M jak miłość

Franka z M jak miłość jasno o odejściu z serialu. Dominika Kachlik zajęła oficjalne stanowisko

2023-07-06 22:28

Już nie będzie niedomówień! Franka z "M jak miłość" jasno wypowiedziała się na temat tego, co dalej z jej znaczącą rolą w serialu i wcielaniu się w żonę Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek). Widzowie pokochali rolę Dominiki Kachlik, a ona bardzo rozwija się zawodowo, bierze udział w produkcji Hollywood i ma coraz bardziej napięty grafik. Dlatego spekulowano, że aktorka może odejść z serialu na rzecz rozwoju zawodowego w USA. Franka z "M jak miłość" wreszcie dała jasną, klarowną odpowiedź, która wyjaśnia wszystko.

Dominika Kachlik jasno o odejściu z "M jak miłość". Jest wymowny komentarz aktorki!

Odkąd gwiazda "M jak miłość" rozwija swoją karierę w Stanach, zaczęły się spekulacje na temat tego, czy w ogóle weźmie udział w kolejnych odcinkach "M jak miłość". Owszem, Dominika Kachlik była widziana na planie hitu TVP2, ale potem poinformowała obserwatorów, że zagra w zagranicznej produkcji z gwiazdami Hollywood. Dominika Kachlik dość często udaje się do Stanów, skąd dzieli się z fanami zdjęciami lub nagraniami. Nie wyprowadziła się tam jednak na stałe, ale wciąż pozostawiało pytanie, czy Paweł z "M jak miłość" straci swoją czwartą żonę... 

Wszystko wyjaśnia wymowny komentarz aktorki, który padł pod jednym ze zdjęć na Instagramie. - Czy to prawda że pani odchodzi z m jak miłość? :( - zadano nurtujące wszystkich pytanie, a Dominika Kachlik zdecydowała się krótko odpowiedzieć i rozwiać wszelkie wątpliwości. 

- Nieprawda - jedno słowo wystarczy, by mieć jasny ogląd sytuacji. Franka nie odejdzie z "M jak miłość", mimo rozwoju kariery za granicą. Nie ma więc mowy o rezygnacji z roli Franki, a małżeństwo serialowego Pawła nie jest zagrożone. 

Franka z "M jak miłość" nie zostawi Pawła i Basi 

Widzowie mogą być spokojni, bo Dominika Kachlik póki co nie odchodzi z hitu TVP2 i nadal zagra Frankę. Nie ma co ukrywać, że fani bardzo polubili jej wątek w serialu i tworzą ze Zduńskim dobrane małżeństwo. W kolejnych odcinkach "M jak miłość" czeka ich kilka wyzwań, m.in. w związku z ostateczną rozprawą sądową Filipa (Kacper Zalewski), napastnika Basi (Gabriela Raczyńska). Wiadomo też, że Franka i Paweł udadzą się do siedliska, gdzie dojdzie do ataku na Dagmarę (Anna Grycewicz), matkę Jaśka (Stanisław Dusza). Zduńscy rzucą się na ratunek kobiecie, a to jeszcze nie koniec. W nowym sezonie "M jak miłość" nie zabraknie wielu zaskoczeń, a do Pawła i Piotrka (Marcin Mroczek) dołączy trzeci brat!

M jak miłość. Tragedia spadnie na Frankę i Pawła w nowym sezonie! Mroczek pokazał o jeden kadr za dużo
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze