M jak miłość, odcinek 1574: Łukasz i Patrycja przyłapani na seksie! Ania wyśmieje starszą kochankę brata - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1574: Łukasz i Patrycja przyłapani na seksie! Ania wyśmieje starszą kochankę brata - WIDEO
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1574: Łukasz i Patrycja przyłapani na seksie! Ania wyśmieje starszą kochankę brata - WIDEO

W 1574 odcinku "M jak miłość" Ania (Gabriela Świerczyńska) przyłapie brata na seksie ze starszą kochanką! Pisaliśmy o tym jako pierwsi, że Ania wejdzie do domu podczas namiętnych igraszek Łukasza (Jakub Józefowicz) z Patrycją (Alżbeta Lenska). Czy wyda go matce (Dominika Ostałowska)? Pewne jest to, że na widok mocno starszej Argasińskiej w 1574 odcinku "M jak miłość" nastolatka ostro wyśmieje zakochanego brata! Zobacz koniecznie WIDEO!

"M jak miłość" odcinek 1574 - poniedziałek, 15.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1574 odcinku "M jak miłość" Łukasz i Patrycja zaliczą wpadkę przed.. Anią! - jako pierwsi pisaliśmy o tym TUTAJ>>>. Córka Marty nadal będzie się czuła w mieszkaniu Łukasza jak u siebie w domu więc, i znajdzie ślady starszej kochanki, i wparuje podczas namiętnego seksu... Jak zareaguje?

Wszystko zacznie się w 1574 odcinku "M jak miłość" od bransoletki, którą Ania znajdzie na kanapie. Drogi drobiazg Argasińskiej zainteresuje nastolatkę, więc zacznie wypytywać Łukasza o jego nową miłość.  

- Powiedz mi w końcu, jak ona ma na imię - poprosi, ale nie doczeka się odpowiedzi.

- Jesteś bardzo tajemniczy. O Katii (Joanna Jarmołowicz) zdarzyło się, że bąknąłeś dwa słowa. A o tej nowej milczysz jak zaklęty! Ktoś tu się chyba zakochał? Wpadłeś jak śliwka w kompot, braciszku - oceni Ania.

- Może masz rację... Ale mówię ci to tylko dlatego, że jestem trochę pijany - wyzna siostrze Łukasz.

- Pijany szczęściem! - zażartuje po raz pierwszy z brata Ania.

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1571: Argasiński odkryje romans Patrycji. Poprosi Łukasza o pomoc w szukaniu kochanka!

M jak miłość. Ania nakryje Łukasza nago ze starszą kochanką! Wyda brata przed matką? – WIDEO
M jak miłość odc. 1571. Patrycja (Alżbeta Lenska), Łukasz (Jakub Józefowicz)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1571. Patrycja (Alżbeta Lenska), Łukasz (Jakub Józefowicz)

Jednak najważniejsze wydarzy się w 1574 odcinku "M jak miłość", kiedy Ania wejdzie do domu podczas kolejnej namiętnej randki Łukasza z Patrycją. Nastolatka otworzy drzwi swoim kluczem, a Argasińska wpadnie w popłoch - zobacz koniecznie WIDEO!

Gorące chwile przerwie Łukaszowi i Patrycji im zgrzyt klucza w zamku w 1574 odcinku "M jak miłość". Kochanka wpadnie w panikę nie tylko dlatego, że właśnie ktoś ich nakryje, ale też kiedy zobaczy w drzwiach śliczną, młoda dziewczynę...

- Cholera! - krzyknie Łukasz gwałtownie odrywając się od Patrycji.

- Kto to? - zapyta przerażona kochanka.

- Moja siostra, dałem jej klucze - wyjaśni szybko Łukasz.

Ale seksualny czar pryśnie w tym momencie 1574 odcinka "M jak miłość", a pani Argasińska szybko ubierze się i w popłochu wybiegnie z mieszkania. jak zareaguje na tę dziwaczną sytuację Ania? Widywała już brata w dwuznacznych sytuacjach z różnymi kobietami, ale tym razem uwagę nastolatki przykuje... wiek jego kochanki!

- To była twoja dziewczyna? Ta kobieta? - Ania będzie naprawdę w szoku.

- Tak, a co?

- Ile ona ma lat? - Ania już nie będzie powstrzymywała śmiechu. 

- A jakie to ma znaczenie?! - zdenerwuje się Łukasz. - Anka, mam wielką prośbę... Ani słowa mamie! - poprosi jednak siostrę. 

Jednak uśmiechu, który zobaczy na twarzy siostry, Łukasz prędko nie zapomni. Czy niespodziewane wejście Ani otrzeźwi młodego fizjoterapeutę i zacznie się zastanawiać, czy jednak nie warto zacząć spotykać się z dziewczyną, której nie będzie się wstydził przed własną rodziną? Przekonamy się śledząc wątek od 1574 odcinka "M jak miłość"!   

Zobacz także: Roznerski i Kalska są parą w M jak miłość i prywatnie, a teraz się rozstają! Dramatyczne kulisy rozpadu związku ulubionej pary 

M jak miłość, odcinek 1568, Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja (Alżbeta Lenska)
Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1568, Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja (Alżbeta Lenska)
M jak miłość, odc. 1574: Ania (Gabriela Świerczyńska)
Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odcinek 1571, Łukasz (Jakub Józefowicz)
Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1571, Łukasz (Jakub Józefowicz)
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze