M jak miłość po wakacjach 2021. Marcin użyje dzieci, żeby wkraść się w łaski Izy! - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm/Instagram M jak miłość po wakacjach 2021. Marcin użyje dzieci, żeby wkraść się w łaski Izy! - WIDEO

M jak miłość po wakacjach 2021. Marcin użyje dzieci, żeby wkraść się w łaski Izy! - WIDEO

W "M jak miłość" po wakacjach Iza zostanie samotną matką. Wskazują na to wszystkie materiały publikowane przez Adrianę Kalską, Mikołaja Roznerskiego i oficjalny profil serialu na Instagramie. Iza występuje na zdjęciach wyłącznie sama, albo w towarzystwie dzieci. Jak ujawniliśmy jako pierwsi pewne jest, że żona Marcina wyjedzie z Mają (Laura Jankowska) i Szymkiem (Staś Szczypiński) po wakacjach 2021 do Grabiny i tam spróbuje zastanowić się co dalej. Ale Chodakowski nie spocznie w staraniach o odzyskanie rodziny. Zobacz koniecznie WIDEO co zrobi Marcin w "M jak miłość", aby Iza mu wybaczyła!

"M jak miłość" po wakacjach 2021. Marcin sam nie zdoła odzyskać zaufania Izy, więc użyje do tego Mai i Szymka! 

Pierwsze odcinki "M jak miłość" po wakacjach 2021 nie będą wesołe dla Marcina i Izy. Rodzina zostanie podzielona, nawet Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) stanie po stronie synowej, a Marcin zostanie sam. Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - Iza wywiezie dzieci do Grabiny i nie będzie chciała już słuchać kolejnych tłumaczeń Marcina. Chodakowska po prostu straci do męża zaufanie i nie uwierzy, że znowu mu nie "odbije". 

W tej sytuacji Marcin w "M jak miłość", który przecież kocha Izę i dzieciaki nad życie, będzie musiał zacząć robić rzeczy, których nigdy wcześniej nie próbował. Wiele wskazuje na to, że za radą Olka (Maurycy Popiel) uda się wreszcie po pomoc do specjalistów - jego napady szału stały się dla wszystkich niebezpieczne. Przypomnijmy, że pod koniec 21 sezonu serialu przez brutalne pobicie Bosackiego (Dariusz Kordek) Marcin trafił nawet za kraty!

Czytaj też: Nowa Kinga w Na Wspólnej?! Michał sprowadzi do domu kobietę, która ukradnie tożsamość Kingi - ZDJĘCIA

M jak miłość po wakacjach 2021. Marcin użyje dzieci, żeby wkraść się w łaski Izy!
M jak miłość po wakacjach 2021 Iza (Adriana Kalska), Szymek (Staś Szczypiński)

i

Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2021 Iza (Adriana Kalska), Szymek (Staś Szczypiński)

Po wakacjach 2021 Marcin w "M jak miłość" będzie jednak wolnym człowiekiem. Zapewne pomoc Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) okaże się bezcenna i doskonały prawnika wyciągnie Chodakowskiego z kłopotów. No, ale co dalej z rozpadającą się rodziną?

Jak widzimy na filmie WIDEO, który opublikował Mikołaj Roznerski na swoim profilu na Instagramie, Marcin z "M jak miłość" nauczył serialowe swoje serialowe dzieci wierszyka-piosenki i wytrenował ich, aby ładnie przedstawili go swojej mamie! 

- 3, 4, akcja! - zagrzał Roznerski do występu Stasia Szczypińskiego i Laurę Jankowską. 

- Usiądź mamo przy mnie blisko i posłuchaj tych słów. Ty z pewnością wiesz to wszystko, jednak powiem ci znów.

Kocham cię, ti amo, , j'taime i nie pytaj mnie dlaczego tak jest. ty jesteś mą mamą, wspaniałą, kochaną, jedyną na zawsze i kochasz mnie też.

Ty jesteś mą mamą, wspaniałą, kochaną, jedyną na zawsze i kochasz mnie też.

- No, brawo, brawo! Ukłon! No, pięknie się ukłoniliście - ocenił z offu Roznerski i zakończył występ dzieci. 

Piosenka, którą Maja i Szymek zaśpiewają dla Izy w "M jak miłość" to prawdziwy przebój zespołu "Śpiewające brzdące", który śpiewają przedszkolaki. Czy tak wyszkolone przez ojca dzieci Chodakowskich skruszą złamane serce Izy? Nie wiemy, ale podejrzewamy, że aby wszystko się naprawdę udało, Marcin będzie musiał przestać chować się za plecami dzieci i sam coś zaśpiewać...

Zobacz także: M jak miłość po wakacjach 2021: Dramat Łukasza. Patrycja straci jego dziecko, a Argasiński zamieni jego życie w piekło - WIDEO

	M jak miłość po wakacjach 2021 Iza (Adriana Kalska), Szymek (Staś Szczypiński), Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), Maja (Laura Jankowska)

i

Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2021 Iza (Adriana Kalska), Szymek (Staś Szczypiński), Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), Maja (Laura Jankowska)
Kulisy serialu M jak miłość. Mikołaj Roznerski

i

Autor: MTL Maxfilm Kulisy serialu M jak miłość. Mikołaj Roznerski
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze