Pamiętacie Agę z M jak miłość? Ina Sobala, córka Małgorzaty Pieńkowskiej jest już nie do poznania- ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm

Pamiętacie Agę z M jak miłość? Córka Małgorzaty Pieńkowskiej jest już nie do poznania- ZDJĘCIA

Aga w "M jak miłość" nie miała szczęścia w miłości. Kochała Olka (Maurycy Popiel), później swojego kuzyna Łukasza (Jakub Józefowicz), ale żaden z nich nie potrafił być jej wierny. Ostatecznie grająca Agę Ina Sobala odeszła z "M jak miłość", a jej bohaterka w serialu wyjechała w świat szukać szczęścia. Córka Małgorzaty Pieńkowskiej (gra Marysię w "M jak miłość") natychmiast dostała rolę w innym wielkim hicie TVP "Stulecie Winnych", gdzie nadal była uroczą, delikatną blondynką, Agnieszką. Dziś nikt nie poznałby serialowej Agi. Szokującą metamorfozę córki Małgorzaty Pieńkowskiej zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość". Dziś nikt nie poznałby Agi! Musisz to zobaczyć w GALERII ZDJĘĆ

Aga w "M jak miłość" była bardzo lubianą postacią. Cicha, spokojna i miła kelnerka w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) nigdy przeciwko nikomu nie knuła, za to jej samej szczęście nie sprzyjało. Kiedy Aga szalała za Olkiem on równolegle sypiał z Agnieszką, a Łukasz potraktował kuzynkę jako idealne seks pocieszenie po stracie Katii (Joanna Jarmołowicz). Ina Sobala jednak tak spodobała się widzom, że pod odejściu z sagi rodu Mostowiaków od razu trafiła do sagi rodu Winnych i znów podbiła serca Polaków. W aktualnym wydaniu nikt by jej nie poznał!

Ina Sobala, prywatnie córka Marysi z "M jak miłość" opublikowała na swoim profilu na Instagramie swoje nowe ZDJĘCIA. Jedna zmiana totalnie odmieniła słodką blondyneczkę w "diablicę"!

Zobacz też: QUIZ. Jak dobrze pamiętasz 40-latka? Kultowy serial PRL bez tajemnic dla prawdziwego fana

- A gdyby tak, wkroczyć na ciemną stronę mocy… ?? Ach, jak ja UWIELBIAM te zmiany-Tylko w filmie jest możliwe tak szybkie i bezbolesne, przeistoczenie się ze słonecznej blondynki w królową śniegu ☀️ - tak Sobala podpisała swoje nowe ZDJĘCIA

Na reakcję fanów gwiazdy "M jak miłość" i "Stulecia Winnych" nie trzeba było długo czekać. Większość jest zachwycona, zauważono też jak bardzo aktorka jest teraz podobna do swojej sławnej mamy. 

- Najzzzz?

- Ina mroczna. Jakby podobna do młodej Ewy Demarczyk. Hmm...Ale całkiem, całkiem.????

- W tych włosach jest Pani bardzo podobna do mamy!

- Bardzo ładnie Pani w czarnych włosach, w czarnych włosach wygląda Pani jak agentka .

- Pięknie ?

A Wam jak się podoba Ina Sobala "po ciemnej stronie mocy"? Ujawniamy, że nowy wygląd aktorki jest związany z jej nową rolą w kolejnej produkcji, ale na szczegóły trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. 

Nie przegap: Gwiazdor Barw szczęścia zagra rolę Wołodymyra Zełenskiego w polskim serialu! Są do siebie podobni? - ZDJĘCIA

M jak miłość po wakacjach. Marysia odkryje dowody zdrady Artura w przychodni! Czerwony stanik to dopiero początek
Najnowsze