M jak miłość po wakacjach. Bezczelna Lilka znajdzie sobie sojuszników! Po zdradzie Mateusza będzie przymilać się do każdego

i

Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach. Bezczelna Lilka znajdzie sobie sojuszników! Po zdradzie Mateusza będzie przymilać się do każdego

M jak miłość po wakacjach. Bezczelna Lilka znajdzie sobie sojuszników! Po zdradzie Mateusza będzie przymilać się do każdego

2022-07-14 10:43

Lilka (Monika Mielnicka) w "M jak miłość" po wakacjach 2022 przejdzie samą siebie. Najpierw świadomie i z premedytacją zdradziła Mateusza (Krystian Domagała), uciekła z bogatym kochankiem Ethanem (Paweł Roman), a teraz będzie szukać wybaczenia i pocieszenia nie tylko w Grabinie, ale też w bistro "Nasz Zielony Sad"! To cud, że Kinga (Katarzyna Cichopek) i Franka (Dominika Kachlik) w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach, zgodzą się ponownie zatrudnić żonę Mostowiaka. Lilka szybko znajdzie sobie sojuszników i zacznie wkupywać się w łaski ludzi naokoło, by jakoś załagodzić sytuację.

Lilka w "M jak miłość" po wakacjach będzie miała plan. Weźmie wszystkich na litość!

Lilka wróciła do "M jak miłość", w Grabinie powitała ją Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i chociaż żona Mateusza wstydziła się wrócić do rodzinnego domu, Banachowa (Krystyna Chotecka-Pazura) przywitała ją z otwartymi ramionami. Związek z bogatym kochankiem Ethanem okazał się koszmarem, a nie bajką, więc Lilka przypomniała sobie o Mostowiakach i wiadomo już, że w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach będzie próbowała wkupić się w łaski bliskich. 

Sama Monika Mielnicka przyznaje, że Lilka w "M jak miłość" będzie błagała o wybaczenie, poleje się dużo łez i zaczną się pokrętne tłumaczenia. W nowych odcinkach serialu pojawi się też Mateusz. Wróci do Grabiny, gdzie powitają go bardzo serdecznie. W końcu to on wyszedł najgorzej na małżeństwie, więc wyjechał na jakiś czas, a teraz wróci i na pewno dojdzie do spotkania z niewierną żoną. 

Sprawdź też: M jak miłość. Szokująca zmiana Uli w nowych sezonie. Iga Krefft zmieniła wszystko! Tak teraz wygląda - ZDJĘCIA

Lilka z "M jak miłość" znajdzie sobie sojuszników. Wkupi się w łaski Mostowiaków i nie tylko 

Nowe odcinki "M jak miłość" po wakacjach przyniosą duże zmiany u Lilki. Krystyna wybaczy córce błędy, a Kinga i Franka zgodzą się na ponowne zatrudnienie dziewczyny w bistro. Znów dostanie posadę kelnerki i zacznie pracować z Alą (Alicja Ostolska) oraz Otarem (David Gamtsemlidze), który stracił własny biznes i przeniósł się do "Naszego Zielonego Sadu". Właśnie z nim Lilka mocno się zakoleguje, na co wskazuje zdjęcie Moniki Mielnickiej z planu. Żona Mostowiaka stanie się potulna i będzie wkupywała się w łaski bliskich i znajomych. Nic dziwnego, że spróbuje odratować zszarganą reputację i zacząć wszystko od początku. Najtrudniej będzie uzyskać wybaczenie Barbary (Teresa Lipowska) i oczywiście Mateusza. Seniorka może i jest dobra, wyrozumiała i czuła, ale Lilka tak skrzywdziła jej ukochanego wnuka, że trudno przewidzieć reakcję Mostowiakowej, kiedy spotkają się z Lilką twarzą w twarz.

Małżeństwo Lilki i Mateusza z "M jak miłość" da się jeszcze odratować? 

Lilka postara się o wybaczenie, a w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach będzie kajała się przed mężem. Mateusz na pewno "od tak" nie wybaczy Lilce, a co ciekawe, ostatnio pojawiły się spekulacje na temat tego, że Mostowiak bardzo zbliży się z Alą, której nigdy nie wyszła miłość z Rafałem (Jakub Kucner). Lilce może być trudno w pojedynkę walczyć o reputację i miłość, ale mimo wszystko spróbuje zjednać sobie ludzi i uratować sytuację. 

Przeczytaj: Był gwiazdą M jak miłość i trafił na odwyk. Coming out w niczym mu nie pomógł. Co dziś robi Jacek Poniedziałek?

M jak miłość. Czułe powitanie Kingi z Mateuszem w nowym sezonie! Żaden z Mostowiaków tego nie zobaczy
Najnowsze