Gwiazdor Barw szczęścia zagra rolę Wołodymyra Zełenskiego w polskim serialu! Są do siebie podobni? - ZDJĘCIA

i

Autor: youtube Gwiazdor Barw szczęścia zagra rolę Wołodymyra Zełenskiego w polskim serialu! Są do siebie podobni? - ZDJĘCIA

Gwiazdor Barw szczęścia zagra rolę Wołodymyra Zełenskiego w polskim serialu! Są do siebie podobni? - ZDJĘCIA

"Sława narodu" - taki tytuł nosił ukraiński serial, który stał się trampoliną do kariery dzisiejszego prezydenta Ukrainy, Wołodymyra Zełenskiego. Seria szybko stała się hitem, a wcielający się w głównego bohatera Wasilija Pietrowicza Gołoborodko Zełenski został gwiazdą pierwszej wielkości. Czy podobny los czeka polskiego aktora, który wcieli się w identyczną rolę w polskiej wersji "Sługi narodu" w Polsacie? Zobacz koniecznie czy polski gwiazdor "Barw szczęścia" jest podobny do prezydenta Ukrainy w GALERII ZDJĘĆ!

"Sługa narodu" wprowadził Wołodymyra Zełenskiego na sam szczyt. Czy podobnie będzie z bohaterem serialu Polsatu? 

"Sługa Narodu" po raz pierwszy został wyemitowany na antenie ukraińskiej telewizji "1+1". Zaledwie 7 lat od emisji 1 odcinka serii zajęło grającemu w nim główną rolę Zełenskiemu zdobycie prawdziwej władzy! Dzisiejszy prezydent Ukrainy zagrał skromnego nauczyciela historii, Wasilija Pietrowicza Gołoborodko, który na skutek zbiegu okoliczności zostaje... prezydentem Ukrainy. Później życie dopisało swój scenariusz i gwiazdor serialu powielił los swojego bohatera! 

Wołodymyr Zełenski był aktorem głownie komediowym, bardzo popularnym na Ukrainie. Zanim zagrał swoją życiową rolę w "Słudze Narodu"  był gospodarzem programu kulinarnego "Mr Cook", później prowadził program kabaretowy "Wieczorny kwartał". Ostatecznie, w wyniku gwałtownych zmian politycznych, Zełenski został naprawdę prezydentem Ukrainy i dziś stoi na czele narodu dzielnie walczącego z rosyjską inwazją. Jaki los czeka polskiego gwiazdora, który wcieli się w tę samą rolę w serialu Polsatu? Sprawdź czy są do siebie podobni w GALERII ZDJĘĆ!

Zobacz też: Iwona odeszła z Barw szczęścia na zawsze. Izabela Zwierzyńska dopiero teraz ujawniła co się stanie z Iwoną Pyrką! - ZDJĘCIA

Co ciekawe Zełenski był już na tyle znany, że sam sfinansował "Sługę Narodu". Historia pokazała, jak doskonała była to inwestycja. Serial pokochali widzowie. W sumie powstały 3 sezonu serialu, a na jego podstawie nakręcono nawet film fabularny. Jaki będzie los polskiej wersji serialu? 

Wiele zależy od aktora, który w "Słudze narodu" wcieli się w rolę, którą z takim powodzeniem zagrał Zełenski. W serialu Polsatu, jak podał swiatseriali.interia.pl, skromnego nauczyciela historii, Wasilija Pietrowicza Gołoborodko zagra znany polski aktor teatralny i filmowy, Marcin Hycnar. Najbardziej znaną rolą serialową Marcina Hycnara jest postać Pawła Zwoleńskiego w "Barwach szczęścia".   

Jego brat, Jędrzej Hycnar, znany jest fanom polskich seriali, jak "Osiecka" i "Receptura".  

Nie przegap: QUIZ. Jak dobrze pamiętasz 40-latka? Kultowy serial PRL bez tajemnic dla prawdziwego fana

Kto wcieli się w rolę, graną przez Władymyra Żełenskiego w "Słudze Narodu"?

Marcin Hycnar ma 39 lat, jest aktorem i reżyserem. Hycnar skończył Wydział Aktorski Akademii Teatralnej w Warszawie i swoje zawodowe życie związał głównie z teatrem. Za role w "Antygonie", czy "Kosmosie" Gombrowicza był wielokrotnie nagradzany. 

Fani seriali mogli podziwiać Marcina Hycnara m.in. w:

  • "Barwach szczęścia" - jako Paweł Zwoleński
  • "Czas honoru" - jako "Okoń"  
  • "Prawo Agaty" - jako Robert Dębski, brat Marka
  • "Na dobre i na złe" - jako Emil Wilga. 
Sonda
Paweł z "Barw szczęścia" pasuje do roli granej przez Wołodymyra Zełeńskiego?
Najnowsze