M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Zabójstwo Julii?! Sylwia pojawi się na miejscu zbrodni - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-05-24 10:10

Julia (Marta Chodorowska) zamordowana w "M jak miłość' po wakacjach 2023?! Sylwia (Hanna Turnau) pojawi się na miejscu zbrodni, czyli w mieszkaniu Malickiej, gdzie policja przystąpi do zabezpieczenia śladów i oględzin. Kostecka aż zaniemówi z wrażenia, bo mieszkanie Julii będzie wyglądało jak pobojowisko! Samej zainteresowanej nie będzie nigdzie widać. Czyżby chory plan byłej kochanki Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) się wypełniał, a ona naprawdę wrobi go w swoje zabójstwo? Zobacz WIDEO i ZDJĘCIA z tych scen.

Śmierć Julii w "M jak miłość" po wakacjach 2023? 

Dramatyczne wydarzenie w życiu Julii w "M jak miłość" po wakacjach udowodnią, że Malickiej udaje się realizować chory plan. Od jakiegoś czasu wzięła sobie za cel zniszczenie Andrzeja i jego szczęścia z Magdą (Anna Mucha). Budzyński był tak zajęty odzyskaniem żony i historią z Nadią (Mira Fareniuk), że nie zauważył psychozy byłej kochanki. A ona prężnie działała, zbierając rzekome dowody na jego nękanie, nachodzenie po pijaku i natręctwo. Sylwia i Rotkiewicz (Aleksandar Milicević) są przecież przekonani, że Andrzej nęka prawniczkę i nie daje jej spokoju. Nie mają pojęcia, że wszystkie sytuacje są ustawione przez kobietę. 

W najnowszych "Kulisach M jak miłość", ostatnich przed przerwą wakacyjną 2023, sam Krystian Wieczorek wspomina, że nadchodzi trudny czas w życiu Andrzeja.

- Andrzej nie tylko odzyskał żonę, ale na ich drodze stanęła Nadia. Pokochali ją całym sercem, jak córkę. Tylko co będzie jak wróci ojciec Nadii? Czy Budzyńscy będą potrafili rozstać się z Nadią? - zastanawia się Krystian Wieczorek, wspominając wydarzenia minionego sezonu. Od razu wskazuje jednak na fakt, że Andrzeja czekają bardzo poważne kłopoty. 

- To nie jedyny problem Budzyńskich, bo prawdziwe zagrożenie przyjdzie z zupełnie innej strony - oznajmia aktor. Wiadomo już, że chodzi mu o wydarzenia związane z planem Julii. Budzyński na własnej skórze pozna jej gniew i chorą chęć zemsty. 

W "Kulisach M jak miłość" pokazali miejsce zbrodni 

Malicka zniknie, a Sylwia pojawi się na miejscu zbrodni, czyli w  mieszkaniu kobiety. Aż zatka buzię ręką, kiedy zobaczy pracujących na miejscu śledczych. Całe mieszkanie zostanie zabezpieczone, a dodatkowo pojawią się policyjne taśmy. Wszystko będzie wyglądało jak w serialu kryminalnym, więc może oznaczać to tylko jedno... Julia naprawdę upozoruje swoją śmierć! Prawdopodobnie ubzdura sobie, że wrobi Andrzeja w zabójstwo, a sama zniknie np. w Toskanii, gdzie już kiedyś przeglądała oferty wyjazdu. Pewnym jest, że do Budzyńskiego zapuka policja i zaczną się wielkie problemy. 

W końcu Julia zrobi wszystko, by wszelkie ślady i wskazówki po jej zniknięciu wyglądały tak, jakby to Andrzej był winny! Budzyński nie spodziewa się takiego zachowania ze strony Malickiej, z którą kiedyś spodziewał się dziecka. 

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze