M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1733: Julia nakręci Rotkiewicza przeciwko Andrzejowi! Wykorzysta do tego chore serce Magdy - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-05-22 21:26

W 1733 odcinku "M jak miłość" Rotkiewicz (Aleksandar Milicević) nasłucha się jak nigdy! Szatański plan Julii (Marta Chodorowska) zadziała i szef zainteresuje się dziwnym zachowaniem Andrzeja (Krystian Wieczorek). Zna Budzyńskiego lata, a mimo wszystko nie będzie przygotowany na "rewelacje", które zaserwuje mu cwana prawniczka. W 1733 odcinku "M jak miłość" Rotkiewicz usłyszy o problemach kolegi, o chorobie Magdy (Anna Mucha) i o rzekomym nękaniu kochanki! Julia po wszystkim tylko wrednie się uśmiechnie, bo machina kłamstw ruszy na całego.

"M jak miłość" odcinek 1733 - poniedziałek, 22.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1733 odcinku "M jak miłość" Rotkiewicz pozna tajemnicę Andrzeja. Wszystko przez cwane knucie Julii, która powoli i po cichu robi z Budzyńskiego psychola. Malicka uparła się, że zniszczy mu życie i idzie jej całkiem nieźle, a prawnik jeszcze nie bardzo jest tego świadom. Szef Julii zaprosi ją nawet na rozmowę, bo dostanie dziwnego maila od pracownicy. Nie domyśli się, że kobieta wciąga go w mroczną grę, a wiadomość otrzymał celowo, by wzbudzić litość i zainteresowanie jej zmyślonymi problemami. Rotkiewicz przeczyta maila zaadresowanego niby do Sylwii (Hanna Turnau), że rzekomo Andrzej cały czas nachodzi Julię i nie daje jej spokoju, a ona wręcz się go boi! Oczywiście, Malicka uda niewiniątko i na rozmowie z szefem w 1733 odcinku "M jak miłość" tylko podsyci jego ciekawość i czujność. 

Rotkiewicz na wstępie zaznaczy, że zauważył iż treść wiadomości była kierowana do Sylwii, ale zanim się zorientował, zdążył zapoznać się z treścią. - (...) Zwykle nie wtrącam się w prywatne sprawy współpracowników, ale akurat Andrzeja znam od wielu lat - przyzna szef Julii w 1733 odcinku "M jak miłość". Mężczyzna tak się przejmie historią podwładnej, że nawet zaproponuje rozwiązanie jej problemów. Nie przewidzi, że są one wyssane z palca!

- Zaproszę go na dobry koniak, porozmawiam jak facet z facetem - wyjdzie z inicjatywą Rotkiewicz, ale reakcja Julii będzie natychmiastowa. Od razu poprosi o dyskrecję. Nic dziwnego skoro wie doskonale, że Budzyński tak naprawdę nic złego nie robi. 

- Pani wie, że nieposzlakowana opinia w naszym zawodzie znaczy wszystko. On nie może pani nachodzić, nie może pani nagabywać! Ktoś musi przemówić mu do rozsądku - oznajmi Rotkiewicz, ale Malicka od razu znajdzie kolejne argumenty. Żeby jej plan się powiódł, wykorzysta chorobę Magdy! Uda, że przejmuje się sercem Budzyńskiej i dlatego wybłaga, by szef nie szedł z tematem do Andrzeja. 

Plan Julii rozkręci się na całego, bo będzie już wiedziała, że Rotkiewicz uwierzył w jej wersję wydarzeń i w razie czego potwierdzi, że prawnik ją męczy i nachodzi. Sama zacznie planować swoje zniknięcie! 

M jak miłość. Zemsta Julii na Andrzeju. Wariatka urobi nawet Rotkiewicza, żeby był po jej stronie
Najnowsze