M jak miłość, odcinek 1574: Marcin tylko Barbarze powie o zdradzie Izy! Nie uwierzy w paskudne oskarżenia

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1574: Marcin tylko Barbarze powie o zdradzie Izy! Nie uwierzy w paskudne oskarżenia

M jak miłość, odcinek 1574: Marcin tylko Barbarze powie o zdradzie Izy! Nie uwierzy w paskudne oskarżenia

2021-02-25 22:41

Marcin (Mikołaj Roznerski) z "M jak miłość" w 1574 odcinku wyjdzie do Grabiny i tam będzie rozpaczał po zdradzie Izy (Adriana Kalska)! Odejdzie od żony kiedy zobaczy nagranie z nią i Michałem (Paweł Deląg) nago w łóżku w hotelu w Krakowie. Ale zostawi także dzieci! Załamany, że Iza ma kochanka, że cały czas go oszukiwała w 1574 odcinku "M jak miłość" poszuka wsparcia u Barbary (Teresa Lipowska). Słowa, które usłyszy od Mostowiakowej sprawią, że nabierze wątpliwości. Bo Barbara nie uwierzy w zdradę Izy!

"M jak miłość" odcinek 1574 - poniedziałek, 15.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Zdradzony Marcin w 1574 odcinku "M jak miłość" wyjdzie do Grabiny i tam w siedlisku będzie się ukrywał przed Izą! Po tym jak w środku nocy wybiegnie z ich mieszkania ze spakowaną torbą, zerwie z niewierną żoną wszelki kontakt. Dla Chodakowskiego stanie się jasne, że Iza zdradziła go z Michałem, że nagranie, które dostał od Bosackiego (Dariusz Kordek) to dowód na ich romans. W końcu zobaczy żonę nago w łóżku z Ostrowskim w hotelu w Krakowie. W tym momencie Marcinowi runie cały świat, a ukojenia bólu w 1574 odcinku "M jak miłość" poszuka właśnie w Grabinie. I w alkoholu, bo zacznie pić na potęgę!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1574: Iza ukryje przed dziećmi, że Marcin odszedł! Okłamie nawet teściową Aleksandrę - WIDEO

Los sprawi, że przed sklepem monopolowym w Grabinie w 1574 odcinku "M jak miłość" spotka Barbarę. Seniorka rodu Mostowiaków zaprosi go do domu na chwilę rozmowy. Zauważy bowiem, że z Marcinem dzieje się coś złego. A do tego przypomni sobie ostatnią wizytę Izy z dziećmi i smutek w jej oczach. Wtedy w "M jak miłość" niczego się nie dowiedziała od Izy, ale teraz wyciągnie z Marcina całą prawdę.

Przy okazji w 1574 odcinku "M jak miłość" Barbara wspomni Chodakowskiemu, że żona wszędzie go szuka i dzwoniła nawet do niej. On jednak poprosi, by Mostowiakowa nie zawiadamiała Izy gdzie jest i co się z nim dzieje.

Marcinowi w 1574 odcinku "M jak miłość" nie uda się oszukać Barbary. Przejrzy go na wylot i trafnie oceni, że Chodakowscy mają jakieś poważne problemy. Nie będzie jednak podejrzewała najgorszego. Jak podaje "Świat Seriali" wspomni jednak, że Iza ostatnio bardzo cierpiała.

- Ja wiem, czuję, że stało się coś bardzo niedobrego. Widziałam to po Izie, jak tu ostatnio była. Ten dzieciak strasznie się z czymś mordował... I jestem zła na siebie, że nie umiałam jej pomóc... Próbowałam, ale nie chciała mi nic powiedzieć... Co się stało? -zapyta Mostowiakowa.

M jak miłość, odcinek 1574: Marcin po rozstaniu z Izą zacznie pić! Będzie go błagać, żeby do niej wrócił

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1574: Sonia wyciągnie z Rafała prawdę dlaczego Janek ją zostawił! Wreszcie odzyska ukochanego?

Aż wreszcie w 1574 odcinku "M jak miłość" zdradzony Marcin wyrzuci z siebie, że Iza ma innego mężczyznę, że go zdradziła! Barbara nie uwierzy jego słowom. Ale zasmucony Chodakowski zacznie tłumaczyć, że też w to nie mógł uwierzyć. - Wciąż tego nie ogarniam, nie pojmuję, ale taka jest prawda...

- Skąd o tym wiesz? Powiedziała ci? - zapyta Barbara drżącym głosem. - Nie. Właśnie nic mi nie powiedziała, chociaż pytałem ją tysiąc razy - przyzna Marcin.

Nagle w 1574 odcinku "M jak miłość" Barbara zacznie bronić Izy. Zapewni Chdakowskiego, że żona bardzo go kocha i nigdy nie zrobiłaby mu czegoś takiego. A cała zdrada to efekt czyjegoś spisku.

- We wszystko jestem w stanie uwierzyć, ale nie w to! Znam Izę i wybacz, Marcin, nie rozumiem, jak możesz ją o to oskarżać! Uwierzyłeś komuś w jakieś paskudne pomówienie, kłamstwo! - stwierdzi z przekonaniem.

W oczach Marcina w 1574 odcinku "M jak miłość" pojawią się jednak łzy. Będzie przekonany, że Iza spała z Michałem. Widział przecież ich nagranie w łóżku! Co więcej, Marcin będzie niemal pewny, że Iza go zdradziła, bo nie jest szczęśliwa w małżeństwie.

- Ciociu, ja jej nie oskarżam, ja po prostu nie mam w tej sprawie żadnych wątpliwości. I nie wiem, cały czas się zastanawiam co zrobiłem nie tak? W którym momencie zawiodłem? Może kto inny bardziej ją rozumiał, zaimponował czymś, czego mnie zabrakło. Wydawało mi się, że po tym, co razem przeszliśmy, ufamy sobie w stu procentach i poradzimy sobie ze wszystkim. Widać się pomyliłem. A teraz nie wiem sam, co robić. Nic już nie ma sensu - szepnie Marcin i zaraz potem w 1574 odcinku "M jak miłość" wspomni Barbarze o rozwodzie.

M jak miłość odc. 1574. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1574. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1574. Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1574. Marcin (Mikołaj Roznerski)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze