M jak miłość po wakacjach. Przystojny Michał z siłowni wykorzysta cierpienie Magdy do swoich celów - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach. Przystojny Michał z siłowni wykorzysta cierpienie Magdy do swoich celów - ZDJĘCIA

M jak miłość po wakacjach. Przystojny Michał z siłowni wykorzysta cierpienie Magdy do swoich celów - ZDJĘCIA

2022-06-20 12:06

Michał, którego w "M jak miłość" gra od niedawna Bartosz Waga, wkroczył do życia Magdy (Anna Mucha) w chwili gdy nie miała pojęcia, że jej małżeństwo z Andrzejem Budzyńskim (Krystian Wieczorek) się rozpadnie! Ale dopiero w nowym sezonie "M jak miłość" znajomy Magdy z siłowni, przystojny, pewny siebie mięśniak, rozkręci się na dobre. To właśnie Michał w "M jak miłość" będzie przy Budzyńskiej w najtrudniejszych chwilach cierpienia po rozstaniu z Andrzejem. A ich spotkania w siłowni przeniosą się także na inny grunt. Poznaj szczegóły i sprawdź co połączy Magdę z Michałem!

Co połączy Magdę i Michała w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2022?

Michał z siłowni w "M jak miłość" to nowy bohater i mężczyzna w życiu Magdy, który pojawił się przez chwilę w finale poprzedniego sezonu. Magda i Kinga (Katarzyna Cichopek) od razu zwróciły uwagę na umięśnionego, sporo młodszego bruneta na treningu i wzięły go za trenera personalnego. Ich pierwsze spotkanie w ostatnim 1665 odcinku "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną skończyło się na niewinnym flircie, ale będzie ciąg dalszy tego wątku. To pewne, że Michał stanie się ważną osobą dla Magdy, jednym z wielu pocieszycieli Budzyńskiej, która dowie się o zdradzie Andrzeja!

Nie przegap: Pamiętacie Agę z M jak miłość? Córka Małgorzaty Pieńkowskiej jest już nie do poznania- ZDJĘCIA

Zdjęcia z planu "M jak miłość" po wakacjach 2022, które Bartosz Waga umieszcza na swoim profilu na Instagramie to dowód na to, że znajomość Michała i Magdy rozwinie się w zaskakującym kierunku. Z nim Magda będzie wylewała siódme poty na siłowni, żeby rozładować napięcie, uśmierzyć ból jaki poczuje przez zdradę Budzyńskiego. Tak podaje magazyn "Świat Seriali", który donosi, że relacje Magdy z Michałem zrobią się coraz bliższe. To on zajmie u jej boku miejsce niewiernego Andrzeja?

Sprawdź też: M jak miłość. Iza i Marcin stracą dzieci w nowym sezonie! Skatowana matka Amelki wróci i odbierze im córki

Mężczyzn przy Magdzie w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2022! Pocieszaniem zajmie się jej pierwsza, wielka miłość, czyli Paweł Zduński (Rafał Mroczek), którego małżeństwo z Franką (Dominika Kachlik) też zawiśnie na włosku. Cierpienie Magdy wykorzysta nie tylko Michał, lecz także jej poprzedni adorator, Adam Warecki (Wojciech Świeściak). Dawny nauczyciel Ani (Gabriela Świerczyńska), pasierbicy Magdy, nie przestanie kochać mężatki, która w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej zostanie sama.

Koniec M jak miłość. Tajemnica Franki o dziecku wyjdzie na jaw w 1665 odcinku? Julia powie Magdzie o zdradzie Andrzeja?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze