Barwy szczęścia, odcinek 2388: Bruno przytuli Oliwkę w hotelu Stańskich całkiem za darmo! Jowita doniesie Bożenie

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2388: Bruno przytuli Oliwkę w hotelu Stańskich całkiem za darmo! Jowita doniesie Bożenie

Barwy szczęścia, odcinek 2388: Bruno przytuli Oliwkę w hotelu Stańskich całkiem za darmo! Jowita doniesie Bożenie

2021-02-09 23:01

W 2388 odcinku "Barwy szczęścia" Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) pokaże, że umie się ustawić. Kajtek (Jakub Dmochowski) wyjedzie, ale ostatnimi czasy i tak nie było między nimi najlepiej. Oliwka od razu wykorzysta fakt, że ma przystojnego i hojnego szefa i bezceremonialnie poprosi go o dużą przysługę! Bruno (Lesław Żurek) przytuli młodą i piękną dziewczynę i weźmie ją pod swoje skrzydła. Jowita (Magdalena Żak) z "Barwy szczęścia" oszaleje z zazdrości i zagrozi, że Bożena (Marieta Żukowska) dowie się o całej sytuacji!

"Barwy szczęścia" odcinek 2388 - środa, 17.02.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2388 odcinku "Barwy szczęścia" Oliwka będzie widziała, że jej chłopak wyjeżdża, a ona za nic nie zechce mieszkać z jego matką. Tym bardziej sam na sam! Dlatego wycwani się i zwróci do Bruna. Ten ochoczo wysłucha dziewczyny i jej pomoże w problemach mieszkaniowych.

- Mój chłopak wyjeżdża na wakacje i przez dwa tygodnie zostanę z przyszłą teściową, która ściąga swoją teściową... - zwierzy się szefowi Oliwka.

- Kumulacja nieszczęść - potwierdzi Bruno.

- Mega! Dlatego chciałabym zostać w hotelu choć na kilka dni, żeby nie zwariować, jeśli to oczywiście możliwe i cena nie będzie za wysoka... - zasugeruje dziewczyna w "Barwy szczęścia".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1564: Piotrek rzuci pracę w kancelarii przez Wernera? Stanie w obronie Kingi i jej matki - ZWIASTUN

Barwy szczęścia, odcinek 2380: Iwona zostawi Markowi Wioletkę! Ciężko tego pożałuje - ZWIASTUN

W 2388 odcinku "Barwy szczęścia" Stański chyba ulegnie urokowi Oliwki, bo zdecyduje się na śmiały krok.

- Co do ceny, to dam ci właścicielską zniżkę: sto procent! - rzuci.

Bruno weźmie dziewczynę pod swoje skrzydła i dzięki niemu będzie mogła za darmo zamieszkiwać hotel. To nie ujdzie uwadze Jowicie, która niegdyś miała chrapkę na przystojnego i ustawionego szefa. 

- No proszę, szybka jak błyskawica! Już zdążyłaś go okręcić wokół palca - rzuci wrednie młoda Jezierska w "Barwy szczęścia".

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 81: Ula ciężko chora? To dlatego tak schudła. Usłyszy straszną diagnozę od kochanka Artura - ZWIASTUN

Zazdrosna Jowita w "Barwy szczęścia" zacznie grozić koleżance...

- Gratuluję, imponujące tempo! Z takim facetem życie ma jakiś sens. Niestary, przystojny, ustawiony...

- Nie mierz wszystkich swoją miarą, dobrze? Nie mam żadnej taktyki! - Oliwka ostro się zdenerwuje, a potem zasugeruje, że nie chce już pracować z Jezierską.

- Zwolnić może mnie Stański albo jego żona. A ona, gdy się dowie, że kręcisz z jej mężem, prędzej zwolni ciebie! - zagrozi Jowita.

W 2388 odcinku "Barwy szczęścia" zamieszkanie Oliwki w hotelu Stańskich rozpocznie lawinę niespodziewanych wrażeń. Hotel będzie huczał od plotek o ich romansie! 

Najnowsze