M jak miłość. Oszalały z żądzy zemsty Argasiński spróbuje zabić Patrycję? Alżbeta Lenska wraca do serialu konkurencji. Wyciekły zdjęcia z planu - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Oszalały z żądzy zemsty Argasiński spróbuje zabić Patrycję? Alżbeta Lenska wraca do serialu konkurencji. Wyciekły zdjęcia z planu - WIDEO

M jak miłość. Oszalały z żądzy zemsty Argasiński spróbuje zabić Patrycję? Alżbeta Lenska wraca do serialu konkurencji. Wyciekły zdjęcia z planu - WIDEO

Czy Argasiński w "M jak miłość" posunie się nawet do tego, żeby spróbować zabić swoją żonę? Karol Strasburger zdradził w "Kulisach M jak miłość", że jego bohater nie cofnie się dosłownie przed niczym, aby ukryć zdradę Patrycji! Argasiński pała też szaloną żądzą zemsty na kochankach. To, że Łukasz (Jakub Józefowicz) znajdzie się na celowniku ordynatora wiadomo od dawna, a w 1599 odcinku "M jak miłość" chłopak zostanie skatowany. Jednak do tej pory nic nie zapowiadało, aby Argasiński miał zamiar fizycznie skrzywdzić swoją żonę, a grająca ją Alżbeta Lenska na swoim profilu na Instagramie wciąż pokazywała materiały z planu "M jak miłość". Ale wszystko się zmieniło! Aktorka pokazała się na planie zupełnie innej produkcji, a Strasburger zapowiedział, że zniszczy wszystkich, którzy znają prawdę! Czy Patrycja zginie tragiczną śmiercią w "M jak miłość"? Co się stanie z dzieckiem Łukasza? Sprawdź co już wiemy, posłuchaj co ujawnia Strasburger na WIDEO i zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ!

"M jak miłość". Argasiński w dzikim szale zamorduje też Patrycję?! Wyciekły ZDJĘCIA z planu!

Patrycja w "M jak miłość" to postać tragiczna. Choć przeżyła chwile wielkiego szczęścia z Łukaszem, szybko przyszło jej za to zapłacić. Upiorny małżonek Argasiński w końcu dowiedział się o zdradzie żony, a jej ciąża rozjuszyła go jak wściekłego byka. Ordynator cierpi nie tyle z powodu samej zdrady kobiety, której być może nigdy nie kochał, ale upokorzenia i zniszczenia wizerunku. Drań traktuje piękną, młodszą żonę jak wizytówkę, a teraz nie pasuje ona do jego obrazka... Co to za powód do chwały, kiedy ona zaszła w ciążę z jego młodym podwładnym?  

Ostatnie "Kulisy M jak miłość", które poświęcone zostały wątkowi Argasińskich i Łukasza noszą znamienny tytuł: "Wszyscy za to zapłacą wysoką cenę". Co to tak naprawdę oznacza? Wiele wyjaśnia Strasburger, grający podłego ordynatora. 

- Stać się ojcem nie swojego dziecka jest to problem. W przypadku Argasińskiego jest to takie rozdarcie między prywatną sprawą, honorem, dumą męską, a pozycją zawodową. Może prywatnie byśmy zareagowali mówiąc: "No to w tej sytuacji do widzenia, bierzemy rozwód". Ale z drugiej strony mając taką pozycję zawodową, to jest pewien hamulec - jak się przyznać publicznie do tego, że nagle mój podwładny zrobił dziecko mojej żonie? 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1600: Żałoba u Rogowskich. Tak Marysia i Artur będą opłakiwać śmierć Mateusza - ZDJĘCIA

M jak miłość. Patrycja powie Łukaszowi o ciąży! Argasiński sfałszuje wyniki badań DNA dziecka. Wszyscy za to zapłacą
M jak miłość, odcinek 1596, Patrycja (Alżbeta Lenska)

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1596, Patrycja (Alżbeta Lenska)

Serialowy Argasiński wyznaje w "Kulisach M jak miłość" co jest dla niego najważniejsze i jak będzie wyglądała jego zemsta. I jak się okazuje, wcale nie krzywda wyrządzona za zdradę jest dla niego najważniejsza. Oszalały Argasiński zrobi absolutnie wszystko, aby ukryć prawdę! 

- Czy zemstą jest ukaranie kogoś i to daje nam największą satysfakcję? - zastanawiał się Strasburger w "Kulisach M jak miłość" i po chwili zdradził: - Argasiński będzie robił wszystko, aby nie tyle zemścić się, co zamazać WSZELKIE ślady i WSZYSTKICH, którzy by mogli powiedzieć, jaka jest prawda!

Czy to oznacza, że Argasiński w "M jak miłość" jest takim świrem, że będzie gotów nawet na zamordowanie własnej żony, tylko po to, aby nikt się nie dowiedział, że ordynator wychowuje nieswoje dziecko? 

Już latem 2021 r., kiedy nagrywane były sceny do nowych odcinków "M jak miłość" Strasburgerowi wymknęło się ciut za dużo na temat planów jego bohatera. 

Karol kombinuje i sam nie wie właściwie po co to robi... - mówił podczas przerwy na planie "M jak miłość" Strasburger. 

W sensie, co?- zaczęła dopytywać jego serialowa partnerka. 

Chce mamę unicestwić! - wyrzucił nagle aktor.  

Dziś problem Argasińskiego w "M jak miłość" zaczyna wyglądać jeszcze poważniej, bo prawdę o ojcostwie Łukasza zna znacznie więcej osób, niż na początku. Ktoś sfałszuje wyniki badań DNA, prawdy zacznie domyślać się też Marta (Dominika Ostałowska) i z pomocą Marysi (Małgorzata Pieńkowska) prawdopodobnie wykona prawdziwe teksty na ojcostwo. Takie tempo rozchodzenia się prawdy o dziecku Patrycji może wpłynąć na podłego ordynatora tylko w jeden sposób: im więcej osób będzie o wszystkim wiedziało, tym bardziej on będzie chciał to ukryć, "zamazać" - jak mówi Strasburger. Czy oszaleje do tego stopnia, że zdecyduje się "zdusić problem w zarodku" i zabić dziecko razem z jego mamą?

Od dłuższego czasu Alżbeta Lenska, grająca Patrycję na swoim profilu na Instagramie pokazywała albo zdjęcia z planu "M jak miłość", albo z teatru. Dziś jednak pokazała się na planie zupełnie innego serialu, z którego odeszła 13 lat temu. Urocze zdjęcia z bohaterami "Pierwszej miłości" zwiastują prawdopodobnie powrót Edyty, a może nawet jej miłości z Arturem Kulczyckim. Czy to oznacza, że Patrycja zniknie szybciej, niż się pojawiła w "M jak miłość", a stał za tym będzie jej mąż morderca?

Zobacz też: Sensacja w M jak miłość. Mateusz jednak wróci. Wyzna zapłakanej Barbarze co się z nim działo. I to na pewno będzie on!

M jak miłość. Oszalały z żądzy zemsty Argasiński spróbuje zabić Patrycję? Alżbeta Lenska wraca do serialu konkurencji. Wyciekły zdjęcia z planu
M jak miłość: Patrycja (Alżbeta Lenska), Łukasz (Jakub Józefowicz)

i

Autor: MTL Maxfilm

Zobacz koniecznie co planuje Argasiński w "M jak miłość" w GALERII ZDJĘĆ!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze