M jak miłość

Śmierć Marszałka w M jak miłość. Magda straci ojca. Nie zdąży nawet pożegnać Wojtka - ZDJĘCIA

2023-05-25 20:18

Nowy sezon "M jak miłość" zacznie się śmiercią Wojtka Marszałka (śp. Emilian Kamiński). Ojciec Magdy (Anna Mucha) umrze bez pożegnania z jedyną córką. Jakiś czas temu Wojtek i jego żona Krysia Filarska (Hanna Mikuć) wyjechali razem do sanatorium. W kontakcie pozostali tylko z Kingą (Katarzyna Cichopek) i właśnie dlatego w 1736 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2023 wiadomość o śmierci Marszałka nie dotrze od razu do Magdy. Jako pierwsza o tym, że Wojtek nie żyje dowie się Marysia (Małgorzata Pieńkowska). Magda i Andrzej (Krystian Wieczorek) Budzyńscy pogrążą za to w żałobie z powodu innej śmierci. Poznaj szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1736 po wakacjach 2023 - emisja od września w TVP2

Śmierć Wojtka Marszałka w 1736 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej spadnie na widzów nieoczekiwanie. Niestety Magda nie zdąży pożegnać ojca, z którym nie wiedziała się od wielu tygodni. Wojtek i Krysia od niespełna miesiąca przebywają w sanatorium, dokąd wyjechali zaraz po powrocie z wycieczki do Hiszpanii. Tylko z rozmów Kingi z matką wiadomo, że Marszałek i Filarska postanowili zadbać o swoje zdrowie, ale nikt w 1736 odcinku "M jak miłość" na początku sezonu nie będzie się spodziewał, że rozegra się tragedia.

Zwłaszcza Magda, która nawet nie pojawi się w 1736 odcinku "M jak miłość" po wakacjach. Nieco wcześniej na Budzyńskich spadnie powiem dramatyczna informacja o śmierci ojcu Nadii (Mira Fareniuk), dziewczynki z Ukrainy, która stała się ich przybraną córką. Magda i Andrzej pogrążą się w żałobie, a do tego będą musieli zdecydować jak powiedzieć Nadii, że nie tylko jej ojciec Dima, ale także matka Olena nie żyją, że nigdy już nie zobaczy rodziców. Budzyńscy nie będą mieli pojęcia, że to nie jedyna śmierć jaką przyjdzie im opłakiwać.

Ojciec Magdy umrze w 1736 odcinku "M jak miłość" mając przy sobie ukochaną żonę. To właśnie Krysia początkowo tylko Marysi Rogowskiej przekaże wiadomość, że Marszałek zmarł. Macocha Magdy nie odważy się jej o tym powiedzieć ze strachu jak mogłaby to przyjąć. Chora na serce Magda w ostatnich miesiącach miała dużo dramatycznych przeżyć. Zdrada Andrzeja omal ją nie zabiła. Później docierały do niej kolejne przytłaczające informacje o ciąży kochanki Budzyńskiego, o kłamstwie przyjaciół. Aż wreszcie wydarzył się wypadek Andrzeja na Ukrainie. Tylko cud sprawił, że serce Magdy wytrzymało tyle dramatów.

Śmierć Wojtka Marszałka w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach na pewno będzie dla Magdy kolejnym bolesnym ciosem.

M jak miłość. Wyjątkowe wspomnienie zmarłego Emiliana Kamińskiego. Anna Mucha nie powstrzymała łez
Najnowsze