M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1722: Przerażające odkrycie Franki w dniu procesu Pawła! Basia nie będzie spała sama - ZDJĘCIA

2023-03-18 19:54

Odcinek 1722 "M jak miłość" zapowiada się na jeden z najbardziej dramatycznych w historii serialu! Niesłusznie oskarżony Paweł (Rafał Mroczek) stanie przed sądem, a bronił go będzie coraz bardziej bezradny brat Piotrek (Marcin Mroczek). Tymczasem w domu Zduńskich na jaw wyjdzie kolejna afera! Franka (Dominika Kachlik) z przerażeniem odkryje, że Basia (Gabriela Raczyńska) tej nocy nie spała sama! Jaka prawda o córce Pawła wyjdzie na jaw w 1722 odcinku "M jak miłość"? Zobacz GALERIĘ nowych ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1722 - poniedziałek, 3.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1722 odcinku "M jak miłość" dojdzie do kilku wielkich dramatów na raz! Na jaw wyjdą mroczne tajemnice, ale nikt nie będzie się spodziewał, że jedna z nich znajdzie się w mieszkaniu Basi! Rankiem w dniu rozpoczęcia rozprawy Pawła Franka zobaczy, że ich córka nie spała sama! Co wyniknie z tej dziwnej sytuacji? 

Franka będzie autentycznie przerażona, kiedy odkryje w 1722 odcinku "M jak miłość", że w pokoju u Basi ukrywa się jej chłopak, Jasiek (Stanisław Dusza)! Dlaczego młodzi nie poinformowali opiekunów o takiej decyzji? 

Franka jednak w 1722 odcinku "M jak miłość" uspokoi się na tyle, aby wyjaśnić z młodymi, co się dzieje. Okaże się, że zboczony ojciec Jaśka urządził z domu piekło i chłopak nie może już tam wytrzymać. U Basi znajdzie schronienie... 

Na szczęście wobec dramatu chłopaka Franka w 1722 odcinku "M jak miłość" znajdzie rozwiązanie. Z pomocą nadejdzie Kinga (Katarzyna Cichopek), która  zaproponuje, aby Jasiek zamieszkał w pokoiku przy bistro do czasu, aż sytuacja się unormuje. 

A później w 1722 odcinku "M jak miłość" będzie jeszcze bardziej dramatycznie! Franka zemdleje podczas pierwszej rozprawy Pawła, bo Marysia (Małgorzata Pieńkowska) popchnie ją do desperackiego czynu. bezczelny Sowiński (Konrad Jałowiec) będzie kłamał przed sądem i pogrąży Zduńskiego. Czy ktoś uratuje Pawła?

Nie przegap:  M jak miłość, odcinek 1722: Marcin zdobędzie wideo z napadu gwałciciela na Basię! Przedstawi nagranie na procesie Pawła?

M jak miłość. Paweł aresztowany! Policja wtargnie do mieszkania Zduńskich. Franka wypowie te słowa w złą godzinę
Najnowsze