Szok w M jak miłość! Argasiński spróbuje zabić Patrycję?! Karol Strasburger zdradził wszystko! - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm Szok w M jak miłość! Argasiński spróbuje zabić Patrycję! Karol Strasburger zdradził wszystko! - WIDEO

Szok w M jak miłość! Argasiński spróbuje zabić Patrycję?! Karol Strasburger zdradził wszystko! - WIDEO

2021-07-09 17:49

Szok w "M jak miłość"! Argasiński będzie chciał zabić nie tylko Łukasza (Jakub Józefowicz), ale przede wszystkim swoją żonę Patrycję! Prawdę na ten temat ujawnił sam Karol Strasburger na Instagramie. W materiale WIDEO z planu "M jak miłość" widzimy małżonków w sypialni, Patrycja (Alżbeta Lenska) z ciążowym brzuchem leży na łóżku, a tuż obok niej czai się Argasiński! Zobacz koniecznie szokujące WIDEO z planu serialu i posłuchaj co na temat tragicznego losu Patrycji mówią gwiazdy!

Argasiński w "M jak miłość" chce unicestwić swoją żonę!

Alżbeta Lenska i Karol Strasburger dobre czują się razem na planie "M jak miłość". Aktualnie gwiazdy grają dużo scen razem i codziennie relacjonują to w mediach społecznościowych. Ale tym razem wybuchła prawdziwa bomba! Podły Argasińskie chce zamordować Patrycję? 

Tak wynika ze słów samego Strasburgera, który w sypialni Argasińskich z "M jak miłość" wyznał, co się będzie działo w nowych odcinkach. Gwiazdor spróbował wytłumaczyć wszystkim co tak naprawdę kombinuje jego bohater. Prawda jest przerażająca!   

Nie przegap: M jak miłość. Lilka zostawi bogatego kochanka i zacznie szukać Mateusza? Ale będzie już za późno

Szok w M jak miłość! Argasiński spróbuje zabić Patrycję! Prawdę zdradził Karol Strasburger!
M jak miłość: Alżbeta Lenska (Patrycja)

i

Autor: Instagram

- Wczoraj biegaliśmy po parkingu, a dzisiaj u siebie w domu. Ja nadal w ciąży a Karol, proszę, w tle - zaczęła nagranie WIDEO Lenska. 

- A co robi Karol? - zapytał Strasburger. 

- Dlaczego my się w serialu nie dogadujemy? Powiedz mi mężu - zachęcała uśmiechnięta Lenska. 

Ta miła scenka zupełnie nie zapowiadała tego, co się za chwilę wydarzy na planie "M jak miłość"!

- Karol kombinuje i sam nie wie właściwie po co to robi... - zaczął jeszcze raz Strasburger. 

- W sensie, co? Nie zajmuje się dzieckiem? - zaczęła dopytywać jego serialowa partnerka. 

- Chce mamę unicestwić! - wyrzucił nagle aktor!

W tym momencie na filmie WIDEO Lenska zaniemówiła, co spowodowało, że gwiazdor "M jak miłość" dał pełen upust swojej szczerości. 

- Psychologicznie i psychicznie... Ale nie wiem po co to robi szczerze powiedziawszy, bo taka fajna żona, tylko ona go nie kocha... Fajna żona, ale trochę niefajna. To trochę tak jak w życiu jest... 

- Muszę odpoczywać przed tymi zdjęciami - wyznaje na koniec WIDEO Lenska. 

Patrycja z "M jak miłość" już pokazywała na swoim profilu na Instagramie, jak chodzi zapłakana i nie może nawet po zakończeniu nagrań się pozbierać. Nie wiadomo, czy Argasiński będzie próbował ją otruć, czy naśle na nią mafijnych zbirów, czy może spowoduje jakiś wypadek? Możemy być pewni - to przez tego drania Patrycja w ciąży trafi do szpitala!

Czytaj też: M jak miłość. Patrycja tuż przed porodem zdana na łaskę Argasińskiego. Nikt się nie dowie, że to nie jego dziecko - ZDJĘCIA

Najnowsze