M jak miłość, odcinek 1578: Patrycja dowie się, że Łukasz jest synem Marty! Podejmie ostateczną decyzję - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1578: Patrycja dowie się, że Łukasz jest synem Marty! Podejmie ostateczną decyzję - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1578: Patrycja dowie się, że Łukasz jest synem Marty! Podejmie ostateczną decyzję - WIDEO

2021-03-29 21:12

W 1578 odcinku "M jak miłość" Patrycja (Alżbeta Lenska) przez przypadek odkryje, że matką jej kochanka Łukasza (Jakub Józefowicz) jest Marta Wojciechowska (Dominika Ostałowska)! Jak zwykle wpadnie do przyjaciółki, żeby wyżalić się z sercowych rozterek, bo Łukasz zmusi ją do rozwodu z Argasińskim (Karol Strasburger). Nagle zblednie i zaniemówi z wrażenia na widok córki Marty! Ania (Gabriela Świerczyńska) też w 1578 odcinku "M jak miłość" w przyjaciółce matki rozpozna kochankę Łukasza. Obie będą jednak milczały, żeby Marta nie poznała prawdy. A ciąg dalszy zaskoczy wszystkich!

"M jak miłość" odcinek 1578 - poniedziałek, 29.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Kiedy wreszcie w "M jak miłość" Marta dowie się, że Patrycja i Łukasz mają romans? Jaka będzie reakcja Wojciechowskiej na wieść, że bliska przyjaciółka, żona wybitnego profesora Argasińskiego jest kochanką jej 27-letniego syna? Ta chwila zbliża się wielkimi krokami, ale najpierw w 1578 odcinku "M jak miłość" to Patrycja na własne oczy przekona się kim dla Łukasza jest Marta! Jak zwykle wpadnie do koleżanki wypłakiwać się z miłosnym problemów i by zasięgnąć rady doświadczonej kobiety po dwóch rozwodach.

Patrz też: Janek z M jak miłość już tak nie wygląda! Tomas Kollarik odchodzi z serialu. Trudno go rozpoznać po metamorfozie - ZDJĘCIA

Los sprawi, że w 1578 odcinku "M jak miłość" w mieszkaniu matki będzie także Ania. Siostra Łukasza przypadkiem natknie się na Patrycję, która będzie powierzała Wojciechowskiej swoje intymne sekrety. Od razu rozpozna w niej dziewczynę brata, z którą przyłapała go na seksualnych igraszkach. Nastolatka zachowa kamienną twarz i nie wygada się przed matką. Patrycja będzie tak zszokowana odkryciem, że sypia z synem najbliższej przyjaciółki, że pod byle pretekstem zakończy rozmowę.

A zaledwie chwilę wcześniej w 1578 odcinku "M jak miłość" Argasińska wyzna Marcie, że młodszy kochanek naciska na jej rozwód. - Ten chłopak, z którym się spotykam, chce, żebym rozwiodła się z Jurkiem - zwierzy się przyjaciółce.

- Widzę, że sprawy zaszły już daleko... Rozumiem, że ty nie chcesz rozwodu? - zapyta wprost Wojciechowska. Kochanka Łukasza w 1578 odcinku "M jak miłość" wyjawi, że to i tak bez znaczenia, bo maż nigdy nie pozwoli jej odejść. Już kiedyś zapowiedział, że nie da jej rozwodu. Nagle z ust Marty padnie ważne pytanie. - Kochasz go? Tego chłopaka?

Patrycja w 1578 odcinku "M jak miłość" zacznie się wykręcać. Świadoma tego, że prawdziwa miłość to nie to samo co chwilowe zauroczenie, namiętny seks. Potrzeba czegoś więcej, żeby być razem i stworzyć poważny związek. A z tym Łukasz może mieć problem. - Jestem zakochana, ale to przecież nie to samo, obie to wiemy. Zaczynać od nowa, w moim wieku? I to z młodszym facetem... Znudzi się mną za parę miesięcy, max pół roku ... - oceni Argasińska.

M jak miłość: Łukasz będzie walczył o rozwód Patrycji! Argasiński załatwi go jednym ruchem - WIDEO

Sprawdź też: Rozstanie w M jak miłość, a teraz to! Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska wzięli ślub w tajemnicy? Zaskakujące słowa aktora

Co ciekawe w 1578 odcinku "M jak miłość" Marta stanie w obronie kochanka Patrycji, nieświadoma, że mówi o swoim synu.- Może niesprawiedliwie go oceniasz? Zastanów się przede wszystkim, czego ty chcesz, co dla ciebie będzie najlepsze. A faktem jest, że Wojciechowski nie jest wzorem stabilności i wierności. Ma za sobą kilka przelotnych romansów, córkę Natalię ze związku z Katią (Joanna Jarmołowicz), którą wcale się nie interesuje. Zapomniał nawet powiedzieć Patrycji, że jest ojcem.

- Chyba już wiem... - stwierdzi Patrycja. I w tym momencie w 1578 odcinku "M jak miłość" stanie oko w oko z Anią. Rozpozna siostrę Łukasza i jeszcze tego samego dnia zerwie z kochankiem. Przez telefon, żeby już więcej go nie widzieć. - Przykro mi, Łukasz, to już koniec. Nie dzwoń już do mnie, nie pisz, nie przeciągajmy tego. Po prostu o mnie zapomnij. To i tak nie mogło się udać - wyjaśni krótko i od razu się rozłączy.

M jak miłość, odc. 1573: Marta (Dominika Ostałowska), Patrycja (Alżbeta Lenska)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość odc. 1568. Patrycja (Alżbeta Lenska), Łukasz (Jakub Józefowicz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1568. Patrycja (Alżbeta Lenska), Łukasz (Jakub Józefowicz)
Najnowsze