M jak miłość, odcinek 1593: Łukasz zginie przez Argasińskiego?! Patrycja nie zdąży ostrzec kochanka przed mężem bandytą! - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1593: Łukasz zginie przez Argasińskiego?! Patrycja nie zdąży ostrzec kochanka przed mężem bandytą! - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1593: Łukasz zginie przez Argasińskiego?! Patrycja nie zdąży ostrzec kochanka przed mężem bandytą! - WIDEO

2021-05-14 21:26

W 1593 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) będzie bliski śmierci! Argasiński (Karol Strasburger) wyda na niego wyrok, choć nie będzie miał pojęcia, że to właśnie Wojciechowski jest ojcem dziecka Patrycji (Alżbeta Lenska). Zdradzony ordynator w 1593 odcinku "M jak miłość" zastraszy żonę, by powiedziała mu prawdę z kim zaszła w ciążę! A jeśli tego nie zrobi jej kochanek zginie, bo Argasiński i tak dowie się prawdy. Narażając siebie i dziecko Patrycja spotka się z Łukaszem. Ale czy w porę ostrzeże go przed mężem? Zobaczcie WIDEO z tych scen z "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1593 - wtorek 25.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Przerażający zwrot akcji w "M jak miłość"! Romans Łukasza z Patrycją, nieplanowana ciąża, odkrycie przez Argasińskiego zdrady żony doprowadzą do tego, że w 1593 odcinku "M jak miłość" ordynator pokaże przed ukochaną prawdziwą twarz! Nie cofnie się przed niczym, by dowiedzieć się kim jest kochanek Patrycji i kto jest ojcem jej dziecka. A ciężarna ukochana Łukasza w 1593 odcinku "M jak miłość" przekona się na własnej skórze jak okrutny i bezwzględny może być Jerzy. Nie dość, że nie pozwoli Patrycji odejść, to jeszcze uwięzi ją w ich domu! Dla Argasińskiego stanie się jasne, że tylko w ten sposób uniknie skandalu i okrycia się hańbą!

- Przemyślałem sprawę. Za długo, zbyt ciężko pracowałem na swoją pozycję i nie pozwolę się teraz ośmieszyć! - oznajmi żonie w 1593 odcinku "M jak miłość". - "Ośmieszyć"? Rozpatrujesz to w tych kategoriach? - Patrycja nie będzie mogła uwierzyć własnym uszom.

- Uznam to dziecko... Wybaczę ci zdradę. Pod jednym warunkiem: nikt nigdy nie dowie się, jak było naprawdę! - zaszantażuje Patrycję w 1593 odcinku "M jak miłość". I zażąda, by powiedziała kto jest ojcem dziecka. Argasińska zrozumie, że w grę wchodzi życie nie tylko jej i dziecka, ale przede wszystkim Łukasza.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1593: Tak umrze mężczyzna życia Joasi Chodakowskiej! To będzie jej wina, bo zostawi go samego

Groźby Argasińskiego w 1593 odcinku "M jak miłość" zabrzmią przerażająco. Bo Patrycja będzie doskonale wiedziała o powiązaniach męża z bandytami, jego kontaktach z półświatkiem i relacjach z gangsterem Hermanem (Piotr Łukawski), którego wyciągnął z więzienia za łapówki.

- Jeśli mi nie powiesz, sam do tego dojdę. Dowiem się bez problemu. I uprzedzam cię, jeśli jeszcze choć raz się z nim spotkasz... Wiesz, że znam różnych ludzi... I dobrze wiesz, o kim mówię... Oni go znajdą i zajmą się nim w taki sposób, że już nigdy więcej go nie zobaczysz! - zagrozi Argasiński.

M jak miłość. Prawdziwa twarz Argasińskiego. Dowie się o ciąży Patrycji i będzie chciał zabić Łukasza

Sprawdź też: Koniec M jak miłość. Mateusz po zdradzie Lilki opuści Mostowiaków na zawsze w ostatnim 1594 odcinku! Nawet Barbara go nie zatrzyma w Grabinie

Mimo to w 1593 odcinku "M jak miłość" Patrycja zaryzykuje i spotka się z Łukaszem. Będzie chciała ostrzec go przed Argasińskim, ale nie powie mu, że jest w ciąży, że urodzi jego dziecko. Wojciechowski znów spróbuje ją namówić na rozwód, ale żona ordynatora się nie zgodzi. Świadoma tego, że Jerzy może zabić ją, dziecko, a także Łukasza.

-Żegnaj Łukasz, nigdy więcej się nie spotkamy... - powie na pożegnanie Patrycja.

Alżbeta Lenska w "Kulisach serialu M jak miłość" ujawniła, że od tej chwili życie jej bohaterki zamieni się w koszmar. Patrycja nie odejdzie od Argasińskiego, który zacznie ją więzić!

- Pierwsza reakcja męża jest przerażająca, a druga reakcja jak daje jej ultimatum to jest ogromne zastraszenie Patrycji. Boi się w tej chwili o zdrowie i bezpieczeństwo Łukasza... To niesamowicie potwierdzające, że jak ktoś jest nieszczęśliwy, niezależnie w jakim miejsce i nie wyjdzie z tego nieszczęścia, to to tylko eskaluje i robi się coraz więcej. Złota klatka zamienia się teraz w więzienie. To jest jeszcze bardziej nieszczęśliwe miejsce... - wyjaśniła Lenska.

Z kolei Argasiński w 1593 odcinku "M jak miłość" wcieli w życie swój plan pozbycia się kochanka Patrycji. Wyda na Łukasza wyrok śmierci, nie wiedząc nawet, że to Wojciechowski jest ojcem dziecka jego żony. Zadzwoni do bandyty Hermana, by wyświadczył mu przysługę. - Muszę ustalić tożsamość pewnego człowieka... Pomoże mi pan?

- Tak jak mówiłem, w każdej sprawie... - odpowie gangster, który zacznie polowanie na Łukasza!

O tym co będzie dalej w "M jak miłość", czy Łukasz zginie, a Argasiński dowie się, że to on  jest kochankiem Patrycji widzowie dowiedzą się dopiero w nowym sezonie serialu po wakacjach 2021.

M jak miłość odc. 1593. Argasiński (Karol Strasburger), Patrycja (Alżbeta Lenska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1593. Argasiński (Karol Strasburger), Patrycja (Alżbeta Lenska)
M jak miłość odc. 1593. Patrycja (Alżbeta Lenska), Łukasz (Jakub Józefowicz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1593. Patrycja (Alżbeta Lenska), Łukasz (Jakub Józefowicz)
M jak miłość odc. 1593. Argasiński (Karol Strasburger), Patrycja (Alżbeta Lenska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1593. Argasiński (Karol Strasburger), Patrycja (Alżbeta Lenska)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany