Barwy szczęścia, odcinek 2381: Pobity Łukasz dorobi się na nieszczęściu. Nakręci szokujący materiał

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2381: Pobity Łukasz dorobi się na nieszczęściu. Nakręci szokujący materiał

Barwy szczęścia, odcinek 2381: Pobity Łukasz dorobi się na nieszczęściu. Nakręci szokujący materiał

2021-02-09 19:54

Łukasz (Michał Rolnicki) z serialu "Barwy szczęścia" zaczął pracować jako kurier i szybko tego pożałował. W poprzednich odcinkach "Barw szczęścia" został napadnięty, pobity i okradziony. Ledwo się z tego podniesie, ale cały poobijany stawi się u szefa. Okaże się, że inni kurierzy też są regularnie bici i straszeni. Łukasz w 2381 odcinku "Barw szczęścia" wymyśli więc interes, jak przekuć swoją koszmarną sytuację w bogactwo. Pomyśli, że dobrze będzie nagłośnić sprawę i zarobić znów jako dziennikarz. Chodzi mu tylko o pieniądze?

"Barwy szczęścia" odcinek 2381 - poniedziałek, 8.02.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2381 odcinku "Barwy szczęścia" Michał będzie cały poobijany. Niedawno napadli go bandyci, kiedy starał się wykonać swoją pracę i dostarczyć przesyłkę. Okaże się, że praca kuriera wcale nie jest łatwa... Szef Łukasza przestraszy się, że kolejna osoba chce się zwolnić, bo się przestraszyła, więc gorączkowo zacznie obiecywać podwyżkę. Łukasz w 2381 odcinku "Barwy szczęścia" będzie w szoku, że jest taki problem z przestępczością wśród kurierów. 

Przeczytaj: Małgosia wróci do M jak miłość? Joanna Koroniewska weszła na plan! Na razie zagra u konkurencji

Barwy szczęścia, odcinek 2380: Iwona zostawi Markowi Wioletkę! Ciężko tego pożałuje - ZWIASTUN

W 2381 odcinku "Barwy szczęścia" Łukasz wyczuje interes w krzywdzie kurierów. Sam jest dziennikarze, więc zacznie kombinować jak przekuć problemy w zysk. Od szefa dostanie namiary na kuriera Wojtka, który opowie o traumatycznych przeżyciach.

- Stary myk. Złodzieje przebrani za niebieskich, zatrzymują cię pod pretekstem kontroli, a potem proszą, żebyś otworzył przedział ładunkowy i jedyne co pamiętam, to biały sufit w szpitalu - zacznie relacjonować kurier Wojtek.

- Wojtek dostał pałką po głowie - dopowie szef.

- Bejsbolem i mam jeszcze blizny...

- A co ukradli? - zapyta Michał.

- Drogi sklep elektroniczny. Schemat działania złodziei jest identyczny. Towar miał być opłacony za pobraniem i kiedy podjeżdżałem pod jakąś starą, opuszczoną chatę, to na drodze zatrzymał mnie radiowóz - powie kurier. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1565: Olek zdradzi Anetę i załatwi sobie wysokie stanowisko. Argasiński będzie pod wrażeniem wyczynów seksualnych Chodakowskiego z inną

W 2381 odcinku "Barwy szczęścia" Łukasz podejmie decyzję, że zajmie się tematem. 

- (...) Pogadam z koleżanką dziennikarką, zrobi o tym materiał - potwierdzi Łukasz.

Nie wiadomo czy nagłośnienie sprawy pomoże, czy wręcz zaszkodzi kurierom. Łukasz chociaż podjął nowy zawód, ewidentnie chce poczuć się jak dziennikarz. Oby tylko nie wykorzystał sytuacji poszkodowanych kurierów do własnych celów. Wygląda na to, że przed nim w "Barwy szczęścia" długa przygoda. 

Najnowsze