M jak miłość. Iza w ciąży w nowym sezonie?! Szymek namówi Chodakowskich na trzecie dziecko

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Iza w ciąży w nowym sezonie?! Szymek namówi Chodakowskich na trzecie dziecko

Trzecie dziecko Chodakowskich w "M jak miłość" po wakacjach

M jak miłość. Iza w ciąży w nowym sezonie?! Szymek namówi Chodakowskich na trzecie dziecko

2022-06-30 14:36

Iza (Adriana Kalska) zajdzie w ciążę w nadchodzącym sezonie "M jak miłość"? Wszystko przez samotność i pustkę, którą pozostawią po sobie Amelka (Ninel Kos) i Hania (Marta Stefaniak). Dzieci Moniki (Joanna Niemirska) wrócą bezpiecznie do domu, a Chodakowscy nie będą dłużej się nimi opiekować. Gromadka wesołych dzieci sprawiła, że Iza i Marcin (Mikołaj Roznerski) porozmawiają o trzecim pociesze. To Szymek (Staś Szczypiński) wyjdzie z inicjatywą, że fajnie by było mieć większą rodzinę i kolejną siostrę lub braciszka.

Trzecie dziecko Chodakowskich. Iza zajdzie w ciążę w nowym sezonie "M jak miłość"?

U Chodakowskich w nowym sezonie "M jak miłość" pojawi się temat trzeciego dziecka! Izie i Marcinowi bardzo spodoba się gromadka dzieci, która gościła u nich przez dłuższy czas. Do Szymka i Mai (Laura Jankowska) dołączyły koleżanki chłopca - Amelka i Hania. Chodakowscy zdecydowali się wziąć dziewczynki pod swoją opiekę, gdyż ich podły ojciec Rudnicki (Mateusz Łasowski) znęcał się nad rodziną, nadużywał alkoholu, a potem groził też Izie i Marcinowi. 

W kolejnych odcinkach "M jak miłość" dojdzie do pożegnania rodziny Chodakowskich z Amelką i Hanią. - To co, dziewczynki, wszystko zabrałyście? - cytuje pytanie Marcina światseriali.pl, kiedy córki Moniki będą pakować się z domu Chodakowskich. - Tak! - usłyszy w odpowiedzi. - I co teraz będzie? Bez was zrobi się tu strasznie pusto – zagai Iza w "M jak miłość" po wakacjach 2022 i będzie widać, że bardzo przywiązała się do dziewczynek. Można by pomyśleć, że aż czwórka dzieci do opiekowania się może stanowić problem, ale Iza i Marcin świetnie odnaleźli się w powiększonym składzie rodziny. 

Przeczytaj: M jak miłość. Rodzina Zduńskich powiększy się w nowym sezonie! Lenka wróciła, a teraz taka niespodzianka - ZDJĘCIA

O dziwo, pomysł na rozwiązanie sytuacji znajdzie rezolutny Szymek. W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2022 zaproponuje rodzicom kolejne dziecko!  - Spoko. Możecie się przecież postarać o jeszcze jedno dziecko, nie jesteście tacy starzy… - uzna chłopiec, a Iza od razu zwróci się do męża. - I co ty na to? – zapyta się Chodakowska, która może i by chciała znów zostać mamą. - Chyba będę udawał, że tego nie słyszałem… - skwituje Marcin i okaże się, że tylko on nie podziela entuzjazmu rodziny.

Póki co Iza nie zajdzie w ciążę w "M jak miłość", ale temat pojawi się u Chodakowskich. Przypomnijmy, że niedawno urodziła też Aneta (Ilona Janyst), która zacznie spędzać czas z małym Boryskiem u Izy i Marcina. Może to zainspiruje Chodakowskich do przemyślenia sprawy i spełnienia życzenia syna. Wtedy mielimy naprawdę sporą rodzinkę, jak za czasów opiekowania się Amelką i Hanią. 

Przeczytaj: M jak miłość. Nie będzie rozwodu Patrycji i Argasińskiego! Zostaną małżeństwem, a rozprawa w sądzie zmieni bieg wydarzeń - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Wyrzucona z M jak miłość Barbara Kurdej-Szatan na planie nowego serialu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze