Barwy szczęścia, odcinek 2385: Łukasz będzie miał dziecko, ale nie z Kasią! Pochwali się nowiną rodzinie

i

Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia, odcinek 2385: Łukasz będzie miał dziecko, ale nie z Kasią! Pochwali się nowiną rodzinie

Barwy szczęścia, odcinek 2385: Łukasz będzie miał dziecko, ale nie z Kasią! Pochwali się nowiną rodzinie

2021-02-11 15:20

W 2385 odcinku "Barwy szczęścia" Łukasz (Michał Rolnicki) ogłosi rodzinie cudowną nowinę! Chociaż Kasia (Katarzyna Glinka) razem z synem Ksawerym (Bartosz Gruchot) nadal są na Sycylii, on pochwali się, że ma dziecko! Wkroczy do mieszkania cały roześmiany i przekaże Paulince (Lena Jastrzębska), Reginie (Ewa Serwa) i Helmutowi (Janusz Cichocki), że stał się ojcem! Jak Kasia w "Barwy szczęścia" zareaguje na nowe dziecko Łukasza?

"Barwy szczęścia" odcinek 2385 - piątek, 12.02.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2385 odcinku "Barwy szczęścia" Łukasz będzie czekał na oficjalną informację w sprawie uznania go, jako pełnoprawnego ojca Paulinki.

- Bardzo się boję jak urzędnicy potraktują mój przypadek. Tyle czasu minęło od narodzin Paulinki... - zwierzy się matce zatroskany Sadowski.

Chwilę później nadejdzie decydujący moment. Łukasz i Iza (Agnieszka Warchulska) udadzą się do urzędu. Tam nadejdzie czas na oficjalne złożenie oświadczenia. To będzie niezwykle wzruszający moment w "Barwy szczęścia"!

- Oświadczam, że jestem ojcem Pauliny Małek, córki Izabeli Małek - powie poruszony mężczyzna.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2388: Bruno przytuli Oliwkę w hotelu Stańskich całkiem za darmo! Jowita doniesie Bożenie

Barwy szczęścia, odcinek 2380: Iwona zostawi Markowi Wioletkę! Ciężko tego pożałuje - ZWIASTUN

Łukasz w 2385 odcinku "Barwy szczęścia" wróci do domu szczęśliwy jak nigdy! Od razu pochwali się radosną nowiną przed Paulinką, Reginą i Helmutem.

- Ogłaszam oficjalnie, że od dzisiaj jestem twoim tatą - powie Sadowski do Paulinki. 

- Już na zawsze? - zapyta szczęśliwe dziecko.

- Do końca świata! 

- Teraz mam dużą rodzinę!!! - wybuchnie dziewczynka w 2385 odcinku "Barwy szczęścia". 

Niedługo potem nadejdą wieści zza granicy. Kasia napisze wiadomość do Łukasza, czy będzie zadowolona?

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1567: Sonia dostanie szału, kiedy dowie się, że Janek kazał Rafałowi zabrać wszystko do matki! Będzie walczyła o ukochanego do samego końca

Chociaż Kasia z "Barwy szczęścia" mogłaby czuć się zazdrosna o Paulinkę i bać się, że Łukasz zapomni o niej i Ksawerym, pokaże dużą klasę!

- Kasia cieszy się razem z nami - odczyta wiadomość Sadowski.

- Naprawdę? Ona jest niesamowita, wyobrażam sobie ile to wszystko musiało ją kosztować - powie Iza.

Chwilę później Górka prześle video, na którym Ksawery pozdrawia Paulinkę. Wygląda na to, że koszmar rodzicielski Łukasza w "Barwy szczęścia" dobiegł końca! To jednak nie oznacza, że nie będzie miał innych problemów. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze