M jak miłość

Patrycja z M jak miłość o swojej śmierci w serialu. Alżbeta Lenska pokazała co czeka Patrycję w nowym sezonie - ZDJĘCIA

2023-07-09 20:49

Patrycja z "M jak miłość" umrze w nowym sezonie? Od dłuższego czasu Alżbeta Lenska nie pojawiała się na planie serialu i stąd podejrzenie, że jej bohaterkę czeka śmierć. Zanim nastąpił koniec "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną przyszłość Patrycji i Łukasza (Jakub Józefowicz) zawisła na cienkim włosku. Wojciechowski zostawił ukochaną i ich syna, bo przyjął pracę na drugim końcu Polski. Teraz Lenska pokazała co czeka Patrycję w kolejnych odcinkach "M jak miłość" i powiedziała o uśmierceniu tej postaci. Poznaj szczegóły!

Co się stanie z Patrycją w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2023? Czy Łukasz wróci do niej i ich syna Jasia?

Śmierć Patrycji w "M jak miłość" to chyba najgorszy z możliwych scenariusz wydarzeń, które mogłyby się rozegrać już po jej rozstaniu z Łukaszem! Przed finałem sezonu związek Patrycji i Łukasza stanął pod znakiem zapytania. Zakochani musieli się pożegnać, bo Wojciechowski dostał nową, bardzo dobrze płatną pracę w Szczecinie, jako fizjoterapeuta drużyny piłkarek ręcznych. Nie dość, że zostawił Patrycję z synem Jasiem (Aleksander Cacko) w Grabinie, postawił na rozwój kariery z dala od rodziny, to jeszcze jest teraz otoczony pięknymi, młodymi kobietami. A wiadomo przecież, że zanim Łukasz poznał Patrycję miał skłonność do przelotnych romansów. Mimo zagrożenia i obaw o wspólną przyszłość Patrycja zgodziła się na wyjazd partnera.

Nowe odcinki "M jak miłość" po wakacjach wystawią miłość Patrycji i Łukasza na kolejne próby. Nic nie wskazuje na to, żeby Wojciechowski zrezygnował z pracy w Szczecinie i wrócił do ukochanej i syna. Samotna Patrycja nie będzie mogła liczyć nawet na wsparcie przyjaciółki i teściowej Marty (Dominika Ostałowska), bo ją z kolei pochłonęło prokuratorskie śledztwo w sprawie groźnych przestępców. Nic dziwnego, że Patrycja w kolejnym sezonie "M jak miłość", mając przy sobie tylko Jasia poczuje, że nie tak miało wyglądać wymarzone życie z Łukaszem.

Alżbeta Lenska o śmierci Patrycji w "M jak miłość"

Przez długi czas Alżbeta Lenska nie była na planie "M jak miłość", lada moment także rozpocznie się dłuższa przerwa w kręceniu nowych odcinków. Stąd właśnie podejrzenie, że losy Patrycji zakończy nagła śmierć. Aktorka uznała, że skoro pojawiły się doniesienia o odejściu Patrycji z "M jak miłość" musi zabrać głos i rozwiać wszelkie wątpliwości.

- Jakby co, nie uśmiercili mnie jeszcze w "M jak miłość". Plan jest, istnieje, a co będzie z Patrycją? Dowiecie się potem... Jeszcze nagrywamy... - taki komentarz Alżbeta Lenska umieściła na swoim profilu na Instagramie i przy okazji pokazała w tle ekranowy dom, leśniczówkę w Grabinie.

Najnowsze