M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1731: Łukasz zostawi Patrycję i syna! Dla dużych pieniędzy wyjedzie do Szczecina - ZDJĘCIA

2023-05-14 19:17

W 1731 odcinku "M jak miłość" Patrycja (Alżbeta Lenska) i Łukasz (Jakub Józefowicz) podejmą trudną decyzję o dłuższym rozstaniu, o tym, że teraz będą żyli osobno. Czyżby szczęśliwy związek Wojciechowskiego z Argasińską miał się tak nagle rozpaść? Za zgodą ukochanej Łukasz w 1731 odcinku "M jak miłość" przyjmie propozycję dobrze płatnej pracy w Szczecinie, jako fizjoterapeuta drużyny piłkarek ręcznych. Nie dość, że zostawi Patrycję z synem Jasiem (Aleksander Cacko) w Grabinie, postawi na rozwój kariery z dala od rodziny, to jeszcze będzie otoczony pięknymi, młodymi kobietami. Miłość Patrycji i Łukasza będzie zagrożona? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1731 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1731 - poniedziałek, 15.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Patrycja i Łukasz w 1731 odcinku "M jak miłość" podzielą los Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski), których małżeństwo zaczęło się walić gdy Chodakowska przyjęła propozycję pracy w Gródku, zamieszkała z dala od męża i dzieci, a rozłąka popchnęła ją do zdrady. Zanim Łukasz zaczął romansować z mężatką Patrycją, nie był wzorem wierności i nie potrafił wytrwać w stałym związku na dłużej. Zostawił przecież matkę swojej córki Natali, Katię (Joanna Jarmołowicz). Czy historia się powtórzy i Łukasz zasmakuje w wolności tak bardzo, że opuści Patrycję i ich syna już na zawsze? Czas pokaże, ale w 1731 odcinku "M jak miłość" rozstanie pary nie będzie wróżyło nic dobrego.

Tuż po wyjeździe Łukasza do Szczecina Patrycja w 1731 odcinku "M jak miłość" poczuje się samotna jak nigdy wcześniej. Nawet w małżeństwie z tyranem Jerzym Argasińskim (Karol Strasburger) nie czuła takiej pustki. - Też za tobą tęsknię. Zaczynam żałować, że zgodziłam się na ten wyjazd. Nie cierpię się budzić bez ciebie...- To może następnym razem pojedziesz ze mną? - Tak, z Jasiem, jego wózkiem, nosidełkiem, podgrzewaczem do mleka, wanienką, nie wiem z czym jeszcze...

Tego dnia w 1731 odcinku "M jak miłość" Łukasz zrobi Patrycji niespodziankę i bez zapowiedzi wróci do leśniczówki w Grabinie. Nie będzie jednak miał dla ukochanej dobrych wieści, bo nie zobaczą się przez dłuższy czas. - Na początku mogę przyjeżdżać co drugi weekend. Urlop dostanę dopiero w przerwie pomiędzy sezonami. Dopiero na wiosnę, więc musimy to jakoś zorganizować

- Ale spokojnie, zrobi się ciepło, wsiądę z Jasiem do pociągu, odwiedzimy cię. Może się nawet na mecz załapię - Patrycja w 1731 odcinku "M jak miłość" nie stanie na drodze do rozwoju kariery Łukasza, choć będzie pełna obaw jak rozłąka wpłynie na ich związek.

- Byłoby wspaniale. Ale jesteś pewna, że dasz sobie radę?

- Na sto procent. Ale jest jeszcze jedna sprawa. Nie jestem w stanie znieść rodziny Żaków... Zrób coś... - Patrycja wspomni Łukaszowi jakie męki przechodzi gdy do leśniczówki wpadają w odwiedziny Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) i jej mąż Robert Żak (Krzysztof Tyniec).

Niepokój Patrycji w 1731 odcinku "M jak miłość" wzbudzi jednak zażyłość Łukasza z piłkarkami ręcznymi, które będą zachwycone przystojnym fizjoterapeutą. - Będę za tobą tęsknić, wiesz?

- Ja za tobą też...

- Możesz mi coś obiecać w ciemno?

- W ciemno? No dobra, zaryzykuję...

- Obiecaj mi, że jak będziesz jeździł z tymi młodymi, wysportowanym dziewczynami, to będziesz je traktował profesjonalnie, jak fizjoterapeuta, a nie jak facet - Patrycja w 1731 odcinku "M jak miłość" przypomni Łukaszowi, że z piłkarkami ma pracować, a nie umawiać się na prywatne spotkania. - Ale kochanie, przecież ja zawsze traktuję pacjentów i pacjentki profesjonalnie - zapewni Wojciechowski.

- Też byłam twoją pacjentką - stwierdzi nieco złośliwe Patrycja, którą Łukasz uwiódł gdy była jeszcze żoną Argasińskiego. - Te dziewczyny są młode, piękne i wysportowane, ale żadna nie dorasta ci do pięt - Wojciechowski w 1731 odcinku "M jak miłość" przekona Patrycję, że tylko ona się dla niego liczy. Ale co będzie gdy ukochanej zabraknie, a piękne kobiety otoczą Łukasza? Strach pomyśleć, że ich związek rozpadnie się tak szybko jako małżeństwo Izy i Marcina.

M jak miłość. Nie tylko dzieci Izy i Marcina ucierpią na ich rozstaniu! Chodakowski pogrąży się w nałogu
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze