M jak miłość. Patrycja cała we łzach sama wyda kochanka Argasińskiemu! Oficjalnie potwierdza, że Łukasz jest ojcem dziecka

i

Autor: Instagram M jak miłość. Patrycja cała we łzach sama wyda kochanka Argasińskiemu! Oficjalnie potwierdza, że Łukasz jest ojcem dziecka

M jak miłość. Patrycja cała we łzach sama wyda kochanka Argasińskiemu! Oficjalnie potwierdza, że Łukasz jest ojcem dziecka

2021-06-25 11:50

Patrycja (Alżbeta Lenska) w "M jak miłość" po wakacjach 2021 zmieni się nie do poznania! Pokazała się cała zalana łzami i wycierając sobie mokre oczy pokazała jak ciężko jej będzie w ciąży. Oficjalnie i publicznie bohaterka "M jak miłość" potwierdziła, że Łukasz (Jakub Józefowicz) jest ojcem dziecka, a Jerzy Argasiński (Karol Strasburger) to tylko cwany manipulant, który zmusza ją do miłości. W "M jak miłość" po wakacjach 2021 u Patrycji będzie naprawdę źle. Wyda mężowy kochanka, żeby mieć święty spokój?

Patrycja cała we łzach w nowym sezonie "M jak miłość"

Patrycja w minionym sezonie "M jak miłość" zatraciła się w romansie z Łukaszem do tego stopnia, że długo oszukiwała męża i swoją przyjaciółkę Martę (Dominika Ostałowska) będącą jednocześnie matką Wojciechowskiego. Para tak zapędziła się w seks schadzkach, że Argasińska musiała zrobić test ciążowy. W "M jak miłość" okazało się, że jest w ciąży, a Jerzy odkrył jej oszustwo.

Argasiński nie odpuści żonie zdrady. Chce wziąć się za Łukasza, zneutralizować go i uznać dziecko Patrycji jako swoje. Ona jednak nadal będzie żywiła gorące uczucie do kochanka, a noszenie pod sercem jego dziecka nie ułatwi sprawy. Kobieta zmieni się nie do poznania, a wszystko przez szalejące hormony. 

Przeczytaj: Dom Barbary Kurdej-Szatan niszczony przez burzę! Gwiazda M jak miłość pokazała przerażające sceny - WIDEO

M jak miłość po wakacjach 2021. Patrycja w piątym miesiącu ciąży z widoczonym brzuszkiem. Nie straci dziecka Łukasza!

Patrycja z "M jak miłość" pokazała wideo, na którym cała we łzach opowiada o swoim ciężkim losie.

- Wczoraj śmiechy-chichy na planie, a dzisiaj będąc Patrycją... Normalnie w ciąży płakać, to jest... To jest życie Patrycji. Mam nadzieję, że ta Patrycja się ogarnie, bo dla dziecka trzeba dobrze - mówi na nagraniu Alżbeta Lenska. 

Widać, że w "M jak miłość" Patrycja nie będzie miała lekko. Skoro pokazuje się cała we łzach, musi to oznaczać, że pomiędzy nią, Łukaszem a Argasińskim zrobi się niemałe zamieszanie. 

Przeczytaj: Armagedon nad mieszkaniem Katarzyny Cichopek! Gwiazda musiała ratować wszystko w ostatniej chwili - WIDEO, ZDJĘCIA

Skoro Patrycja w "M jak miłość" po wakacjach 2021 będzie cały czas płakać, możliwe, że zostanie zmuszona do podjęcia ostatecznych decyzji. Argasiński nie odpuści zemsty na kochanku żony, a ona będzie musiała wybierać, czy nadal chce tkwić w małżeństwie, które dawno się skończyło. Jej stan wskazuje na to, że romans wykończy ją psychicznie. Patrycję czeka bardzo trudny czas wyborów, a nie może myśleć już tylko o sobie, a również o maluchu, który wkrótce pojawi się na świecie.

Najnowsze