M jak miłość

Patrycja i Łukasz odejdą z M jak miłość? Najpierw zdrada, a później wyjazd na zawsze do Włoch. Sensacyjne plotki z Grabiny - ZDJĘCIA

2023-08-23 9:07

Patrycja i Łukasz znikną z obsady "M jak miłość" w nowym sezonie po wakacjach, a Alżbeta Lenska i Jakub Józefowicz nie będą dłużej grali tej pary bohaterów? Całą Grabinę w 1739 odcinku "M jak miłość" obiegnie plotka, że Patrycja zdradza Łukasza, że pod nieobecność Wojciechowskiego, który wyjechał do pracy w Szczecinie, sprowadza do leśniczówki kochanka. Jako pierwsza dowie się o tym Marta (Dominika Ostałowska), która dostanie donos na Patrycję od przyjaciółki Mostowiaków. Zrobi się jeszcze ciekawiej kiedy w 1739 odcinku "M jak miłość" okaże się, że Patrycja i Łukasz chcą się wyprowadzić do Włoch, wyjechać na stałe z Grabiny. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA.

"M jak miłość" odcinek 1739 po wakacjach - poniedziałek, 11.09.2023, o godz. 20.55 w TVP

Pożegnanie Patrycji i Łukasza z "M jak miłość" w nowym sezonie nie jest jeszcze przesądzone. Ale skoro scenarzyści wyślą parę z Grabiny do Włoch, to oznacza, że przez dłuższy czas Alżbeta Lenska i Jakub Józefowicz nie zagrają w serialu. Nie bez znaczenia ma tutaj fakt, że Łukasz ostatnio postawił na rozwój kariery. Wyjechał ze wsi do miasta nad morzem i coraz rzadziej pojawiał się na ekranie.

Tuż przed finałem minionego sezonu "M jak miłość" przed wakacjami zakochani musieli się pożegnać, bo Wojciechowski dostał nową, bardzo dobrze płatną pracę w Szczecinie. Został fizjoterapeutą drużyny piłkarek ręcznych. Nie dość, że zostawił Patrycję z synem Jasiem (Aleksander Cacko) w Grabinie, to jeszcze jest teraz jest otoczony pięknymi, młodymi kobietami. A wiadomo przecież, że zanim Łukasz poznał Patrycję miał skłonność do przelotnych romansów. Mimo lęku o wspólną przyszłość Patrycja zgodziła się na wyjazd partnera.

Patrycja w 1739 odcinku "M jak miłość" będzie płakała przez Łukasza

Niestety już w 1739 odcinku "M jak miłość" obawy Patrycji co do Łukasza i jego pacjentek potwierdzą się. Jak podaje portal światseriali.interia.pl podczas rozmowy z ukochanym Patrycja zorientuje się, że narodziła się między nimi bliska przyjaźń. Oczywiście w Grabinie nic się nie ukryje. A łzy Patrycji zobaczą jej sąsiedzi, Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) i jej mąż Robert (Krzysztof Tyniec).

Sekretny kochanek Patrycji w leśniczówce w 1739 odcinku "M jak miłość"

Do tego Żak podsłucha rozmowę Patrycji z Jagodą (Katarzyna Kołeczek), z której będzie wynikało, że w jej związku źle się dzieje. Kisielowa zawiadomi Martę, która akurat będzie u Mostowiaków w Grabinie w odwiedzinach, że kryzys dopadł Patrycję i Łukasza. Oliwy do ognia doleje także Żak, który będzie pewny, że w leśniczówce w sekrecie pojawił się kochanek Patrycji.

W 1739 odcinku "M jak miłość" Marta dowie się o zdradzie Patrycji

Wstrząśnięta tym odkryciem Kisielowa w 1739 odcinku "M jak miłość" dojdzie do wniosku, że zdrada Patrycja musi wyjść na jaw. Powie Marcie o swoich podejrzeniach, a Wojciechowska zadzwoni do syna, żeby wyjaśnić co się właściwie dzieje w jego rodzinie. Do rozmowy ostatecznie nie dojdzie, bo Kisielowa zabierze jej telefon i otwarcie zaproponuje Łukaszowi, że nagra niewierną Patrycję i zdobędzie dla niego dowód zdrady.

Plotka o zdradzie Patrycji w 1739 odcinku "M jak miłość" obiegnie Grabinę, ale okaże się, że Kisielowa i Żak popełnili fatalny błąd. Wpadną do leśniczówki, żeby przyłapać Patrycję z kochankiem, którym będzie... Łukasz! Tego dnia przyjedzie ze Szczecina na urlop, bo zaplanuje bajeczne wakacje z Patrycją i Jasiem w ciepłych krajach.

Patrycja i Łukasz wyjadą na stałe Włoch w 1736 odcinku "M jak miłość"

Na tym jednak nie koniec niespodzianek, bo w 1739 odcinku "M jak miłość" Łukasz dostanie kontrakt rehabilitanta we Włoszech i będzie mógł zabrać tam ze sobą ukochaną i syna.  Czy Patrycja zgodzi się na wyjazd z Grabiny do Włoch? Będzie zachwycona przeprowadzką we trójkę do słonecznej Italii, bo na wsi nic ich przecież nie będzie już trzymało. Nie muszą się dłużej ukrywać przed Jerzym Argasińskim (Karol Strasburger), który dał już im spokój.

Czy Alżbeta Lenska i Jakub Józefowicz odejdą z "M jak miłość"?

Po wyjeździe Patrycji i Łukasza ich wątek w "M jak miłość" w nowym sezonie zejdzie na dalszy plan. Na pewno Alżbeta Lenska i Jakub Józefowicz na jakiś czas odejdą z serialu, ale to nie oznacza, że już nigdy nie pojawią się w "M jak miłość".

M jak miłość ZWIASTUN nowych odcinków. Piotrek będzie umierał na oczach Kingi! Zaręczyny Jagody i Tadeusza
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze