M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Iza przed rozwodem z Marcinem zostanie wykluczona z rodziny! Nie tylko Aneta nie będzie chciała jej znać - ZDJĘCIA

2023-06-05 21:06

Rozwód Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) w nowym sezonie "M jak miłość" jest już przesądzony. Zwiastun kolejnych odcinków "M jak miłość" po wakacjach potwierdził, że nastąpi ostateczny koniec małżeństwa Chodakowskich. Iza będzie dalej romansowała z Radkiem (Philippe Tłokiński), a Marcin po odejściu żony dojdzie do siebie z pomocą Kamy (Michalina Sosna). To pewne, że w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej niewierna Iza nie będzie miała już czego szukać w rodzinie Marcina zanim jeszcze się rozwiodą! Zostanie z niej wykluczona nie tylko przez teściową Aleksandrę (Małgorzata Pieczyńska). Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z planu "M jak miłość".

Kiedy w nowym sezonie "M jak miłość" będzie rozwód Izy i Marcina?

Rodzina Marcina w kolejnych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2023 nie będzie chciała znać Izy? Niestety po tym co ostatnio wyprawiła Iza jest spore ryzyko, że nie tylko teściowa Aleksandra uzna ją za najgorszego wroga. Nawet szwagierka i przyjaciółka Aneta (Ilona Janyst) w finale sezonu "M jak miłość" po zaginięciu Marcina nad rzeką w Grabinie, po tym, do czego Iza doprowadziła zdradzonego męża, powiedziała jej kilka słów prawdy. Wypędziła Izę z siedliska, nie chciała żadnej jej pomocy.

Co prawda do tej pory w "M jak miłość" Aleksandra nigdy otwarcie nie potępiła Izy za zdradę, odejście od Marcina, porzucenie dzieci, ale dała synowej jasno do zrozumienia, że ją znienawidziła! Tylko Anecie tak potraktowana przez teściową Iza żaliła się, że matka Marcina niemal uznała ją za potwora. Wiele wskazuje na to, że nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach relacje Izy z rodziną Marcina pogorszą się jeszcze bardziej. I nie chodzi już tylko o Aleksandrę, ale także szwagra Olka (Maurycy Popiel) i samą Anetę. Skąd to przypuszczenie?

Na planie "M jak miłość" powstają zdjęcia do nowych odcinków, które pokazują kulisy spotkań Aleksandry z Anetą i jej matką Iwoną Kryńską (Hanna Śleszyńska) w cukierni "Makarenka". Do tej pory spotykały się tam wszystkie Chodakowskie. Ale po rozstaniu Izy z Marcinem zostanie ona wykluczona z tego grona. Nawet fani "M jak miłość" zwrócili uwagę na fakt, że na ujęciach zza kulis serialu brakuje Adriany Kalskiej nawet w wątkach z ekranową teściową i przyjaciółką.

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Listen on Spreaker.
Najnowsze