie pogodzą się z tym, że już nigdy nie pobawią się z dziadkiem. 

M jak miłość. Wyjątkowe wspomnienie zmarłego Emiliana Kamińskiego. Anna Mucha nie powstrzymała łez
Najnowsze