Barwy szczęścia

Kiedy nowy sezon Barw szczęścia? Znamy datę emisji 2826 odcinka

2023-07-31 20:40

Wiemy, kiedy "Barwy szczęścia" wrócą na antenę TVP2 z nowymi odcinkami po wakacjach! I dla wszystkich fanów serialu mamy bardzo dobrą wiadomość, gdyż nastąpi to szybciej niż się spodziewali! Szczególnie, że w końcówce obecnego sezonu "Barwy szczęścia" podzieliły los "M jak miłość" i "Na dobre i na złe" i zniknęły z ramówki TVP wcześniej niż miały! Ale za to w jesiennej ramówce pojawią się prędzej! Zatem, kiedy oglądać 2826 odcinek "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej? Koniecznie poznajcie szczegóły!

Kiedy oglądać 2826 odcinek "Barw szczęścia" w TVP2? Padła konkretna data emisji

Kiedy TVP rozpocznie nadawanie nowego sezonu "Barw szczęścia" po wakacjach? Dla wszystkich fanów serialu mamy bardzo dobrą wiadomość, gdyż na 2826 odcinek serialu wcale nie będzie trzeba czekać tak długo! Szczególnie, że w poprzednim sezonie Telewizja Polska nagle zdecydowała się na zmiany i postanowiła wprowadzić swoją letnią ramówkę nieco wcześniej, na czym ucierpiały nie tylko hitowe seriale stacje, ale również widzowie, którzy z niecierpliwością czekali na ostatnie odcinki swoich ukochanych produkcji w końcówce maja, ale się nie doczekali! Tym samym "Barwy szczęścia" zakończyły się na 2825 odcinku, a nie 2830 jak planowała produkcja, gdyż skrócono emisję o tydzień, przez co finał sezonu przypadł 26.05.2023, a nie 2.06.2023 roku. Ale już wiadomo, że po przerwie wakacyjnej serial wróci na antenę szybciej!

Jak podają wirtualnemedia.pl "Barwy szczęścia" wrócą na antenę TVP2 już 28.07.2023 roku, a zatem w jeszcze ostatnim tygodniu wakacji! To wtedy zadebiutuje jesienna ramówka Telewizji Polskiej, w czasie której wrócą uwielbiane seriale, a w tym oczywiście "Barwy szczęścia" z długo wyczekiwanym 2826 odcinkiem! Co ważne, nie zmieni się ani częstotliwość, ani pora emisji kultowej produkcji TVP2, która niezmiennie będzie lecieć od poniedziałku do piątku o godzinie 20.10, czyli przed innymi hitami stacji t.j. "M jak miłość", "Na dobre i na złe" czy "Postaw na milion". A co wydarzy się w 2826 odcinku po przerwie wakacyjnej?

W 2826 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach rodzina i przyjaciele pogrążą się w żałobie po nagłej śmierci Stefana (śp. Krzysztof Kiersznowski), na której zakończył się poprzedni sezon. Tym bardziej, że nie wszystkim będzie dane, aby pożegnać się z Górką, gdyż Waleria (Ewa Ziętek) postanowi pochować męża w Norwegii, czym ogromnie zszokuje Kasię (Katarzyna Glinka). Oprócz tego, w 2826 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej przyszłość Oliwki (Wiktoria Gąsiewska) i Tomka (Jakub Sokołowski) stanie pod znakiem zapytania. A to dlatego, że choć Kępskiemu ogromnie będzie podobać się młoda kosmetyczka, to gdy odmówi mu seksu, zacznie mieć poważne wątpliwości, czy nadaje się ona do poważnego związku.

Barwy szczęścia. Dominika, Sebastian, Renata i Kodur dołączyli do nowej czołówki
Najnowsze