M jak miłość. Ciąża Patrycji doprowadzi do sporej rewolucji! Nie tylko kochanka Łukasza będzie w ciąży

i

Autor: Instagram M jak miłość. Ciąża Patrycji doprowadzi do sporej rewolucji! Nie tylko kochanka Łukasza będzie w ciąży

M jak miłość. Ciąża Patrycji doprowadzi do sporej rewolucji! Nie tylko kochanka Łukasza będzie w ciąży

2021-06-24 13:49

W ostatnich odcinkach "M jak miłość" przed wakacjami dowiedzieliśmy się, że Patrycja (Alżbeta Lenska) jest w ciąży ze swoim młodszym kochankiem Łukaszem (Jakub Józefowicz). Żona Argasińskiego (Karol Strasburger), gdy już poznał prawdę, powiedziała mu jasno, że nigdy nie wyjawi mu, kto jest ojcem jej dziecka! W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach w życiu Patrycji dojdzie do sporych zmian. Jej bohaterka wyląduje w szpitalu, z kolei ordynator naśle na Łukasza zbirów! Jednak to nie wszystko, co czeka Alżbetę Lenską, gdyż te wszystkie wydarzenia odcisną swe piętno w jej życiu prywatnym!

Szykują się spore zmiany w życiu Alżbiety Leńskiej i to nie tylko w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach!

Romans Patrycji z Łukaszem w "M jak miłość" skończył się tragicznie. Po tym jak Argasińska dowiedziała się, ze spotyka się z synem swojej najlepszej przyjaciółki Marty (Dominika Ostałowska) chciała raz na zawsze rozstać się z kochankiem. Na dodatek miała już dość ukrywania się i kłamania mężowi w żywe oczy. Na jej nieszczęście Argasiński w 1593 odcinku "M jak miłość" odnalazł w łazience jej test ciążowy i cała prawda o jej zdradach wyszła na jaw! Ordynator zgodził się wychować nieswoje dziecko, jednak jego żona musiała zdradzić mu, kto jest jego prawdziwym ojcem. Oczywiście Patrycja, chcąc chronić Łukasza, kategorycznie wyznała mu, że nigdy nie dowie się, kto nim jest, ale równocześnie obiecała mu, że nigdy więcej się z nim nie spotka! Argasińska złamała jednak swoją obietnicę i po raz ostatni jeszcze w 1593 odcinku "M jak miłość" spotkała się z Łukaszem, aby ostatecznie się z nim pożegnać i przy okazji złamać mu serce. Niestety w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Argasiński dowie się, kto jest ojcem dziecka i postanowi go dopaść!

Patrz też: M jak miłość. Tragiczny los Mateusza po zdradzie Lilki. Pocieszy go nieprzyzwoita przyjaciółka Lilki?

M jak miłość po wakacjach 2021. Patrycja w piątym miesiącu ciąży z widoczonym brzuszkiem. Nie straci dziecka Łukasza!

W nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Argasiński z pomocą przestępcy Hermana (Piotr Łukawski) i wynajętych zbirów dorwie Łukasza! Ordynator raz na zawsze będzie chciał się policzyć ze swoim współpracownikiem, któremu jeszcze do niedawna sam powierzał opiekę nad swoją żoną, gdy miała kłopoty z kręgosłupem. Aczkolwiek teraz role się odwrócą, gdyż Argasiński nawet nie śnił, że młody Wojciechowski wywinął mu taki numer! Jednak to nie koniec dramatycznych okoliczności. W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Patrycja w obawie o życie Łukasza i swoją ciążę trafi do szpitala! To dlatego, że ordynator pokaże wreszcie swoją prawdziwą twarz! Bedzie ją informował o wszelkich krzywdach, jakie wyczyni jej byłemu kochankowi, a Patrycja przeżyje prawdziwy koszmar! Aczkolwiek ciąża Patrycji wcale nie musi zwiastować samych złych rzeczy, gdyż może zainspirować do zmian w życiu prywatnym!

Zobacz także: Aktorzy z M jak miłość ujawnili, jakie relacje łączą ich prywatnie! A przecież Bartek i policjant Rafał zawsze byli wrogami - ZDJĘCIA

Alżbeta Lenska na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie ze swoim serialowym ciążowym brzuszkiem, które podpisała w dość wymowny sposób. "Na rynku ostatnio jakoś w trendach Baby Boom??Co myślicie - zainspirować się Patrycją i dołączyć do reszty?". Pod zdjęciem posypały się tysiące komentarzy od wiernych fanów aktorki, którzy radzą jej, aby w życiu prywatnym zainspirowała się Patrycją i już po raz trzeci zaszła w ciążę! Alżbeta Lenska razem ze swoim mężem Rafałem Cieszyńskim, z którym wspólnie gra w "Ojcu Mateuszu" doczekali się już dójki wspaniałych dzieci Antosia i Zosi, o których aktorka zawsze mówi z miłością! "Bardzo często zanim zasną dziękuję Antosiowi i Zosi, że MOGĘ BYĆ ich mamą i obojętnie jak dziwnie to brzmi, że będąc tam na górze wybrali mój brzuszek i trafili do mnie?". Czemu więc nie skusić się na kolejne szczęście? My również życzymy, aby Alżebeta Lenska wzięła przykład z Patrycji i podobnie jak jej bohaterka zaszła w ciążę, ale tym razem ze swoim ukochanym mężczyzną!

Spójrz również: M jak miłość. Żałoba u Mostowiaków po Mateuszu! Tylko Marek nie będzie wiedział co się stało z jego synem

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze