M jak miłość po wakacjach. Marcin zacznie pić przez Izę w nocnym klubie! Złodziejka Asia zastawi pułapkę na Chodakowskiego

Początek nowego sezonu "M jak miłość" będzie bolesny dla Marcina (Mikołaj Roznerski), który nie pozbiera się po odejściu Izy (Adriana Kalska) do kochanka Radka (Philippe Tłokiński)! Zacznie topić smutki w alkoholu, a jedno wyjście do nocnego klubu w nowym odcinku "M jak miłość" po wakacjach skończy się dla Chodakowskiego wyjątkowo niebezpiecznie! Pijanego Marcina wypatrzy przy barze podejrzana striptizerka i złodziejka o imieniu Asia. Zamroczony alkoholem mąż Izy zgodzi się pójść z nią do jej mieszkania. Czy będzie tego żałował? Co będzie dalej? Poznaj szczegóły.

Co będzie z Marcinem w nowym sezonie "M jak miłość" po rozstaniu z Izą? Wpadnie w alkoholizm i zacznie się zabawiać ze striptizerkami

Cierpienie Marcina w "M jak miłość" po wakacjach po rozstaniu z Izą osiągnie punkt kulminacyjny, bo Chodakowski zacznie coraz więcej pić! Tragiczne wydarzenia z finału sezonu gdy pijany Marcin zaginął nad rzeką w Grabinie, a Olek (Maurycy Popiel), Aneta (Ilona Janyst) i Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) zaczęli podejrzewać, że zrobił coś głupiego, niczego go nie nauczą.

Żeby zapomnieć o zakłamanej żonie, która zdradziła go z Radkiem, odeszła do kochanka Marcin w jednym z odcinków "M jak miłość" nowego sezonu pójdzie do nocnego klubu! Uzna, że tylko w ten sposób przestanie myśleć o żonie, będzie gotów na każde szaleństwo! Nieprzypadkowo Chodakowski wybierze klub, w którym tańczy striptizerka Kama (Michalina Sosna), stała klientka jego agencji detektywistycznej.

To właśnie tancerka erotyczna w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej wypatrzy kompletnie pijanego Marcina przy barze i spróbuje go pocieszyć. Jak podaje światseriali.interia.pl troska Kamy przyniesie jednak odwrotny skutek. - Jesteś naprawdę świetnym, fantastycznym facetem. Wiem, domyślam się, co czujesz, ale uwierz mi, że to kiedyś przejdzie, minie. I wtedy zaczniesz wszystko od nowa...

Po tych słowach Kamy zamroczony alkoholem Marcin w nowym sezonie "M jak miłość" zacznie kpić, że nie ma już odwrotu. - Wszystko od nowa? O Boże, tylko nie to... Ponieważ striptizerka będzie się śpieszyła na prywatny występ w sali dla VIP-ów pożegna się i zapewni Marcina, że jakby chciał pogadać, to ona zawsze chętnie go wysłucha.

Tego wieczoru pijanego Marcina w "M jak miłość" po wakacjach wypatrzy także inna tancerka erotyczna, która nie będzie miała tak dobrych intencji jak Kama. Złodziejka o imieniu Asia zakręci się koło detektywa, żeby zaciągnąć go do siebie i okraść ze wszystkiego. Chodakowski postawi Asi drinka, a ona zacznie z nim flirtować pewna tego, że stanie się jej kolejną ofiarą. - Może przeniesiemy się do mnie? Mam w domu dobrą whisky i bardzo ładny widok z okna.

Cierpiący, zdesperowany Marcin w nowym sezonie "M jak miłość" skorzysta z zaproszenia nieznajomej striptizerki, ale nie zdąży wyjść z nią z klubu, bo nagle zjawi się Kama. Przyjaciółka Chodakowskiego popędzi natrętną Asię, żeby nie zapędziła się za bardzo. - Spadaj. Ten gość jest pod moją opieką! Spieprzaj kotku - pozbędzie się rywalki. Kama zabierze pijanego Marcina do siebie i tak spędzą pierwszą noc razem.

Na tym jednak nie koniec, bo w kolejnych odcinkach "M jak miłość" Marcin coraz bardziej będzie się staczał w alkoholowy nałóg...

M jak miłość po wakacjach. Marcin w szpitalu z Kamą! Połączy ich tragiczne zdarzenie