M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1733: Podejrzane zniknięcie Julii. Zaszyje się w Toskanii i zniknie na zawsze z życia Budzyńskich? - ZDJĘCIA

2023-05-17 20:05

Julia (Marta Chodorowska) w 1733 odcinku "M jak miłość" zaplanuje ucieczkę? Nagle zainteresuje się życiem w Toskanii, zacznie wyszukiwać informacji na temat mieszkania za granicą, a w jej głowie tylko nakręci się dalsza część chorego planu. Nie jest tajemnicą, że Malicka chce doprowadzić do zniszczenia Andrzeja (Krystian Wieczorek), zniszczyć prawnika po całości. Dlatego w 1733 odcinku "M jak miłość" ucieknie się do kolejnych metod knucia spisków. Julia ucieknie z Warszawy na zawsze i wrobi w zniknięcie Budzyńskiego?

"M jak miłość" odcinek 1733 - poniedziałek, 22.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Julia wyemigruje do Toskanii i upozoruje swoje zniknięcie? Na to wydawałoby się, składa się plan prawniczki, która od jakiegoś czasu kombinuje za plecami Budzyńskiego. W jej przypadku sprawdza się powiedzenie, że "od miłości do nienawiści jeden krok". Kiedyś Malicka kochała Andrzeja, a teraz chce ostrej zemsty. Już od jakiegoś czasu udaje m.in. przed Rotkiewiczem (Aleksandar Milicević), że Budzyński ją dręczy, nie daje jej spokoju i cały czas ją nęka. Taką wersję wydarzeń w 1733 odcinku "M jak miłość" pozna też Sylwia (Hanna Turnau). Kiedy przyjaciółki spotkają się na wspólnej kawie, Kostecka zauważy siniaka na ręku Malickiej. Julia sama sobie go nabije, kiedy uderzy się w rękę przy przestawianiu segregatorów na półce. Wykorzysta to jednak, by zepchnąć podejrzenia na Andrzeja. Mało tego, opowie Sylwii zmyśloną historię o tym, że rzekomo mąż Magdy (Anna Mucha) ją nachodzi.

- Wczoraj wydarzyła się jakaś dziwna rzecz, Andrzej był u mnie. Myślałam, że jest pijany i chyba był, bo zaczął się awanturować, nalegał, żeby go wpuścić, przekonywał, że musimy porozmawiać - zacznie snuć zmyśloną opowieść Julia w 1733 odcinku "M jak miłość". - To on ci to zrobił? - zapyta się przyjaciółka, patrząc na siniaka Malickiej, ale ta zaprzeczy. - W końcu go wyrzuciłam, powiedziałam, że nie chcę z nim rozmawiać - skwituje Julia. 

Julia wyjedzie i odejdzie z "M jak miłość"?

Plan Julii zacznie działać, bo Sylwia bardzo się zmartwi, ale na rozmowę zaprosi ją jeszcze Rotkiewicz. Przeczyta bowiem maila od Malickiej, który niby miał być skierowany do Sylwii. Prawniczka napisze w treści wiadomości, że Budzyński ją nachodzi i przekracza grancie. Słowem nie piśnie, że specjalnie wysłała maila do szefa, by dać mu kolejne powody do przypuszczeń, że Andrzej się nad nią znęca. Cały spisek przebiegnie idealnie, bo mężczyzna faktycznie zainteresuje się sprawą. 

Kiedy Julia w 1733 odcinku "M jak miłość" wróci do domu, zacznie przeglądać oferty wyjazdu za granicę. Zainteresuje się słoneczną Toskanią i przy lampce wina zacznie snuć plany wyjazdu. Ciekawe jednak, czy będzie miała zamiar wrobić Andrzeja w jej zaginięcie, a samej odpoczywać w Toskanii. Robi jednak wszystko, by wszelkie tropy po jej wyjeździe wskazywały na Andrzeja...

M jak miłość odcinek 1733 ZWIASTUN. Ojciec Nadii znajdzie Budzyńskich? Julia oskarży Andrzeja o pobicie!
Najnowsze

Materiał sponsorowany