M jak miłość

Wiemy kiedy M jak miłość wraca do telewizji! Jest oficjalna data

"M jak miłość" wraca do telewizji już w sierpniu! Wiernych widzów serialu na pewno ucieszy wiadomość, że na 1735 odcinek nie będą musieli czekać aż do września. Znamy datę emisji! To już oficjalne, przerwa wakacyjna pomiędzy sezonami "M jak miłość" potrwa 3 miesiące z niewielkim okładem, ale już wiadomo kiedy włączyć telewizor. Sprawdź co już wiemy i zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ z 1735 odcinka sagi rodu Mostowiaków!

M jak miłość wraca do telewizji jeszcze w sierpniu! Znamy dokładną datę

W 1735 odcinku "M jak miłość" wokół Zduńskich zaczną się dziać niepokojące rzeczy. Ku zaskoczeniu wszystkich Paweł (Rafał Mroczek) przegra w sądzie walkę o córkę Basię (Gabriela Raczyńska) ze zboczeńcem Filipem (Kacper Zalewski). Młody Sowiński wyjdzie cało z oskarżenia o próbę gwałtu dzięki koneksjom i pieniądzom tatusia (Konrad Jałowiec). Wyrok dostanie symboliczny i do tego w zawieszeniu, więc Basia znów znajdzie się w niebezpieczeństwie.  Paweł bardzo źle zniesie wyrok, a Piotrek (Marcin Mroczek), który reprezentował będzie rodzinę Zduńskich wyjdzie z sądu "jak zbity pies". Będzie to miało dalsze konsekwencje w kolejnym 1736 odcinku, kiedy serce prawnika nie wytrzyma... Kiedy włączyć TVP2, aby nie uronić ani jednej sekundy z tych dramatycznych wydarzeń?

Na szczęście znana już jest oficjalna data emisji nowego sezonu "M jak miłość". Pokrywa się ona z zapowiedzią Marcina Mroczka w ostatnich "Kulisach M jak miłość" przed wakacjami. Kiedy 1735 odcinek sagi rodu Mostowiaków pojawi się w TVP2?

Oficjalną informację na temat emisji nowego sezonu "M jak miłość" podał portal wirtualnemedia.pl. - Na antenie Dwójki od 28 sierpnia w poniedziałki i wtorki o 21.00 będzie można oglądać „M jak miłość”. Równocześnie Wirtualne Media potwierdziły start nowych sezonów "Barw szczęścia", "Na dobre i na złe" i "Na sygnale".

Fani "M jak miłość" już mogą się cieszyć. Do emisji pierwszego odcinka nowego sezonu, który jest zarazem 1735 odsłoną serii zostało już tylko 28 dni!  

Nie przegap: Nadia z M jak miłość nie ma pojęcia, co dalej z jej rolą! Mira Fareniuk odpowiada na pytania o Budzyńskich

M jak miłość. Kinga i Piotrek po tragedii, która na nich spadnie, wyjadą do Grabiny! Będzie wielka impreza u Mostowiaków
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze