M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Kama i Marcin razem na zawsze? Michalina Sosna zdradza więcej o swojej roli - ZDJĘCIA

2023-06-20 10:08

Kama (Michalina Sosna) stanie się bliższa Marcinowi (Mikołaj Roznerski) niż ktokolwiek inny! W "M jak miłość" po wakacjach 2023 to właśnie piękna tancerka zastąpi pustkę po zdradzieckiej Izie (Adriana Kalska). Coraz więcej znaków wskazuje na to, że relacja Kamy i Chodakowskiego to nie tylko przelotna znajomość, a coś dużo poważniejszego! Michalina Sosna staje się nową gwiazdą "M jak miłość" i zdradza widzom coraz więcej szczegółów odnośnie swojej roli w serialu i nie tylko. Sprawdź, co już wiemy!

Kama i Marcin nowymi zakochanymi w "M jak miłość"?! Michalina Sosna podaje coraz więcej szczegółów 

O tym, że Kama zajmie miejsce Izy, pisaliśmy już niejednokrotnie. Cały czas pojawiają się jednak nowe informacje na temat roli Michaliny Sosny w "M jak miłość". Wydaje się, że aktorka powoli staje się prawdziwą gwiazdą serialu, tym bardziej, że zagra dużą rolę u boku uwielbianego Mikołaja Roznerskiego. Widzowie są właściwie jednostronni jeśli chodzi o rozstanie Chodakowskich. Wina Izy jest bezsprzeczna, to ona zdradziła męża z Radkiem (Philippe Tłokiński), a w kolejnych odcinkach "M jak miłość" ich uczucie tylko się pogłębi. Tymczasem Marcin zacznie spędzać coraz więcej czasu w towarzystwie pięknej tancerki. Na najnowszych zdjęciach z planu "M jak miłość" widać dużo wspólnych ujęć serialowej Kamy i Marcina, także w mieszkaniu Chodakowskich! Jeśli kobieta stanie się bywalczynią w zakątku Izy i Marcina, to na pewno coś poważniejszego! 

Michalina Sosna urządziła na swoim Instagramie Q&A, czyli serię pytań i odpowiedzi. Obserwatorzy próbowali dowiedzieć się czegoś więcej na temat jej roli w "M jak miłość". Nie ma co się dziwić, skoro zastąpi Izę u boku Marcina, a Chodakowscy byli niemal wzorem małżeństwa, uwielbianą parą i wydawało się, że tak pozostanie do końca. Nic bardziej mylnego, bo nowe życie detektywa bez żony jest już przesądzone. 

Michalina Sosna podsyca informacje na temat swojej roli w "M jak miłość"

- Mam nadzieję, że postać Kamy zostanie na dłużej, bo uwielbiam ją - brzmi jedna z wypowiedzi, na którą aktorka zdecydowała się odpowiedzieć. - Dajcie się zaskoczyć - napisała serialowa Kama, więc wiadomo już, że widzów czeka duża niespodzianka. Można śmiało przewidzieć, że faktycznie Kama zagości dłużej u boku Marcina i będzie z tego coś więcej, bo Michalina Sosna regularnie pojawia się na planie, kiedy to są kręcone nowe odcinki "M jak miłość".

- Myślę, że Kama i Marcin będą ze sobą na zawsze. Uwielbiam ciebie - czytamy w kolejnym instastory. Michalina Sosna zdecydowała się odpowiedzieć na tę wypowiedź zdjęciem. Udostępniła wspólną fotkę z Mikołajem Roznerskim z planu. Widać, że Kama i Marcin nagrywali sceny w mieszkaniu Chodakowskich. Charakterystyczne schody w pomieszczeniu nie zostawiają wątpliwości, że tancerka zagości u detektywa.

Ostatnim pytaniem, na które zdecydowała się odpowiedzieć aktorka było to o rozpoczęcie nowego sezonu "M jak miłość". - Na przełomie sierpnia i września - odniosła się aktorka. Teraz tylko czekać na rozwój sytuacji. 

M jak miłość po wakacjach. Marcin w szpitalu z Kamą! Połączy ich tragiczne zdarzenie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze