M jak miłość. Ania nakryje Łukasza nago ze starszą kochanką! Wyda brata przed matką? – WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Ania nakryje Łukasza nago ze starszą kochanką! Wyda brata przed matką? – WIDEO

M jak miłość. Ania nakryje Łukasza nago ze starszą kochanką! Wyda brata przed matką? – WIDEO

Szok w "M jak miłość"! Dokładnie w takim stanie znajdzie się Ania (Gabriela Świerczyńska), która wpadnie niezapowiedziana do Łukasza (Jakub Józefowicz) i znajdzie go w łóżku z Patrycją (Alzbieta Lenska)! Argasińska również będzie mocno zaskoczona i zacznie się dopytywać Łukasza kim jest ta śliczna dziewczyna, podejrzewając go o zdradę.... Ania będzie także mocno zdziwiona faktem, że dla Łukasza ten romans to coś poważnego... Czy powie o wszystkim matce (Dominika Ostałowska)? Jak zareaguje na widok brata w łóżku ze starsza kobietą - zobacz koniecznie WIDEO z "Kulis M jak miłość".

"M jak miłość". Ania zdradzi romans Łukasza przed Martą? Zszokowana nastolatka nie będzie wiedziała co robić

W jednym z nowych odcinków "M jak miłość" nastoletnia Ania wejdzie do mieszkania Łukasza w nocy i przyłapie go z Patrycją w łóżku! Nie będzie to dla niej całkiem nowa sytuacja - już nie raz widziała Łukasza w intymnych sytuacjach z kobietami. Ale tym razem będzie naprawdę w szoku! 

- Ania się trochę domyślała, że Łukasz kogoś ma - ujawnia Gabriela Świerczyńska w "Kulisach M jak miłość" - Ale jak zobaczyła kto to jest to był dla niej duży szok! - zdradza gwiazda serialu. 

Łukasz wcale nie zestresuje się tą sytuacja, a nawet będzie mu ona "na rękę" w "M jak miłość". Zakochany bez pamięci chłopak będzie robił wszystko, aby cały świat dowiedział się o jego szczęściu, aż w końcu wpadnie na pomysł, aby doprowadzić do rozwodu Patrycji - jako pierwsi pisaliśmy o tym TUTAJ

- Łukasz podświadomie chciałby, żeby to wypłynęło i czuje, że nie ma wyjścia... Trzeba z tym wyjść do ludzi, trzeba to powiedzieć - mówi o potrzebie ujawnieniu romansu Jakub Józefowicz w "Kulisach "M jak miłość". - A najlepiej jakby w ogóle Patrycja wzięła rozwód! To jest w ogóle złote rozwiązanie tej sytuacji - dodaje aktor.

- Ania na pewno nie spodziewała się, że będzie to kobieta dużo starsza od niego - mówi Świerczyńska w "Kulisach M jak miłość". - Myślała, że może to będzie kolejna młoda na jakiś miesiąc, a potem znowu mu się znudzi... A tu się okazuje, że jednak nie do końca

Czytaj też: Barwy szczęścia, odcinek 2385: Łukasz będzie miał dziecko, ale nie z Kasią! Pochwali się nowiną rodzinie

M jak miłość. Ania nakryje Łukasza nago ze starszą kochanką! Wyda brata przed matką? – WIDEO
M jak miłość odc. 1574. Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja (Alżbeta Lenska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1574. Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja (Alżbeta Lenska)

- To jest ta twoja dziewczyna? Ile ona ma lat?! - zapyta Ania Łukasza, kiedy Patrycja w popłochu wybiegnie z jego w jednym z nowych odcinków M jak miłość". 

Pani Argasińska z kolei nie będzie zadowolona z obrotu wydarzeń w "M jak miłość". I tak jak Łukasz chce ujawnić ich romans, ona chce to wszystko za szelką cenę ukryć.  

- Tego, że to wyjdzie na jaw Patrycja boi się bardzo - mówi z kolei o swojej bohaterce Alżbieta Lenska w "Kulisach M jak miłość". - Jest przerażona tym jak jej życie się może zmienić, jak wszystko się może odwrócić do góry nogami. Ona już wiele przeżyła, boi się stracić to co już ma - dodaje aktorka.

Ania a najbliższych odcinkach "M jak miłość" zostanie sama z pytaniem, czy powiedzieć o wszystkim matce. Marta już powoli będzie miała dość zachowania swojej koleżanki, która będzie żyła tylko tym romansem, jak nastolatka. Już raz matka Łukasza - może jeszcze nieświadomie - upokorzyła Patrycję, przypominając jej, ile ma lat. Czy Ania, w trosce o brata, który jej zdaniem powoli zaczyna tracić rozum na punkcie starszej kochanki, zwierzy się matce i razem zawalczą o Łukasza? Może mu się przydać takie wsparcie, bo manipulant Argasiński szykuje dla niego coś specjalnego...  

Zobacz także: BrzydUla 2, odcinek 93: Marek przyłapie Ulę z kochankiem Arturem! Nigdy więcej nie zobaczy dzieci - ZDJĘCIA

M jak miłość: Ania (Gabriela Świerczyńska), Łukasz (Jakub Józefowicz)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość odc. 1565. Patrycja (Alżbeta Lenska), Marta (Dominika Ostałowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1565. Patrycja (Alżbeta Lenska), Marta (Dominika Ostałowska)
Najnowsze