M jak miłość, odcinek 1574: Łukasz i Patrycja przyłapani na seksie! Ania wyśmieje starszą kochankę brata - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1574: Łukasz i Patrycja przyłapani na seksie! Ania wyśmieje starszą kochankę brata - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1574: Łukasz i Patrycja przyłapani na seksie! Ania wyśmieje starszą kochankę brata - WIDEO

2021-02-27 19:29

W 1574 odcinku "M jak miłość" Ania (Gabriela Świerczyńska) przyłapie brata na seksie ze starszą kochanką! Pisaliśmy o tym jako pierwsi, że Ania wejdzie do domu podczas namiętnych igraszek Łukasza (Jakub Józefowicz) z Patrycją (Alżbeta Lenska). Czy wyda go matce (Dominika Ostałowska)? Pewne jest to, że na widok mocno starszej Argasińskiej w 1574 odcinku "M jak miłość" nastolatka ostro wyśmieje zakochanego brata! Zobacz koniecznie WIDEO!

"M jak miłość" odcinek 1574 - poniedziałek, 15.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1574 odcinku "M jak miłość" Łukasz i Patrycja zaliczą wpadkę przed.. Anią! - jako pierwsi pisaliśmy o tym TUTAJ>>>. Córka Marty nadal będzie się czuła w mieszkaniu Łukasza jak u siebie w domu więc, i znajdzie ślady starszej kochanki, i wparuje podczas namiętnego seksu... Jak zareaguje?

Wszystko zacznie się w 1574 odcinku "M jak miłość" od bransoletki, którą Ania znajdzie na kanapie. Drogi drobiazg Argasińskiej zainteresuje nastolatkę, więc zacznie wypytywać Łukasza o jego nową miłość.  

- Powiedz mi w końcu, jak ona ma na imię - poprosi, ale nie doczeka się odpowiedzi.

- Jesteś bardzo tajemniczy. O Katii (Joanna Jarmołowicz) zdarzyło się, że bąknąłeś dwa słowa. A o tej nowej milczysz jak zaklęty! Ktoś tu się chyba zakochał? Wpadłeś jak śliwka w kompot, braciszku - oceni Ania.

- Może masz rację... Ale mówię ci to tylko dlatego, że jestem trochę pijany - wyzna siostrze Łukasz.

- Pijany szczęściem! - zażartuje po raz pierwszy z brata Ania.

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1571: Argasiński odkryje romans Patrycji. Poprosi Łukasza o pomoc w szukaniu kochanka!

M jak miłość. Ania nakryje Łukasza nago ze starszą kochanką! Wyda brata przed matką? – WIDEO
M jak miłość odc. 1571. Patrycja (Alżbeta Lenska), Łukasz (Jakub Józefowicz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1571. Patrycja (Alżbeta Lenska), Łukasz (Jakub Józefowicz)

Jednak najważniejsze wydarzy się w 1574 odcinku "M jak miłość", kiedy Ania wejdzie do domu podczas kolejnej namiętnej randki Łukasza z Patrycją. Nastolatka otworzy drzwi swoim kluczem, a Argasińska wpadnie w popłoch - zobacz koniecznie WIDEO!

Gorące chwile przerwie Łukaszowi i Patrycji im zgrzyt klucza w zamku w 1574 odcinku "M jak miłość". Kochanka wpadnie w panikę nie tylko dlatego, że właśnie ktoś ich nakryje, ale też kiedy zobaczy w drzwiach śliczną, młoda dziewczynę...

- Cholera! - krzyknie Łukasz gwałtownie odrywając się od Patrycji.

- Kto to? - zapyta przerażona kochanka.

- Moja siostra, dałem jej klucze - wyjaśni szybko Łukasz.

Ale seksualny czar pryśnie w tym momencie 1574 odcinka "M jak miłość", a pani Argasińska szybko ubierze się i w popłochu wybiegnie z mieszkania. jak zareaguje na tę dziwaczną sytuację Ania? Widywała już brata w dwuznacznych sytuacjach z różnymi kobietami, ale tym razem uwagę nastolatki przykuje... wiek jego kochanki!

- To była twoja dziewczyna? Ta kobieta? - Ania będzie naprawdę w szoku.

- Tak, a co?

- Ile ona ma lat? - Ania już nie będzie powstrzymywała śmiechu. 

- A jakie to ma znaczenie?! - zdenerwuje się Łukasz. - Anka, mam wielką prośbę... Ani słowa mamie! - poprosi jednak siostrę. 

Jednak uśmiechu, który zobaczy na twarzy siostry, Łukasz prędko nie zapomni. Czy niespodziewane wejście Ani otrzeźwi młodego fizjoterapeutę i zacznie się zastanawiać, czy jednak nie warto zacząć spotykać się z dziewczyną, której nie będzie się wstydził przed własną rodziną? Przekonamy się śledząc wątek od 1574 odcinka "M jak miłość"!   

Zobacz także: Roznerski i Kalska są parą w M jak miłość i prywatnie, a teraz się rozstają! Dramatyczne kulisy rozpadu związku ulubionej pary 

M jak miłość, odcinek 1568, Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja (Alżbeta Lenska)

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1568, Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja (Alżbeta Lenska)
M jak miłość, odc. 1574: Ania (Gabriela Świerczyńska)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odcinek 1571, Łukasz (Jakub Józefowicz)

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1571, Łukasz (Jakub Józefowicz)
Najnowsze