M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1722: Jasiek wyprowadzi się z domu! Franka i Paweł nie zgodzą się, aby zamieszkał z Basią

2023-03-17 11:43

W 1722 odcinku "M jak miłość" wróci Igor (Bogusław Kudłek)! Zboczony ojciec Jaśka (Stanisław Dusza) znów zacznie uprzykrzać życie synowi i żonie Dagmarze (Anna Grycewicz), czego chłopak Basi (Gabriela Raczyńska) nie będzie mógł już znieść. Po kolejnej kłótni z ojcem w 1722 odcinku "M jak miłość" Jasiek wyniesie się z domu i zatrzyma się u swojej dziewczyny, co przypadkiem odkryje Franka (Dominika Kachlik). Oczywiście, Zduńska nie zgodzi się, aby Basia zamieszkała z chłopakiem i znajdzie mu inne lokum, co również nie skończy się dobrze, gdyż Igor nie odpuści... Koniecznie poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1722 - poniedziałek, 3.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1722 odcinku "M jak miłość" koszmar Jaśka powróci, gdy w jego życiu znów pojawi się ojciec! Zboczony Igor, który znęcał się nad rodziną i zdradzał swoją żonę Dagmarę na prawo i lewo, a nawet dobierał się do Franki, ponownie zacznie naprzykrzać się swojej rodzinie, co już powoli będzie wyprowadzać Jaśka z równowagi. Chłopak Basi myślał, że po wyprowadzce z matką od ojca ich życie w końcu się uspokoi, ale nic bardziej mylnego, gdyż Igor odnajdzie rodzinę i znów zaczną się kłótnie, których Jasiek w pewnym momencie już nie zniesie. W 1722 odcinku "M jak miłość" chłopak Basi postanowi wyprowadzić się z domu i zamieszkać ze swoją dziewczyną. Oczywiście, nastolatkowie nie spytają wcześniej o zgodę Zduńskich, ale ich tajemnica i tak szybko wyjdzie na jaw!

W 1722 odcinku "M jak miłość" Franka dokona przerażającego odkrycia w mieszkaniu Basi! W dniu rozprawy Pawła (Rafał Mroczek), oskarżonego o pobicie i kradzież telefonu biznesmena Krzysztofa Sowińskiego (Konrad Jałowiec), ojca gwałciciela Filipa (Kacper Zalewski), który zaatakował Zduńską w lesie, góralka dostrzeże półnagiego Jaśka, okrytego jedynie ręcznikiem. Wówczas Franka od razu domyśli się, że Basia spędziła noc z swoim chłopakiem, co niespecjalnie jej się spodoba. Tym bardziej, że Zduńska słowem nie wspomni wcześniej o nocowaniu Jaśka i po raz kolejny mocno zawiedzie zaufanie przybranych rodziców, którzy pozwolili jej samej zamieszkać. Jednak w 1722 odcinku "M jak miłość" chłopak Basi nie pozwoli, aby ukochana miała problemy i poczuje się w obowiązku, aby wyjaśnić France zaistniałą sytuację.

W 1722 odcinku "M jak miłość" Jasiek zwierzy się France, że wyprowadził się z domu, gdyż nie mógł już wytrzymać niekończących się kłótni z ojcem, który znów zaczął zatruwać życie jego i matki. Wówczas złość Zduńskiej zamieni się w litość, gdyż sama doskonale będzie wiedziała, do czego zdolny jest Igor, którego sama padła ofiarą. W 1722 odcinku "M jak miłość" Franka nie pozwoli, aby Jasiek wrócił do ojca tyrana, ale również nie zgodzi się na jego wspólne mieszkanie z Basią i znajdzie inne rozwiązanie! Zduńska opowie o problemach chłopaka Kindze (Katarzyna Cichopek), która uzna, że Jasiek, pod nieobecność Mateusza (Krystian Domagała), może zatrzymać się w pokoju przy bistro "Nasz Zielony Sad". Oczywiście, chłopak Basi przystanie na tą propozycję, ale tam również zbyt długo nie zazna spokoju, gdyż Igor go odnajdzie...

M jak miłość. Ania wpadnie w pułapkę zastawioną przez bandytów! Marta i Andrzej też będą ich celem
Najnowsze