M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Dzieci Kingi i Piotrka nie dowiedzą się o śmierci dziadka Wojtka Marszałka. Marysia zabierze wnuki do domu Mostowiaków - ZDJĘCIA

2023-05-29 10:44

Śmierć Wojtka Marszałka (Emilian Kamiński) w 1736 odcinku "M jak miłość" po wakacjach będzie potężnym ciosem dla wszystkich bliskich zmarłego. Magda (Anna Mucha) straci ojca, Krysia Filarska (Hanna Mikuć) ukochanego męża, a dzieci Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) wspaniałego, dziadka, towarzysza zabaw z głową pełną szalonych pomysłów. Kiedy w 1736 odcinku "M jak miłość" nowego sezonu Marysia dowie się, że Wojtek nie żyje nie powie prawdy wnukom. Zabierze Lenkę (Olga Cybińska), Miśka (Aleksander Bożyk) oraz bliźniaczki Emilkę (Julia Kempka) i Zuzię (Marcelina Kempka) do domu Mostowiaków w Grabinie, by chronić je przed tragicznymi wieściami. Jak długo zdoła ukryć śmierć Marszałka przed dziećmi? Poznaj szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1736 po wakacjach ŚMIERĆ WOJTKA MARSZAŁKA - emisja we wrześniu w TVP2

W obliczu tragedii jaka w 1736 odcinku "M jak miłość" dotknie rodzinę Zduńskich dobro dzieci będzie najważniejsze. O ile dzieci Kingi i Piotrka będą świadome tego, co się stanie z ich ojcem, dotrze do nich wstrząsająca wiadomość, że Piotrek po zawale serca trafił do szpitala w Gródku, to nie od razu nie dowiedzą się o kolejnej tragedii w rodzinie, o śmierci Wojtka Marszałka, który umrze nagle podczas pobytu w sanatorium z Krysią Filarską.

Podczas gdy Piotrek w 1736 odcinku "M jak miłość" po wakacjach będzie walczył o powrót do zdrowia, jego matka Marysia otrzyma dramatyczne  wieści. Rogowska odbierze telefon od załamanej Krysi, która wyzna, że Wojtek nie żyje. Nagła śmierć Marszałka wstrząśnie Marysią, która jednak w nowym sezonie "M jak miłość", która spełni prośbę wdowy i przekaże Magdzie, że jej ojciec zmarł. Zdruzgotana Magda nie będzie mogła sobie wybaczyć, że nie pożegnała się z tatą.

Nic dziwnego, że Marysia w 1736 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej nie zdoła powiedzieć wnukom, że straciły ukochanego dziadka. Lenka, Misiek oraz bliźniaczki będą pod opieką Rogowskich w domu Mostowiaków, gdy w siedlisku w Grabinie Piotrek dostanie zawału, a Kinga będzie reanimowała umierającego męża. Później matka Zduńskiego zajmie się dziećmi, bo zrozpaczona Kinga nie będzie w stanie się nimi zaopiekować. W zasadzie nie odejdzie od szpitalnego łóżka Piotrka, więc dzieci zostaną nad dłużej w Grabinie. By oszczędzić wnukom cierpienia Marysia w nowym sezonie "M jak miłość" przez jakiś czas słowem nie wspomni, że Wojtek Marszałek nie żyje.

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze