Sensacja w M jak miłość. Mateusz jednak wróci. Wyzna zapłakanej Barbarze co się z nim działo. I to na pewno będzie on!

2021-09-16 12:40
Sensacja w M jak miłość. Mateusz jednak wróci. Wyzna zapłakanej Barbarze co się z nim działo. I to na pewno będzie on!
Autor: vod tvp Sensacja w M jak miłość. Mateusz jednak wróci. Wyzna zapłakanej Barbarze co się z nim działo. I to na pewno będzie on!

Szok w "M jak miłość"! Mateusz (Krystian Domagała) wróci już w 1600 odcinku serialu i to na pewno będzie on, a nie jego sobowtór! Do tego momentu wszyscy będą umierać ze strachu o młodego Mostowiaka. Nic dziwnego - w finale 21 sezonu "M jak miłość" załamany Mateusz po zdradzie Lilki (Monika Mielnicka) zaginął, a ostatni raz widziany był nad rzeką w Grabicie. Wieści z Polski, jakie będą docierały do Barbary (Teresa Lipowska) od Marcina (Mikołaj Roznerski) okażą się fałszywe, bo niejaki Oskar Zych (Krystian Shepherd) ukradnie cały dobytek Mostowiaka i będzie się pod niego podszywał. Barbarze jednak przestępca przyzna się, że nie widział żywego Mateusza na oczy! I kiedy już wszyscy będą przekonani, że ukochany wnuk Mostowiakowej nie żyje, pojawi się on sam i w 1600 odcinku "M jak miłość" opowie zapłakanej ze szczęścia Barbarze, co się z nim działo! Czy to oznacza niesamowity zwrot akcji i powrót Mateusza do "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1600 - wtorek, 28.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

1600 odcinek "M jak miłość" przejdzie do historii serialu jako jeden z najbardziej wzruszających. To wtedy właśnie Marcin namierzy oszusta podającego się z Mateusza. Barbara pojedzie do aresztu w Łodzi, aby stanąć w twarz z aresztowanym Zychem i w dramatycznej scenie ubłaga go, aby zaczął mówić. Tam też Mostowiakowa dowie się, że czasem zaginieni członkowie rodzin specjalnie się ukrywają przed wszystkimi, bo nie chcą mieć dłużej z nikim kontaktu. Jakiś czas później Marcin odbierze od prowadzącej sprawę zaginięcia Mateusza policjantki (Monika Szwajnos) telefon ze straszną wiadomością, że w porcie w Gdyni znaleziono zwłoki młodego mężczyzny. I kiedy Marysia i Artur będą z ciężkim sercem szli do mamy, aby przekazać jej straszne wieści, wydarzy się cud. 

Barbara w 1600 odcinku "M jak miłość" po raz kolejny pokaże nam jak wyjątkowym jest człowiekiem. Głowa rodziny Mostowiaków udźwignie na swoich barkach różne straszne wieści i zdoła przemówić do sumienia młodocianego przestępcy Zycha. I choć o mało nie pęknie jej serce, kiedy usłyszy, że oszust Mateusza w życiu na oczy nie widział, nie podda się i nie straci wiary, że jej ukochany wnuk jednak gdzieś żyje. I w finale 1600 odcinka czekać ją będzie nareszcie za to wszystko wielka nagroda!  

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1600: Serce Barbary nie wytrzyma spotkania z oszustem, który udaje Mateusza - ZDJĘCIA

M jak miłość NOWY ZWIASTUN. Iza i Marcin pogodzą się! Wszystko się u nich zmieni
M jak miłość. Mateusz Mostowiak (Krystian Domagała) kiedyś i dziś - jako 4-miesięczne dziecko i 19-latek
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Mateusz Mostowiak (Krystian Domagała) kiedyś i dziś - jako 4-miesięczne dziecko i 19-latek

- Babciu, przepraszam! Bardzo cię przepraszam, że nie dzwoniłem, że się nie odzywałem - usłyszy Barbara słowa Mateusza. - Ale na początku nie byłem w stanie rozmawiać z nikim, a potem nie miałem zasięgu - wyjaśni młody Mostowiak z całą pewnością swoim głosem! 

- Gdzie ty jesteś?! Co się z tobą dzieje?! Synku, no? - Barbara o mało nie oszaleje z radości!

- Teraz jestem w porcie w Tangerze. Jutro płyniemy dalej

- Gdzie? W Tangerze?

- Zaciągnąłem się na statek transportowy na pół roku. Przepraszam, babciu... Musiałem coś ze sobą zrobić, wyjechać, wszystko sobie poukładać...

- Boże kochany! Ja cię rozumiem! Naprawdę, bardzo cię rozumiem! Tak ci dziękuję, że od mnie zadzwoniłeś, Mateuszku!

- Będę się odzywał. Bardzo cię kocham, babciu! I przeproś ode mnie wszystkich. Myślę o was zawsze!

- Ja ciebie też kocham! Dziękuję ci, pa, pa...

W tym momencie 1600 odcinka "M jak miłość" wejdą niezwykle poważni Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Artur (Robert Moskwa) przekazać mamie fatalne wieści o ciele młodego człowieka znalezionym w gdyńskim porcie. Ale już nie zdążą nic powiedzieć, bo zapłakana Barbara wykrzyczy im co się właśnie stało.   

- Maryniu!

- Mamo... - zacznie poważnie Marysia. 

- Mateusz dzwonił przed chwilą! Rozmawiałam z nim! Jest cały i zdrowy! Boże mój, miej go w swojej opiece!

Ujawniamy - Mateusz w 1600 odcinku "M jak miłość" przemówi do babcie z całą pewnością głosem grającego go od niemowlęcia Krystiana Domagały! Będziemy go słyszeć wyraźnie, jak jego ukochana serialowa babcia. A to oznacza tylko jedno: młody aktor wcale nie pożegnał się jeszcze z serialem, a swojej postaci użyczył na razie głosu. I jest to znany nam z kiedyś głos wolnego, szczęśliwego człowieka. Może niebawem takiego go znów zobaczymy na własne oczy? 

Czytaj koniecznie: M jak miłość. Rodzina Franki i Pawła się powiększy! Zanim wezmą ślub pojawi się cudne maleństwo - ZDJĘCIA

Sonda
Czy Mateusza Mostowiaka powinien zagrać inny aktor?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze