Roznerski i Kalska są parą w M jak miłość i prywatnie, a teraz się rozstają! Dramatyczne kulisy rozpadu związku ulubionej pary

i

Autor: MTL Maxfilm Roznerski i Kalska są parą w M jak miłość i prywatnie, a teraz się rozstają! Dramatyczne kulisy rozpadu związku ulubionej pary

Roznerski i Kalska są parą w M jak miłość i prywatnie, a teraz się rozstają! Dramatyczne kulisy rozpadu związku ulubionej pary

2021-02-27 19:28

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska to ulubieńcy z "M jak miłość". Najpierw zostali parą w serialu, a później połączyła ich miłość w życiu prywatnym. Dla wielu to była niespodzianka kiedy wiosną 2018 roku ekranowi Marcin i Iza ogłosili, że są razem także poza planem. Niebawem na oczach widzów ten piękny związek się rozpadnie. Rozstanie Izy i Marcina stanie się faktem w 1573 odcinku "M jak miłość". Ale fani Roznerskiego i Kalskiej mogą być spokojni. Ich prawdziwy związek kwitnie w najlepsze. Oto dowód!

Czy Iza i Marcin z "M jak miłość" rozstaną się na zawsze i będzie rozwód?

Byli parą w "M jak miłość", a później połączyło ich wyjątkowe uczucie także w prawdziwym życiu. Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska zaskoczyli wszystkich, kiedy w marcu 2018 roku potwierdzili na Instagramie, że się kochają. Aktorzy z serialu "M jak miłość" spotykali się na długo przed tym zanim ogłosili światu radosną nowinę, ale chcieli zachować to dla siebie. Wreszcie postanowili nie ukrywać, że łączy ich miłość także poza planem serialu. Od tego czasu fani "M jak miłość" dosłownie oszaleli na punkcie gwiazdorskiej pary. Stali się ulubieńcami widzów, co przełożyło się na pomysły scenarzystów, by mimo licznych zawirowań, bolesnych rozstań i dramatów połączyć Izę i Marcina. I tak Roznerski i Kalska wzięli ślub w "M jak miłość" w odcinku wyemitowanym rok temu.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1574: Marcin tylko Barbarze powie o zdradzie Izy! Nie uwierzy w paskudne oskarżenia

Sielanka nie trwała zatem długo! Zdrada Izy z Michałem (Paweł Deląg), w którą oboje zostali wrobieni przez żądnego zemsty Bosackiego (Dariusz Kordek) w 1573 odcinku "M jak miłość" doprowadzi do rozpadu małżeństwa Chodakowskich. Marcin zobaczy nagranie z nagą Izą w łóżku z Ostrowskim i uwierzy, że go zdradziła ze swoim szefem. Odejdzie od żony i dzieci, a złamane serce będzie leczył alkoholem w swojej kryjówce w siedlisku w Grabinie. Nie dość, że zerwie kontakt z Izą i rodziną, to jeszcze w 1574 odcinku "M jak miłość" zdecyduje się na rozwód.

W tych tragicznym okolicznościach Iza i Marcin z "M jak miłość" rozstaną się już na zawsze? Przez kilka odcinków widzowie będą zapewne z zapartych tchem śledzili losy tej pary, bo długo nie będzie wiadomo czy Chodakowscy się pogodzą, czy Marcin uwierzy, że Iza wcale go nie zdradziła. Z relacji z planu serialu wynika, że między nimi przez długi czas relacje będą napięte, a przyszłość rodziny stanie pod znakiem zapytania. Nawet w zbliżające się w "M jak miłość" święta Bożego Narodzenia, gdzie na rodzinnym zdjęciu zabraknie Izy!

M jak miłość, odcinek 1574: Marcin po rozstaniu z Izą zacznie pić! Będzie go błagać, żeby do niej wrócił

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1574: Janek będzie chodził dzięki Olkowi. To Chodakowski przeprowadzi ryzykowną operację

Co prawda w 1575 odcinku "M jak miłość" (emisja w TVP2 we wtorek, 16.03.2021) Iza odnajdzie kryjówkę Marcina w Grabinie i przyjedzie do niego do siedliska. Załamana i przerażona będzie gotowa na wszystko, by ocalić swoje małżeństwo. Ale zdradzony i oszukiwany Marcin ją odepchnie.Nie uwierzy w zapewniania żony, że bała się powiedzieć mu prawdę o tym co się stało w Krakowie. Chodakowski w 1575 odcinku "M jak miłość" wytknie jej z wyrzutem, że tyle razy pytał czy coś się wydarzyło, tyle razy miała okazję powiedzieć mu o wszystkim.

- Zwyczajnie się bałam, czułam się jak w potrzasku... Tak, jak kiedyś z Arturem. Gdy mnie krzywdził, zamykałam się w sobie jak sparaliżowana. Marcin, tak strasznie cię przepraszam. Wróć ze mną do domu... Proszę. Dzieci tak na ciebie czekają. Dajmy sobie trochę czasu i wszystko się ułoży... - powie Iza.

- Wybacz, ale po prostu nie jestem w stanie... - pokręci przecząco głową Marcin.

A później widzów "M jak miłość" czekają smutne chwile w wątku tej pary, bo Marcin będzie gotowy na rozwód! Na szczęście prywatnie u Roznerskiego i Kalskiej miłość kwitnie w najlepsze! Właśnie aktor z "M jak miłość" opublikował na Instagramie romantyczne zdjęcie z ukochaną, która świętuje urodziny.

M jak miłość odc. 1575. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1575. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1575. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1575. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
Najnowsze