Sensacja w M jak miłość. Mateusz jednak wróci. Wyzna zapłakanej Barbarze co się z nim działo. I to na pewno będzie on!

i

Autor: vod tvp Sensacja w M jak miłość. Mateusz jednak wróci. Wyzna zapłakanej Barbarze co się z nim działo. I to na pewno będzie on!

Sensacja w M jak miłość. Mateusz jednak wróci. Wyzna zapłakanej Barbarze co się z nim działo. I to na pewno będzie on!

Szok w "M jak miłość"! Mateusz (Krystian Domagała) wróci już w 1600 odcinku serialu i to na pewno będzie on, a nie jego sobowtór! Do tego momentu wszyscy będą umierać ze strachu o młodego Mostowiaka. Nic dziwnego - w finale 21 sezonu "M jak miłość" załamany Mateusz po zdradzie Lilki (Monika Mielnicka) zaginął, a ostatni raz widziany był nad rzeką w Grabicie. Wieści z Polski, jakie będą docierały do Barbary (Teresa Lipowska) od Marcina (Mikołaj Roznerski) okażą się fałszywe, bo niejaki Oskar Zych (Krystian Shepherd) ukradnie cały dobytek Mostowiaka i będzie się pod niego podszywał. Barbarze jednak przestępca przyzna się, że nie widział żywego Mateusza na oczy! I kiedy już wszyscy będą przekonani, że ukochany wnuk Mostowiakowej nie żyje, pojawi się on sam i w 1600 odcinku "M jak miłość" opowie zapłakanej ze szczęścia Barbarze, co się z nim działo! Czy to oznacza niesamowity zwrot akcji i powrót Mateusza do "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1600 - wtorek, 28.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

1600 odcinek "M jak miłość" przejdzie do historii serialu jako jeden z najbardziej wzruszających. To wtedy właśnie Marcin namierzy oszusta podającego się z Mateusza. Barbara pojedzie do aresztu w Łodzi, aby stanąć w twarz z aresztowanym Zychem i w dramatycznej scenie ubłaga go, aby zaczął mówić. Tam też Mostowiakowa dowie się, że czasem zaginieni członkowie rodzin specjalnie się ukrywają przed wszystkimi, bo nie chcą mieć dłużej z nikim kontaktu. Jakiś czas później Marcin odbierze od prowadzącej sprawę zaginięcia Mateusza policjantki (Monika Szwajnos) telefon ze straszną wiadomością, że w porcie w Gdyni znaleziono zwłoki młodego mężczyzny. I kiedy Marysia i Artur będą z ciężkim sercem szli do mamy, aby przekazać jej straszne wieści, wydarzy się cud. 

Barbara w 1600 odcinku "M jak miłość" po raz kolejny pokaże nam jak wyjątkowym jest człowiekiem. Głowa rodziny Mostowiaków udźwignie na swoich barkach różne straszne wieści i zdoła przemówić do sumienia młodocianego przestępcy Zycha. I choć o mało nie pęknie jej serce, kiedy usłyszy, że oszust Mateusza w życiu na oczy nie widział, nie podda się i nie straci wiary, że jej ukochany wnuk jednak gdzieś żyje. I w finale 1600 odcinka czekać ją będzie nareszcie za to wszystko wielka nagroda!  

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1600: Serce Barbary nie wytrzyma spotkania z oszustem, który udaje Mateusza - ZDJĘCIA

M jak miłość NOWY ZWIASTUN. Iza i Marcin pogodzą się! Wszystko się u nich zmieni
M jak miłość. Mateusz Mostowiak (Krystian Domagała) kiedyś i dziś - jako 4-miesięczne dziecko i 19-latek

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Mateusz Mostowiak (Krystian Domagała) kiedyś i dziś - jako 4-miesięczne dziecko i 19-latek

- Babciu, przepraszam! Bardzo cię przepraszam, że nie dzwoniłem, że się nie odzywałem - usłyszy Barbara słowa Mateusza. - Ale na początku nie byłem w stanie rozmawiać z nikim, a potem nie miałem zasięgu - wyjaśni młody Mostowiak z całą pewnością swoim głosem! 

- Gdzie ty jesteś?! Co się z tobą dzieje?! Synku, no? - Barbara o mało nie oszaleje z radości!

- Teraz jestem w porcie w Tangerze. Jutro płyniemy dalej

- Gdzie? W Tangerze?

- Zaciągnąłem się na statek transportowy na pół roku. Przepraszam, babciu... Musiałem coś ze sobą zrobić, wyjechać, wszystko sobie poukładać...

- Boże kochany! Ja cię rozumiem! Naprawdę, bardzo cię rozumiem! Tak ci dziękuję, że od mnie zadzwoniłeś, Mateuszku!

- Będę się odzywał. Bardzo cię kocham, babciu! I przeproś ode mnie wszystkich. Myślę o was zawsze!

- Ja ciebie też kocham! Dziękuję ci, pa, pa...

W tym momencie 1600 odcinka "M jak miłość" wejdą niezwykle poważni Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Artur (Robert Moskwa) przekazać mamie fatalne wieści o ciele młodego człowieka znalezionym w gdyńskim porcie. Ale już nie zdążą nic powiedzieć, bo zapłakana Barbara wykrzyczy im co się właśnie stało.   

- Maryniu!

- Mamo... - zacznie poważnie Marysia. 

- Mateusz dzwonił przed chwilą! Rozmawiałam z nim! Jest cały i zdrowy! Boże mój, miej go w swojej opiece!

Ujawniamy - Mateusz w 1600 odcinku "M jak miłość" przemówi do babcie z całą pewnością głosem grającego go od niemowlęcia Krystiana Domagały! Będziemy go słyszeć wyraźnie, jak jego ukochana serialowa babcia. A to oznacza tylko jedno: młody aktor wcale nie pożegnał się jeszcze z serialem, a swojej postaci użyczył na razie głosu. I jest to znany nam z kiedyś głos wolnego, szczęśliwego człowieka. Może niebawem takiego go znów zobaczymy na własne oczy? 

Czytaj koniecznie: M jak miłość. Rodzina Franki i Pawła się powiększy! Zanim wezmą ślub pojawi się cudne maleństwo - ZDJĘCIA

Sonda
Czy Mateusza Mostowiaka powinien zagrać inny aktor?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze