M jak miłość, odcinek 1571: Barbara przejrzy kłamstwa Izy? Zrobi żonie Marcina niezły wykład

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1571: Barbara przejrzy kłamstwa Izy? Zrobi żonie Marcina niezły wykład

M jak miłość, odcinek 1571: Barbara przejrzy kłamstwa Izy? Zrobi żonie Marcina niezły wykład

2021-02-25 12:02

W 1571 odcinku "M jak miłość" Barbara (Teresa Lipowska) przejrzy dziwne zachowanie Izy (Adriana Kalska). Chodakowska przyjedzie z dziećmi do Grabiny i nie będzie chciała za wiele mówić. Mostowiakowa od razu wybada sprawę. Iza w "M jak miłość" nie przyzna się cioci, że zdradziła męża z Michałem (Paweł Deląg), a przynajmniej tak jej się wydaje. Barbara weźmie sprawę w swoje ręce i zrobi jej niezły wykład. Stanie murem za Marcinem (Mikołaj Roznerski) i nagada Chodakowskiej. Niestety nawet ona nie przewidzi późniejszej tragedii...

"M jak miłość" odcinek 1571 - wtorek, 2.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1571 odcinku "M jak miłość" Barbara będzie zadowolona, ale też lekko zdziwiona wizytą Izy oraz Szymka (Staś Szczypiński) i Mai (Laura Jankowska). Chodakowska zostawi męża i wyjdzie do Grabiny. Zapląta się we własne kłamstwa, bo już sama nie wie co wymyślać, byle tylko mąż nie dowiedział się o rzekomej zdradzie. To Aneta (Ilona Janyst) w "M jak miłość" zawiezie się do Barbary i każe nadal brnąć w lawinę kłamstw, która urośnie do niebotycznych rozmiarów. Wizyta u Mostowiakowej może okazać się pomyłką, bo czujna Barbara od razu zorientuje się w sytuacji. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1570: Brutalny napad na Lilkę i Mateusza w Grabinie! Okrutny Dawid Jaszewski będzie w to zamieszany?

M jak miłość, odcinek 1573: Marcin ucieknie od Izy do Grabiny. Nie wybaczy jej zdrady z Michałem

Barbara w 1571 odcinku "M jak miłość" spróbuje podpytać Izę o jej problemy, ale Chodakowska będzie milczeć. W końcu Mostowiakowa da jej niezły wykład. 

- Izuniu, co się dzieje? - zacznie łagodnie Barbara. 

- Marcin coś mówił? - wystraszy się Iza. 

- Nie, nie, nic nie mówił. Rozmawialiśmy bardzo krótko, tylko o waszym przyjeździe, ale widzę, że czymś się bardzo martwisz... Nie chcesz, nie odpowiadaj... Chcę ci tylko powiedzieć, że nie jesteś sama. Marcin bardzo cię kocha i bez względu na to, co się wydarzyło, jeżeli masz koło siebie kochającą i wspierającą osobę, na pewno wszystko się ułoży - powie Mostowiakowa w 1571 odcinku "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1570: Rafał będzie z Sonią po tym jak Janek znów ją odepchnie. Połączy ich coś więcej? - ZDJĘCIA

Iza w "M jak miłość" zakończy wywód Barbary, bo będzie się bała, że seniorka odkryje prawdę lub nakłoni ją do zwierzeń. Chodakowska nie będzie wiedziała, że w tym samym czasie Michał negocjuje chorą umowę z Bosackim (Dariusz Kordek), który chce wyłudzić od niego pieniądze. Marcin rozpocznie za to swoje prywatne śledztwo co do wierności żony i okaże się, że słusznie podejrzewał, że ta kłamie. Wkrótce w "M jak miłość" będzie niezłe zamieszanie. 

Najnowsze