M jak miłość, odcinek 1593: Okrutne słowa Patrycji na pożegnanie Łukasza! Był dla niej tylko seks zabawką. Nie powie mu o dziecku?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1593: Okrutne słowa Patrycji na pożegnanie Łukasza! Był dla niej tylko seks zabawką. Nie powie mu o dziecku?

M jak miłość, odcinek 1593: Okrutne słowa Patrycji na pożegnanie Łukasza! Był dla niej tylko seks zabawką. Nie powie mu o dziecku?

2021-05-17 10:10

W 1593 odcinku "M jak miłość" Patrycja (Alżbeta Lenska) pożegna Łukasza (Jakub Józefowicz) w najgorszy możliwy sposób. Zakochany chłopak usłyszy od Argasińskiej podłe słowa! Jak się poczuje syn Marty (Dominika Ostałowska), kiedy usłyszy, że gorące zapewnienia o miłości to było jedno wielkie kłamstwo żony ordynatora? Patrycja rzuci kochankowi w twarz, że był dla niej tylko seksualną zabawką! Za to o ciąży nie wspomni mu ani jednym słowem i wróci potulnie do Argasińskiego (Karol Strasburger) w 1593 odcinku "M jak miłość"...

"M jak miłość" odcinek 1593 przedostatni przed wakacjami - wtorek, 25.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1593 odcinku "M jak miłość" Argasiński postawi żonie ultimatum: wychowa jej dziecko jak swoje, pod warunkiem, że zdradzi mu nazwisko ojca. Przerażona Patrycja postanowi rozegrać tę sprawę po swojemu i niestety skrzywdzi zakochanego w niej bez pamięci Łukasza...

Patrycja wyrwie się z domu w 1593 odcinku "M jak miłość", aby jeszcze raz zobaczyć się z kochankiem. Łukasz będzie cały szczęśliwy, bo długo czekał i błagał o choć jedno spotkanie. Ale w najgorszych snach nie przewidywał tego, co go spotka ze strony ukochanej kobiety!

Potulna żona Argasińskiego postanowi w 1593 odcinku "M jak miłość" raz na zawsze zerwać z kochankiem i to tak, żeby już nigdy więcej jej nie szukał. Czy tak strasznie krzywdząc Łukasza, uratuje mu życie?

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1594: Koszmarny prezent rozwodowy Lilki dla Mateusza. Bezczelnie pożegna skrzywdzonego męża

M jak miłość. Jakub Józefowicz poważnie zachorował. Ponad miesiąc walczył o życie
M jak miłość odc. 1593. Patrycja (Alżbeta Lenska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1593. Patrycja (Alżbeta Lenska)

 - Podjęłam decyzję. I to już nieodwołalnie. Nie odejdę od Jerzego... - tak zacznie Pati rozmowę z Wojciechowskim w 1593 odcinku "M jak miłość". 

- Proszę cię. Wiesz, co do ciebie czuję! Jak bardzo cię kocham... - Łukasz natychmiast zacznie błagać ukochaną, aby z nim została.

- Ale ja, ja ciebie nie kocham! - rzuci mu w twarz Argasińska.

- Kłamiesz. Pamiętam, co mówiłaś...  

- Mówiłam różne rzeczy! - Patrycja wyraźnie straci cierpliwość. - Szukałam odskoczni, łączył nas tylko seks! Miły, rekreacyjny seks... Czysta rozrywka, to wszystko! Jesteś dzieciakiem, nie partnerem. Nie obraź się, ale nigdy nim dla mnie nie będziesz. Intelektualnie, mentalnie, finansowo dzieli nas przepaść! To koniec, Łukasz, rozumiesz? - tak podłych słów Łukasz nie mógł się spodziewać.

Niestety, Argasińska w 1593 odcinku "M jak miłość" nie wspomni Łukaszowi ani jednym słowem, że jest z nim w ciąży! Łukasz zostanie sam, odtrącony, skompromitowany i bez żadnej nadziei na przyszłość. Czy w ogóle istnieje szansa, że Wojciechowski dowie się, że po raz drugi zostanie ojcem? Najgorsze jest to, że mimo akcji Patrycji Argasiński nadal będzie próbował go zabić!

Zobacz także: BrzydUla 2, odcinek 152: Ula pierwszy raz w mieszkaniu Marka zobaczy go w fatalnym stanie. Dobrzański przesadzi z alkoholem?

M jak miłość odc. 1593. Argasiński (Karol Strasburger), Patrycja (Alżbeta Lenska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1593. Argasiński (Karol Strasburger), Patrycja (Alżbeta Lenska)
M jak miłość odc. 1593. Łukasz (Jakub Józefowicz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1593. Łukasz (Jakub Józefowicz)
Najnowsze