M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Marcin zacznie pić przez Izę w nocnym klubie! Złodziejka Asia zastawi pułapkę na Chodakowskiego

2023-07-07 10:24

Początek nowego sezonu "M jak miłość" będzie bolesny dla Marcina (Mikołaj Roznerski), który nie pozbiera się po odejściu Izy (Adriana Kalska) do kochanka Radka (Philippe Tłokiński)! Zacznie topić smutki w alkoholu, a jedno wyjście do nocnego klubu w nowym odcinku "M jak miłość" po wakacjach skończy się dla Chodakowskiego wyjątkowo niebezpiecznie! Pijanego Marcina wypatrzy przy barze podejrzana striptizerka i złodziejka o imieniu Asia. Zamroczony alkoholem mąż Izy zgodzi się pójść z nią do jej mieszkania. Czy będzie tego żałował? Co będzie dalej? Poznaj szczegóły.

Co będzie z Marcinem w nowym sezonie "M jak miłość" po rozstaniu z Izą? Wpadnie w alkoholizm i zacznie się zabawiać ze striptizerkami

Cierpienie Marcina w "M jak miłość" po wakacjach po rozstaniu z Izą osiągnie punkt kulminacyjny, bo Chodakowski zacznie coraz więcej pić! Tragiczne wydarzenia z finału sezonu gdy pijany Marcin zaginął nad rzeką w Grabinie, a Olek (Maurycy Popiel), Aneta (Ilona Janyst) i Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) zaczęli podejrzewać, że zrobił coś głupiego, niczego go nie nauczą.

Żeby zapomnieć o zakłamanej żonie, która zdradziła go z Radkiem, odeszła do kochanka Marcin w jednym z odcinków "M jak miłość" nowego sezonu pójdzie do nocnego klubu! Uzna, że tylko w ten sposób przestanie myśleć o żonie, będzie gotów na każde szaleństwo! Nieprzypadkowo Chodakowski wybierze klub, w którym tańczy striptizerka Kama (Michalina Sosna), stała klientka jego agencji detektywistycznej.

To właśnie tancerka erotyczna w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej wypatrzy kompletnie pijanego Marcina przy barze i spróbuje go pocieszyć. Jak podaje światseriali.interia.pl troska Kamy przyniesie jednak odwrotny skutek. - Jesteś naprawdę świetnym, fantastycznym facetem. Wiem, domyślam się, co czujesz, ale uwierz mi, że to kiedyś przejdzie, minie. I wtedy zaczniesz wszystko od nowa...

Po tych słowach Kamy zamroczony alkoholem Marcin w nowym sezonie "M jak miłość" zacznie kpić, że nie ma już odwrotu. - Wszystko od nowa? O Boże, tylko nie to... Ponieważ striptizerka będzie się śpieszyła na prywatny występ w sali dla VIP-ów pożegna się i zapewni Marcina, że jakby chciał pogadać, to ona zawsze chętnie go wysłucha.

Tego wieczoru pijanego Marcina w "M jak miłość" po wakacjach wypatrzy także inna tancerka erotyczna, która nie będzie miała tak dobrych intencji jak Kama. Złodziejka o imieniu Asia zakręci się koło detektywa, żeby zaciągnąć go do siebie i okraść ze wszystkiego. Chodakowski postawi Asi drinka, a ona zacznie z nim flirtować pewna tego, że stanie się jej kolejną ofiarą. - Może przeniesiemy się do mnie? Mam w domu dobrą whisky i bardzo ładny widok z okna.

Cierpiący, zdesperowany Marcin w nowym sezonie "M jak miłość" skorzysta z zaproszenia nieznajomej striptizerki, ale nie zdąży wyjść z nią z klubu, bo nagle zjawi się Kama. Przyjaciółka Chodakowskiego popędzi natrętną Asię, żeby nie zapędziła się za bardzo. - Spadaj. Ten gość jest pod moją opieką! Spieprzaj kotku - pozbędzie się rywalki. Kama zabierze pijanego Marcina do siebie i tak spędzą pierwszą noc razem.

Na tym jednak nie koniec, bo w kolejnych odcinkach "M jak miłość" Marcin coraz bardziej będzie się staczał w alkoholowy nałóg...

M jak miłość po wakacjach. Marcin w szpitalu z Kamą! Połączy ich tragiczne zdarzenie
Najnowsze