M jak miłość po wakacjach. Kinga uratuje Monikę Rudnicką! Zlituje się nad ofiarą i da jej pracę w bistro!

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość po wakacjach. Kinga uratuje Monikę Rudnicką! Zlituje się nad ofiarą i da jej pracę w bistro!

Co dalej z Moniką Rudnicką z "M jak miłość"? To Kinga ją uratuje

M jak miłość po wakacjach. Kinga uratuje Monikę Rudnicką! Zlituje się nad ofiarą i da jej pracę w bistro!

2022-07-01 12:14

Kinga (Katarzyna Cichopek) z "M jak miłość" znów okaże się bohaterką! Zduńska uratuje gnębioną Monikę Rudnicką (Joanna Niemirska) i przygarnie ją do ekipy bistro "Nasz Zielony Sad". Wszystko za sprawą Marcina (Mikołaj Roznerski), który nie odpuści podłemu Rudnickiemu (Mateusz Łasowski) i załatwi drania raz na zawsze. Szybko się jednak okaże, że to nie koniec problemów Moniki w "M jak miłość", a kobieta po przejściach potrzebuje dalszego wsparcia. Właśnie wtedy z pomocą zjawi się Zduńska i zacznie działać z Chodakowskim.

Kinga pomoże gnębionej Monice Rudnickiej i jej córkom. Marcin wpadnie na genialny pomysł w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej 

Kinga z "M jak miłość" niejednokrotnie udowodniła, że można na nią liczyć, a teraz uratuje Monikę Rudnicką! Ofiara przemocy domowej dopiero w nadchodzących odcinkach "M jak miłość" odzyska prawdziwy spokój ducha, co zagwarantują jej Marcin (Mikołaj Roznerski) i Olewicz (Tomasz Dedek). Załatwią Rudnickiego, a Amelka (Ninel Kos) i Hania (Marta Stefaniak) będą mogły bezpiecznie wrócić do domu. Iza (Adriana Kalska) i Marcin nie ukryją, że jest im z tego powodu smutno i zacznie się nawet rozmowa o trzecim dziecku! Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ. 

Niestety okaże się, że mimo pomocy Chodakowskich, Monika ma więcej problemów. Kobieta nie ma dobrej pracy, by utrzymać siebie i córki. I na to znajdzie się jednak rozwiązanie, a wszystko dzięki Szymkowi (Staś Szczypiński), który pochwali danie Moniki. Marcin w "M jak miłość" po wakacjach 2022 natychmiast wpadnie na pomysł, że Kinga na pewno chętnie skorzystałaby z pomocy Rudnickiej. 

Sprawdź też: M jak miłość. Franka na skraju życia i śmierci! Żona Pawła wyląduje w szpitalu i przejdzie operację. Wyciekły ZDJĘCIA

- Cieszę się, że wam smakuje. Po szpitalnym wikcie miałam ochotę na coś spoza kuchni polskiej... - cytuje słowa Moniki portal światseriali.pl i właśnie w ten sposób Chodakowski dowie się, że znajoma dobrze gotuje. - Słuchajcie, a ja mam pomysł. Rozmawiałem ostatnio z Kingą, podobno sprzedają coraz więcej dań na wynos, potrzebują kogoś do pracy w kuchni. (...) Skoro tak świetnie gotujesz, może byłabyś zainteresowana? - zapyta się Marcin w jednym z nadchodzących odcinków "M jak miłość" po wakacjach 2022. 

- Czy ja byłabym...? Oczywiście! O ile się nadam, ale zrobię wszystko, żeby zdobyć tę pracę. To jest chyba mój najszczęśliwszy dzień w życiu - powie wzruszona Monika i prawdopodobnie niedługo zacznie pracę u Kingi, gdzie managerem jest Franka (Dominika Kachlik). Góralka w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2022 będzie jednak miała inne problemy i możliwe, że i w pracy przyda jej się pomoc. 

Przeczytaj: M jak miłość. Rodzina Zduńskich powiększy się w nowym sezonie! Lenka wróciła, a teraz taka niespodzianka - ZDJĘCIA

M jak miłość. Zapłakana Lilka zdradza intymne szczegóły afery z Mateuszem
Najnowsze