M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1739: Barbara straci kolejnego wnuka! Serce jej pęknie na wieść o wyjeździe Łukasza - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-09-11 21:33

W 1739 odcinku "M jak miłość" Barbara (Teresa Lipowska) będzie musiała pożegnać kolejnego wnuka! Dopiero co przeżywała wyjazd Mateusza (Krystian Domagała), Uli (Iga Krefft) i Bartka (Arkadiusz Smoleński), a już nowe życie z dala od Grabiny wybierze następna bliska jej osoba. Chodzi o Łukasza (Jakub Józefowicz), który w 1739 odcinku "M jak miłość" uprzedzi babcię oraz matkę Martę (Dominika Ostałowska), że razem z Patrycją (Alżbeta Lenska) i ich synem wyjadą z Grabiny na dłuższy czas. To będzie bolesna strata dla Barbary. Zobacz w GALERII ZDJĘĆ pożegnanie Łukasza i Patrycji w 1739 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1739 - poniedziałek, 11.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Wyjazd Łukasza i Patrycji w 1739 odcinku "M jak miłość" spadnie na Barbarę i Martę w najmniej spodziewanej chwili. W leśniczówce w Grabinie wszyscy będą się cieszyli, że stęskniony za ukochaną i synem Łukasz wrócił do rodziny, ale za nagłym przyjazdem Wojciechowskiego ze Szczecina będzie się kryło coś więcej. - A więc wziąłem dwutygodniowy urlop i zabieram Patrycję i Jasia na wakacje w tropiki! - ogłosi i natychmiast rozwieje obawy Argasińskiej, że nie stać ich na tak drogie wakacje.

Zaraz potem w 1739 odcinku "M jak miłość" Łukasz podzieli się z ukochaną, babcią i matką jeszcze jedną niespodzianką. - Dostałem naprawdę świetną propozycję pracy we Włoszech. Półroczny kontrakt, także po wakacjach jedziemy tam, wszyscy razem. Wyjedziesz ze mną? - zapyta partnerkę, a zaskoczona Patrycja, która także źle znosiła ich rozłąkę, nie będzie wyobrażała sobie, by mieli się rozstać na wiele miesięcy i żeby Łukasz był tak daleko od niej.

Ale decyzja Łukasza i Patrycji w 1739 odcinku "M jak miłość" wcale nie spodoba się Barbarze. Seniorka rodu Mostowiaków poczuje, że jej rodzina znów się rozpada, a ona nie może nic zrobić, by zatrzymać przy sobie ukochane dzieci i wnuki. - O Boże, następni wyjeżdżają w świat! No popatrz, co za życie... - pożali się Marcie. Serce Barbary niemal pęknie z żalu, że u Mostowiaków zachodzą tak drastyczne zmiany, że czas płynie, a ona ma wokół siebie coraz mniej bliskich osób.

M jak miłość odcinek 1739 ZWIASTUN. Włamanie do domu Ewy! Daniel dopadnie Kalinowską za śmierć swojej córki?
Najnowsze