M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1746: Artur poświęci się dla rodziny! Zrezygnuje z ogromnej zawodowej szansy

2023-09-15 10:31

W 1746 odcinku "M jak miłość" Artur (Robert Moskwa) otrzyma propozycję nie do odrzucenia! Rogowski, podobnie z resztą jak Wojciechowski (Jakub Józefowicz), stanie przed ogromną szansą zawodowej kariery, ale w przeciwieństwie do Łukasza ją odrzuci! W 1746 odcinku "M jak miłość" Artur, po konsultacji z Marysią (Małgorzata Pieńkowska), nie przyjmie atrakcyjnej oferty pracy w wielkim mieście i zostanie z rodziną, co z kolei nie spodoba się Basi (Karina Woźniak)! Dlaczego? Koniecznie poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1746 - wtorek, 3.10.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1746 odcinku "M jak miłość" szczęście nie będzie opuszczać lekarzy z rodziny Mostowiaków! Dopiero co świetną ofertę pracy we Włoszech otrzyma Łukasz, który postanowi skorzystać z ogromnej szansy i wyjdzie wspólnie z Patrycją (Alzbeta Lenska) i Jasiem (Aleksander Cacko) ku ogromnemu smutku Barbary (Teresa Lipowska), tak w 1746 odcinku "M jak miłość" los uśmiechnie się do Artura! Rogowski również otrzyma propozycję nie do odrzucenia i to z samej stolicy! Tyle tylko, że mąż Marysi będzie w zupełnie innej sytuacji, co ukochany Patrycji, który będzie miał na utrzymaniu cały dom i rodzinę, gdyż po urodzeniu dziecka Argasińśka będzie jedynie udzielać korepetycji i to Łukasz będzie musiał zadbać o rodzinę finansowo. I dlatego Artur swojej atrakcyjnej oferty pracy nie przyjmie!

W 1746 odcinku "M jak miłość" Artur odbędzie z Marysią poważną rozmowę. Rogowski pochwali się żonie, że otrzymał ciekawą propozycję pracy w Warszawie, ale jednocześnie nie będzie wiedział, czy powinien ją przyjąć. A to dlatego, że będzie się ona wiązała nie tylko ze stresem, gdyż przecież na miejscu sam jest sobie szefem jako wspólnik Ewy Kalinowskiej (Anna Kerth), a tam będzie podlegał pod kogoś, ale przede wszystkim rozłąką z rodziną. Rogowski nie będzie chciał zostawić żony i córki, jak również teściowej, do której coraz częściej odzywa się zdrowie, potęgowane przez kolejne wyjazdy bliskich. W 1746 odcinku "M jak miłość" Marysia i Artur nie będą chcieli dokładać Barbarze kolejnych zmartwień, a przede wszystkim zostawiać jej zupełnie samej, dlatego wspólnie podejmą decyzję o pozostaniu na miejscu w Grabinie.

Szczególnie, że w 1745 odcinku "M jak miłość" Rogowska i tak będzie musiała przenieść się na pewien czas na Deszczową, aby pomóc Kindze (Katarzyna Cichopek) po wyjeździe Piotrka (Marcin Mroczek) do sanatorium. A przy wyjeździe Artura, nie miałby kto zajmować się Barbarą, dlatego Rogowscy zrezygnują z tego pomysłu. Tyle tylko, że ich pomysł nie wszystkim się spodoba, gdyż Basia ogromnie będzie chciała przenieść się do Warszawy! W 1746 odcinku "M jak miłość" młoda Rogowska zapragnie iść do tego samego liceum co Wojtek (Aleksander Szeląg), co z kolei nie spodoba się jej rodzicom. A jeszcze bardziej to, że gdy Artur nie przyjmie oferty pracy w Warszawie, to Basia zacznie się ugadywać za ich plecami z Kingą, o jej przeprowadzkę na Deszczową!

M jak miłość. Kinga będzie żyła w strachu o każdy oddech Piotrka! Już nigdy nie będzie jak dawniej
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze