M jak miłość, odcinek 1574: Marcin tylko Barbarze powie o zdradzie Izy! Nie uwierzy w paskudne oskarżenia

2021-02-25 22:41 ag
M jak miłość, odcinek 1574: Marcin tylko Barbarze powie o zdradzie Izy! Nie uwierzy w paskudne oskarżenia
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1574: Marcin tylko Barbarze powie o zdradzie Izy! Nie uwierzy w paskudne oskarżenia

Marcin (Mikołaj Roznerski) z "M jak miłość" w 1574 odcinku wyjdzie do Grabiny i tam będzie rozpaczał po zdradzie Izy (Adriana Kalska)! Odejdzie od żony kiedy zobaczy nagranie z nią i Michałem (Paweł Deląg) nago w łóżku w hotelu w Krakowie. Ale zostawi także dzieci! Załamany, że Iza ma kochanka, że cały czas go oszukiwała w 1574 odcinku "M jak miłość" poszuka wsparcia u Barbary (Teresa Lipowska). Słowa, które usłyszy od Mostowiakowej sprawią, że nabierze wątpliwości. Bo Barbara nie uwierzy w zdradę Izy!

"M jak miłość" odcinek 1574 - poniedziałek, 15.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Zdradzony Marcin w 1574 odcinku "M jak miłość" wyjdzie do Grabiny i tam w siedlisku będzie się ukrywał przed Izą! Po tym jak w środku nocy wybiegnie z ich mieszkania ze spakowaną torbą, zerwie z niewierną żoną wszelki kontakt. Dla Chodakowskiego stanie się jasne, że Iza zdradziła go z Michałem, że nagranie, które dostał od Bosackiego (Dariusz Kordek) to dowód na ich romans. W końcu zobaczy żonę nago w łóżku z Ostrowskim w hotelu w Krakowie. W tym momencie Marcinowi runie cały świat, a ukojenia bólu w 1574 odcinku "M jak miłość" poszuka właśnie w Grabinie. I w alkoholu, bo zacznie pić na potęgę!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1574: Iza ukryje przed dziećmi, że Marcin odszedł! Okłamie nawet teściową Aleksandrę - WIDEO

Los sprawi, że przed sklepem monopolowym w Grabinie w 1574 odcinku "M jak miłość" spotka Barbarę. Seniorka rodu Mostowiaków zaprosi go do domu na chwilę rozmowy. Zauważy bowiem, że z Marcinem dzieje się coś złego. A do tego przypomni sobie ostatnią wizytę Izy z dziećmi i smutek w jej oczach. Wtedy w "M jak miłość" niczego się nie dowiedziała od Izy, ale teraz wyciągnie z Marcina całą prawdę.

Przy okazji w 1574 odcinku "M jak miłość" Barbara wspomni Chodakowskiemu, że żona wszędzie go szuka i dzwoniła nawet do niej. On jednak poprosi, by Mostowiakowa nie zawiadamiała Izy gdzie jest i co się z nim dzieje.

Marcinowi w 1574 odcinku "M jak miłość" nie uda się oszukać Barbary. Przejrzy go na wylot i trafnie oceni, że Chodakowscy mają jakieś poważne problemy. Nie będzie jednak podejrzewała najgorszego. Jak podaje "Świat Seriali" wspomni jednak, że Iza ostatnio bardzo cierpiała.

- Ja wiem, czuję, że stało się coś bardzo niedobrego. Widziałam to po Izie, jak tu ostatnio była. Ten dzieciak strasznie się z czymś mordował... I jestem zła na siebie, że nie umiałam jej pomóc... Próbowałam, ale nie chciała mi nic powiedzieć... Co się stało? -zapyta Mostowiakowa.

M jak miłość, odcinek 1574: Marcin po rozstaniu z Izą zacznie pić! Będzie go błagać, żeby do niej wrócił

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1574: Sonia wyciągnie z Rafała prawdę dlaczego Janek ją zostawił! Wreszcie odzyska ukochanego?

Aż wreszcie w 1574 odcinku "M jak miłość" zdradzony Marcin wyrzuci z siebie, że Iza ma innego mężczyznę, że go zdradziła! Barbara nie uwierzy jego słowom. Ale zasmucony Chodakowski zacznie tłumaczyć, że też w to nie mógł uwierzyć. - Wciąż tego nie ogarniam, nie pojmuję, ale taka jest prawda...

- Skąd o tym wiesz? Powiedziała ci? - zapyta Barbara drżącym głosem. - Nie. Właśnie nic mi nie powiedziała, chociaż pytałem ją tysiąc razy - przyzna Marcin.

Nagle w 1574 odcinku "M jak miłość" Barbara zacznie bronić Izy. Zapewni Chdakowskiego, że żona bardzo go kocha i nigdy nie zrobiłaby mu czegoś takiego. A cała zdrada to efekt czyjegoś spisku.

- We wszystko jestem w stanie uwierzyć, ale nie w to! Znam Izę i wybacz, Marcin, nie rozumiem, jak możesz ją o to oskarżać! Uwierzyłeś komuś w jakieś paskudne pomówienie, kłamstwo! - stwierdzi z przekonaniem.

W oczach Marcina w 1574 odcinku "M jak miłość" pojawią się jednak łzy. Będzie przekonany, że Iza spała z Michałem. Widział przecież ich nagranie w łóżku! Co więcej, Marcin będzie niemal pewny, że Iza go zdradziła, bo nie jest szczęśliwa w małżeństwie.

- Ciociu, ja jej nie oskarżam, ja po prostu nie mam w tej sprawie żadnych wątpliwości. I nie wiem, cały czas się zastanawiam co zrobiłem nie tak? W którym momencie zawiodłem? Może kto inny bardziej ją rozumiał, zaimponował czymś, czego mnie zabrakło. Wydawało mi się, że po tym, co razem przeszliśmy, ufamy sobie w stu procentach i poradzimy sobie ze wszystkim. Widać się pomyliłem. A teraz nie wiem sam, co robić. Nic już nie ma sensu - szepnie Marcin i zaraz potem w 1574 odcinku "M jak miłość" wspomni Barbarze o rozwodzie.

M jak miłość odc. 1574. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1574. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1574. Marcin (Mikołaj Roznerski)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1574. Marcin (Mikołaj Roznerski)
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze