M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Brutalny napad na matkę Jaśka w siedlisku! Franka ruszy na ratunek Dagmarze – WIDEO, ZDJĘCIA

2023-06-14 13:40

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Franka (Dominika Kachlik) i Paweł (Rafał Mroczek) wybiorą się do siedliska, aby nieco odetchnąć po ostatnich dramatycznych wydarzeniach. Tyle tylko, że w zakątku Budzyńskich również nie zaznają spokoju, a to wszystko przez Igora (Bogusław Kudłek)! W nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej zboczony ojciec Jaśka (Stanisław Dusza) nie da im o sobie zapomnieć i ponownie zaatakuje! Tym bardziej, że Zduńscy przywiozą ze sobą Dagmarę (Anna Grycewicz), której psychol nigdy nie pozwoli odejść. Igor rzuci się na żonę, ale Franka i Paweł nie pozostaną wobec obojętni! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w WIDEO i naszej GALERII ZDJĘĆ!

Powrót Igora w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach! Zboczony ojciec Jaśka zaatakuje w siedlisku Budzyńskich

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Franka i Paweł wybiorą się do siedliska Budzyńskich, aby złapać oddech po ostatnich tragicznych wydarzeniach. Brutalny atak na Basię (Gabriela Raczyńska), sądowa batalia z Sowińskim (Konrad Jałowiec) aż w końcu proces gwałciciela Filipa (Kacper Zalewski) sporo będą ich kosztować. A już za chwilę spadną na nich także zawał Piotrka (Marcin Mroczek) i przejęcie opieki nad dziećmi Zduńskich, a także jak bumerang wrócą problemy Jaśka i Dagmary. Co prawda, ukochany Basi wyprowadzi się od matki, gdy ta da zboczeńcowi kolejną szansę, ale w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Dagmara również postanowi definitywnie od niego odejść, ale to wcale nie będzie łatwe...

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Dagmara poszuka wsparcia u Zduńskich. Oczywiście, Franka i Paweł otoczą ją troskliwym ramieniem i wsparciem, które udzielili również Jaśkowi i zrobią wszystko, aby matka chłopaka w końcu mogła żyć spokojnie. Przybrani rodzicie Basi zabiorą Dagmarę ze sobą do siedliska, ale niestety choćby i ją wywieźli na koniec świata, to Igor i tak by ją odnalazł! I nie inaczej będzie w tym przypadku, gdyż w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej ojciec Jaśka dotrze i do posiadłości Budzyńskich i nie będzie się hamował! Jak pokazali Marcin i Rafał Mroczek na swoich Instagramach Igor pojawi się w siedlisku, w czasie gdy Franka i Paweł będą szykować wspólny posiłek. W tym czasie osamotniona Dagmara będzie wypoczywać w ogrodzie i wtedy psychol zaatakuje!

- Dagmara! - zdąży tylko krzyknąć przerażona Franka.

W tym momencie w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Franka będzie gotowa, aby od razu ruszyć matce Jaśka na ratunek, ale Paweł, choć tak naprawdę ucharakteryzowany na niego Piotrek, ją powstrzyma! Zduński każe zostać żonie w siedlisku i zadzwonić po służby, a sam ruszy w kierunku Dagmary i Igora i spróbuje uwolnić kobietę z rąk zboczeńca i przytrzymać go do czasu przyjazdu policji!

- Paweł! - krzyknie Franka.

- Zostań! Dzwoń na policję - poleci jej.

Chwilę później w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej w siedlisku zjawi się już zaalarmowany patrol policji z Rafałem Stadnickim (Jakub Kucner) na czele. Czy uda im się schwytać Igora? Czy koszmar Dagmary i Jaśka w końcu się skończy? Tego dowiemy się już niebawem!

M jak miłość po wakacjach. Franka i Paweł wyjadą do siedliska. W ukochanym zakątku Magdy nie zaznają spokoju
Najnowsze