M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Aleksandra pojedna Izę i Marcina? Będzie liczyła, że synowa przejrzy na oczy

2023-07-31 22:31

Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) pojedna Izę (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach? Matka detektywa nie będzie pocieszona wizją rozwodu syna z żoną. Zacznie bać się o wnuki i ich przyszłość. Chodakowska nie będzie także zachwycona nowymi znajomościami Marcina i uzna, że związek z Izą może da radę jeszcze uratować. Czy doprowadzi do pogodzenia się małżeństwa w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2023?

Aleksandra nie dopuści do rozwodu Izy i Marcina w nowym sezonie "M jak miłość"?

Aleksandrze nie spodoba się wizja rozpadu rodziny.Tak trzeba bowiem nazwać to, co wydarzy się między Izą i Marcinem w "M jak miłość" po wakacjach 2023. Seniorka lubi Izę i uzna, że nad związkiem trzeba pracować, a rozwód to absolutna ostateczność. Niestety wydaje się, że Iza i Marcin zabrnęli w kryzysie za daleko, sami uznając, że nie ma sensu być dalej razem. Zdrada Izy z Radkiem (Philippe Tłokiński) tylko przypieczętowała problemy, które para miała od dłuższego czasu. Iza poświęcała się pracy i karierze i coraz bardziej oddalała się od męża i dzieci. Potem uległa Radkowi i doszło do seksu w jego mieszkaniu. Po tym Chodakowska uznała, że nie ma szans na kontynuację małżeństwa. Tak samo pomyślał Marcin i chociaż trudno pogodzić się z sytuacją, raczej nie widzą innego rozwiązania niż rozwód. 

Jak podaje magazyn "Świat Seriali", Aleksandra będzie oponować za pojednaniem się pary. Seniorka nie przestanie wierzyć, że Iza zrozumie swój błąd, że przemyśli wszystko, przeprosi jej syna i jeszcze powrócą stare czasy. Jak się okaże, dziennikarka nie bardzo będzie chciała odejść od Radka, zacznie spędzać z nim coraz więcej czasu. Marcin za to odda się w ręce seksownej Kamy (Michalina Sosna), chociaż Aleksandrze nie bardzo spodoba się nowa relacja syna...

Aleksandra stanie po stronie Izy w "M jak miłość" po wakacjach?

Już jakiś czas temu informowaliśmy o wspólnych zdjęciach Izy i Aleksandry z "M jak miłość" w sądzie. Prawdopodobnie kręcono wtedy sceny rozwodu Chodakowskich. Matka Marcina i Iza czule się obejmowały i pozowały do zdjęć. Czyżby Aleksandra nie godziła się na rozwód syna tak bardzo, że aż stanie po stronie zdradzieckiej Izy? Wszystko okaże się niebawem, z nowych odcinków "M jak miłość" po wakacjach. 

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze