M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Julia zrobi z Andrzeja wariata! Sylwia podpuści ją, żeby doniosła na Budzyńskiego na policję

2023-06-14 11:06

W 1735 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2023 Julia (Marta Chodorowska) nadal będzie knuła jak zniszczyć Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) i wykorzysta do tego swoją przyjaciółkę Sylwię (Hanna Turnau). Opętana chęcią zemsty na kochanku wariatka bez większego trudu znów wmówi Sylwii, że Budzyński się jej narzuca, staje się coraz bardziej natarczywy i agresywny! Przyjaciółka Malickiej na początku nowego sezonu "M jak miłość" w 1735 uwierzy w każdą bzdurę na temat Andrzeja. Do tego stopnia, że uzna go za szaleńca i podpuści Julię, żeby doniosła na Budzyńskiego na policję. A to dopiero początek chorego planu obłąkanej Julii... Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA.

"M jak miłość" odcinek 1735 po wakacjach 2023 - Julia przekona Sylwię, że Andrzej Budzyński jest chory psychicznie!

Kłamstwa Julii na temat Andrzeja w 1735 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2023 pozwolą nieobliczalnej prawniczce osiągnąć zamierzony cel! Żeby odegrać się na Budzyńskim za to, że ją odtrącił, wybrał Magdę (Anna Mucha), że po tym jak straciła jego dziecko, została zupełnie sama, Julia będzie realizowała plan zniszczenia byłego kochanka. W głowie cierpiącej na zaburzenia psychiczne i depresję Malickiej zrodził się pomysł, żeby wrobić Andrzeja w zabójstwo, upozorować własną śmierć, zniknąć i zostawić mocne dowody na winę Budzyńskiego.

Ale zanim to zrobi w 1735 odcinku "M jak miłość" nowego sezonu postara się, żeby oczernić Andrzeja w oczach najbliższych jej osób, żeby udowodnić wszystkim jak podłym, wyrachowanym i bezwzględnym jest człowiekiem. Jakiś czas temu Julia urobiła już swojego szefa Rotkiewicza (Aleksandar Milicević), żeby prawnik dostrzegł jaki "naprawdę" jest Andrzej. Wcześniej przekonywała też przyjaciółkę Sylwię, że Budzyński nie daje jej spokoju.

Jednak dopiero na początku nowego sezonu "M jak miłość" w 1735 odcinku Julia wmówi Sylwii, że Andrzej przekracza już wszelkie granice, okłamie przyjaciółkę, że podczas spotkania w sądzie był wobec niej natarczywy, agresywny, nalegał, żeby się z nim umówiła i nie przyjmował żadnej odmowy. -  Wszystko było w porządku do momentu, w którym nie zostałam z Andrzejem sam na sam - Malicka będzie kłamała jak najęta na temat tego jak wobec niej zachował się Andrzej.

- Co znowu zrobił?! Powiedz! Mnie możesz wszystko powiedzieć - Sylwia będzie się bała o Julię coraz bardziej, a ta wykorzysta jej troskę i naiwność. - Nie zamierza odpuścić, był natarczywy, nalegał na spotkanie...

- Nic z tego nie rozumiem! Zachowuje się jak jakiś wariat! - oceni Sylwia, która w 1735 odcinku "M jak miłość" po wakacjach nie będzie nawet podejrzewała, że stała się ofiara chorej gry Julii.

Czy Julia w 1735 odcinku "M jak miłość" złoży na Andrzeja donos na policję?

- Fakt, to nie jest normalne zachowanie, dlatego zasugerowałam mu, żeby wybrał się na jakąś terapię. Najwidoczniej nie potrafi pogodzić się z tym, że stracił nade mną kontrolę - Julia w 1735 odcinku "M jak miłość" po wakacjach nie cofnie się przed niczym, żeby zrobić z Andrzeja szaleńca, który ma żonę, ale o byłej kochance nie może zapomnieć. Słowa Malickiej sprawią, że Sylwia nie będzie miała już żadnych wątpliwości co do Budzyńskiego, że jest zagrożeniem dla jej przyjaciółki, która tyle przez niego wycierpiała. Podsunie nawet Julii myśl, żeby doniosła na niego na policję.

- Chory facet! Naprawdę powinien się leczyć. A ty powinnaś zagrozić mu, że jeśli nie przestanie, pójdziesz z tym na policję! Tyle tylko, że w 1735 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Julia nie posłucha rady Sylwii. Będzie chciała doprowadzić swój bezwzględny plan wobec Andrzeja do końca.

M jak miłość. Zemsta Julii na Andrzeju. Wariatka urobi nawet Rotkiewicza, żeby był po jej stronie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze