M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Aleksandra rozdzieli Marcina i Kamę?! Nie zaakceptuje wyboru striptizerki

2023-07-31 8:49

Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) nie pozwoli na związek Kamy (Michalina Sosna) i Marcina (Mikołaj Roznerski) w "M jak miłość" po wakacjach? Matka Chodakowskiego nie będzie zachwycona relacją detektywa z odważną i szaloną striptizerką. Zdziwi się, że Marcin tak kochał Izę (Adriana Kalska), a teraz postawi na jej kompletne przeciwieństwo! Aleksandra nie pogodzi się z myślą, że małżeństwo syna upadło. W kolejnych odcinkach "M jak miłość" nie spodoba jej się Kama i jej maniery. Zakończy nowy romans Marcina raz na zawsze?

Aleksandra nie dopuści do związku Kamy i Marcina w "M jak miłość" po wakacjach?

Aleksandrze bardzo nie spodoba się fakt, że Marcin wchodzi w zażyłość z szaloną Kamą. Seniorka poznała striptizerkę już w minionym sezonie "M jak miłość' i bynajmniej nie zachwyciła się nową znajomością syna. Detektyw będzie jednak potrzebował odskoczni od problemów po rozstaniu z Izą, a Kama mu ją zapewni! Rozrywkowa, uśmiechnięta i radosna kobieta, będzie stanowiła przeciwieństwo wiecznie zatroskanej Izy. Taka znajomość bardzo się detektywowi spodoba, ale tego samego nie powie Aleksandra. Chodakowska nie zrozumie, dlaczego syn nie walczy o Izę, pomyśli o Mai (Laura Jankowska) i Szymku (Staś Szczypiński) oraz tym, jak decyzje rodziców wpłyną na przyszłość dzieciaków. 

Czy Marcin posłucha się Aleksandry w "M jak miłość" po wakacjach?

Matka Marcina jest dla niego bardzo bliska i razem z Olkiem (Maurycy Popiel) zawsze o nią dbają jak mogą najlepiej. To oni pozbyli się z życia kobiety niebezpiecznego oszusta Janka (Wojciech Kalarus), który najpierw udawał przyjaciela, a potem wpędził ją do sekty. Marcin ceni więc zdanie mamy, więc kiedy ona nie zaakceptuje Kamy, czy mężczyzna będzie nadal starał się o tancerkę? Zdradzamy, że na początku sezonu "M jak miłość" znajomość Kamy i detektywa znajdzie się na płaszczyźnie raczej koleżeńskiej, dopiero z czasem staną się sobie bliżsi i otworzą się na trudniejsze tematy. 

Na pewno Marcin tak szybko nie zapomni o Izie i nadal będzie cierpiał. Aleksandra postara się raz jeszcze zainterweniować w kryzys małżeński, bo nie da rady uwierzyć, że to naprawdę koniec. Seniorka bardzo dobrze dogaduje się z Chodakowską i lubiła ją za poukładanie i szczerość. Niestety wszystko się zmieniło, odkąd poznała manipulanta Radka (Philippe Tłokiński).

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze