M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1746: Basia Rogowska wyniesie się z Grabiny! Ugada się z Kingą, by mieszkać na Deszczowej

2023-09-14 10:10

To koniec Basi Rogowskiej (Karina Woźniak) w Grabinie?! W 1746 odcinku "M jak miłość" córka Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa) podejmie decyzję o wyprowadzce do Warszawy. To nie żart, bo nastolatka już ugada się z Kingą (Katarzyna Cichopek), by Zduńska pozwoliła jej zamieszkać na Deszczowej. Oczywiście wszystko za plecami skołowanych Rogowskich, którzy nie będą mieli pojęcia o planach córki. W 1746 odcinku "M jak miłość" 14-letnia Basia będzie właściwie zdecydowana na opuszczenie rodzinnej Grabiny i wyruszenie do stolicy.

"M jak miłość" odcinek 1746 - wtorek, 3.10.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1746 odcinku "M jak miłość" Rogowscy dowiedzą się o wyprowadzce 14-letniej Basi! Dziewczyna podejmie poważne decyzje za plecami rodziców. Uzna, że nie chce dłużej mieszkać w rodzinnym domu w Grabinie, więc potajemnie ugada się z Kingą. Poprosi Zduńską, by zgodziła się na jej zamieszkanie w domu przy Deszczowej wraz z Piotrkiem (Marcin Mroczek), Miśkiem (Aleksander Bożyk), Lenką (Olga Cybińska), Zuzią (Marcelina Kempka), Emilką (Julia Kempka) i Krysią (Hanna Mukuć). Basia będzie bardzo zdeterminowana, by rozpocząć nowe życie w Warszawie. Dlaczego tak nagle zechce wynieść się od Barbary (Teresa Lipowska) i rodziców? Powód jest prosty. 

To przez Wojtka (Aleksander Szeląg), Basia zacznie snuć plany o Warszawie. Nadejdzie bowiem czas wyboru liceum, a syn Ewy (Anna Kerth) zdecyduje się na uczęszczanie do szkoły w stolicy. Basia nie pozwoli, by cokolwiek ich rozłączyło, więc zapragnie dostać się do tej samej klasy co chłopak. Dlatego też, w 1746 odcinku "M jak miłość" będzie pewna, że chce wynieść się z domu i pójść do liceum razem z Wojtkiem. Niestety codzienne dojazdy z Grabiny do Warszawy powodowałyby zbyt wiele utrudnień, a gdyby zamieszkała z Kingą i Piotrkiem, miałaby szkołę o wiele bliżej. 

Rogowscy wściekną się na wieści o wyprowadzce Basi 

Marysia i Artur dowiedzą się o szokujących decyzjach Basi w 1746 odcinku "M jak miłość" i źle zniosą myśl, że nastolatka działa za ich plecami. Oczywiście, Basia prędzej czy później musiałaby przyznać się do wszystkiego rodzicom, jednak przewidzi, że pomysł wyjazdu może spotkać się z dużym gniewem. Jak nie trudno przewidzieć, Marysia i Artur nie zgodzą się na uczęszczanie Basi do szkoły w Warszawie, na mieszkanie z Kingą i Piotrkiem oraz ich dziećmi. Tym bardziej, że Zduńscy wiele ostatnio przeszli i sami jeszcze nie dojdą do końca do siebie. Jaki będzie więc finał planów Basi? Znów zrobi coś wbrew rodzicom? Wszystko wyjaśni się już niebawem. 

M jak miłość. Ewa Kalinowska zginie tragiczną śmiercią z rąk mściciela?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze