M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Aleksandra wesprze Marcina po rozwodzie z Izą! Nie zostawi syna samego - ZDJĘCIE

2023-07-16 22:20

To już pewne, że w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach rozwód Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) stanie się faktem! Mimo iż początkowo Chodakowski nie poradzi sobie z odejściem żony i zacznie pić, to za sprawą Aleksandry (Małgorzata Pieczyńska) wszystko się zmieni. W nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej matka Marcina nie zostawi syna samego i sprawi, że głupie pomysły nie będą mu już przychodzić do głowy. Tym bardziej, że będzie miał dla kogo żyć! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Aleksandra zaopiekuje się Marcinem w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach! Nie pozwoli stoczyć się synowi po rozstaniu z Izą

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach małżeństwo Chodakowskich przestanie istnieć, gdy Marcin ostatecznie zda sobie sprawę, że nigdy nie odzyska żony. Przypomnijmy, że detektyw na własne oczy przekonał się, że Iza naprawdę zakochała się w Radku (Philippe Tłokiński) i przyznał Olkowi (Maurycy Popiel), że to już koniec, po którym kompletnie się załamał. Chodakowski upił się do nieprzytomności i zniknął z siedliska Budzyńskich,przez co jego najbliżsi już zaczęli odchodzić od zmysłów. Na szczęście, wówczas detektyw się znalazł, ale w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej wcale nie będzie lepiej. A to dlatego, że Marcin nie przestanie pić, co już wcale nie skończy się dobrze...

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Marcin zacznie odwiedzać kluby noce, gdzie znów nie będzie szczędził alkoholu. Tym samym, Chodakowski stanie się łakomym kąskiem dla złodziejek, gdyż jedna z nich - Asia będzie miała go już w garści, ale na szczęście w porę pojawi się Kama (Michalina Sosna)! To ona uratuje kompletnie pijanego Marcina i zacznie go pocieszać, ale jej słowa na niewiele się zdadzą. Do czasu aż za Chodakowskiego w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej weźmie się Aleksandra, która odkryje, że syn już kompletnie nie radzi sobie po odejściu Izy!

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Aleksandra zaopiekuje się Marcinem! Małgorzata Pieczyńska pochwaliła się na swoim Instagramie wspólnym zdjęciem z Chodakowskim, na którym widzimy, że detektyw w kolejnych odcinkach "M jak miłość po przerwie wakacyjnej stanie na nogi! Na twarzy Marcina wreszcie pojawia się uśmiech, co z pewnością będzie zasługą Aleksandry, która uświadomi go, że rozwód z Izą to jeszcze nie koniec świata. Tym bardziej, że Chodakowski będzie miał dla kogo żyć! I oczywiście mowa tutaj nie tylko o ukochanych dzieciach - Mai (Laura Jankowska) i Szymku (Staś Szczypiński), ale również o Kamie, która stanie mu się szczególnie bliska!

- Dziś szybka zmiana epoki i kostiumów na współczesne 🎬💄👠. Spotkanie z serialowym synkiem zawsze bardzo mnie cieszy ❣️ #mjakmilosc #emka #serialowarodzinka #naplanie #noweodcinki - podpisała Małgorzata Pieczyńska.

- Mamusia❤️❤️❤️ - skomentował Mikołaj Roznerski.

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze